Ubranie do zadań...kameralnych:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Ubranie do zadań...kameralnych:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Ubranie do zadań...kameralnych:)

Kameralnych znaczy: po domu, do ćwiczeń i do spania.
Od jakiegoś czasu ćwiczę z Ewką Ch.: na początku tak od niechcenia wywijałam kończynami ubranymi w to, co akurat miałam na sobie czyli zwykle szorty albo spodnie dresowe i jakąś koszulkę. No ale z czasem potrzebowałam większego komfortu i odkryłam, że jednak idealnymi do ćwiczeń będą legginsy i to z takimi "kolanami" które się nie wyciągają zanadto. Podobnie koszulka: musi być obcisła, opływowa no stanik też sportowy- czuję się w tym całkiem komfortowo- nie chciałam wydziwiać, ale nie było wyboru smile

O ciuchach do spania czy po domu, na razie się rozwodzić nie będę.
Czekam  na Wasze wynurzenia big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ubranie do zadań...kameralnych:)

Leginsy to idealny ciuch do latania po domu, ćwiczeń jak i sprzątania smile W ogóle uwielbiam leginsy, raczej z grubszego materiału, we wzory, takie żeby jednocześnie z ładną bluzką były świetnym strojem do wyjścia, a ponieważ jestem przez tarczycę, zmarźlak straszny, to jeszcze w zimę często zakładam leginsy pod spodnie. Leginsy dobre na wszystko wink

3

Jeśli w domu, to tylko legginsy! smile Do tego przeważnie zakładam jakąś sportową koszulkę, a czasem, kiedy jest chłodno, dodatkowo rozpinaną bluzę. W ten sposób czuję się komfortowo i nic mi nie ogranicza ruchów. 

Z kolei do ćwiczeń zawsze zakładam krótsze legginsy - do połowy łydki lub tuż za kolano i jakąś opiętą koszulkę na ramiączkach, a nawet krótki (tuż za biust) top, we wszystkim innym jest mi po prostu za ciepło i/lub niewygodnie, a wybitnie nie lubię, kiedy ciuchy zaczynają przeszkadzać.   

Do spania najczęściej wybieram satynową lub bawełnianą krótką koszulkę, ewentualnie komplet w postaci topu i szortów. Tak śpi mi się najprzyjemniej, bo nic nie krępuje ruchów, a przy tym mam pewność, że się nie spocę.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Ja do stroju do ćwiczeń nie przywiązywałam uwagi - dopóki nie zaczęłam ćwiczyć regularnie big_smile

Co do stroju po domu, chodzę w czym popadnie. Najbardziej lubię szorty; czy lato czy zima. Nienawidzę nóg skrępowanych skarpetkami! W skarpetkach tylko przy dużych mrozach śpię. Ale strój po domu musi być inny niż ten na wyjście; musi być mega wygodny.

Do spania.... co wyciągnę z szuflady; raz są to samo majtki-spodenki, raz długie spodnie w kratę + podkoszulka. Właściwie śpię w czymkolwiek, ale też musi być wygodne smile

5

Też nie lubię skarpet, swego czasu wiecznie łaziłam boso, do czasu. Mam tak kiepskie krążenie w stopach że teraz to skarpety obowiązkowo i to dwie pary i w dodatku frotte.

6

Ja po domu ubrana chodze w spodnie zazwyczaj elastyczne dzinsy czyli takie najlepiej schodzone co nie uwieraja tu i tam,do tego bluzka zwykla koniecznie na krotki rękaw
Natomiast nie lubie i nie umiem robic w domu czegokolqiwk w wychodnym ubraniu wink

Do spania roznie przez 3 tygodnie spie w czym popadnie tj.koszulka i spodnie od piżamy
Ale kiedy partner w domu jest to wyciągam satynową koszulkę big_smile

7

Na ćwiczenia albo getry albo dresy, ale w tym roku na wiosnę/lato zamierzam zaopatrzyć się w jakis wygodne szorty - nie wiem nawet, gdzie to kupić, ale tym będę martwić się za kilka miesięcy smile

Do spania wygodna piżamka, najlepiej ciut za duża, żebym miała swobodę ruchów. Tu akurat wybrzydzam, bo uwielbiam żeby piżamy były ładne, a o to wbrew pozrom trudno wink

8

Zaraz po przyjściu do domu przebieram się w coś domowego.Mam całą masę dresików,piżamek,szlafroczków.           
Wszystko jest mięciutkie,kolorowe często rożowe,troszkę infantylne,takie zupełnie inne niż do wyjścia.
Dziś mam polarkowy dresik-bluza na suwak,kapturek z uszkami,wzór norweski.
Eh...uwielbiam cudną bieliznę,kocham spać (długie spodnie,lub szorty,nie cierpię gatek 3/4)

Mam zamiar zacząć biegać,nie mam jeszcze stroju...polecicie coś? Nie znam się na tym zupełnie.

9

Tylko onsie (taki dres jedno we wszystkim) w leopardowe ciapki. Poza tym zwykle w domu noszę normalne ubrania, no chyba, że to bardzo wczesny ranek: wtedy mam porządny wełniany szlafrok.

10

Legginsy, bokserka i ew bluza! I wsio i po domu i na szybki wypad do Biedro po mleko i na uganianie się za moimi potworkami na dworze (zaliczam do sportu i ogólnego rozwoju )... nie no, nawet w w tym w piłę pogram, jak starszemu brakuje całego składu big_smile

Zimą też zdają egzamin. Mam nawet ocieplane w norweskie wzory, żeby dobrze mnie bylo na śniegu widać no i żeby bylo przede wszystkim wygodnie w pogoni za w/w szczęściem smile No i w legginsach łatwiej dupsko w sanki upchnąć, żeby z maluchem zjechać. Same plusy smile

Jak już mówiłam o bieganiu,to na fitness i na zumbie też sprawdzają się legginsy.
No i.. wolę Mel B od Ewki big_smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

11 Ostatnio edytowany przez vinnga (2016-06-21 21:20:52)

najważniejszą częścią damskiej "sportowej garderoby" jest dobrze dobrany stanik. Jestem instruktorką fitness i powtarzam to zawsze moim klientkom - stanik to przyszłościowa inwestycja, podczas ćwiczeń skóra piersi i szyi się rozciąga, niestety nie wraca do poprzedniego stanu... leginsy i koszulki kupuje po 20-30, ale na stanik nigdy nie było mi szkoda pieniędzy. Ze swojej strony polecam spam - są to profesjonalne staniki do ćwiczeń, bezszwowe, odciążają szyje i odprowadzają wilgoć od skóry. Moje klientki sobie chwalą, nawet te bardziej biuściaste mówią "że pajacyki im nie straszne", więc coś w tym jest smile BARDZO dobrze trzyma biust

12 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-28 11:31:38)

W domu uwielbiam chodzić w dresach i t-shircie, w których natomiast nie lubię ćwiczyć. Do treningów, ja głównie biegam, wolę legginsy i top spam. Dla mnie zawsze najważniejsza jest wygoda. Muszę czuć się w stroju komfortowo, czy to w domu, czy na treningu, czy w pracy smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Ubranie do zadań...kameralnych:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018