Ubranie jako prezent - dobry czy zły pomysł - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Ubranie jako prezent - dobry czy zły pomysł

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Ubranie jako prezent - dobry czy zły pomysł

Zbliżają się mikołajki, po nich Boże Narodzenie, czyli czas obdarowywania się prezentami. Jedne z nich bywają bardziej trafione, inne mniej. Ale czy są takie rzeczy, których kupno może być z założenia nietrafionym pomysłem? Moim zdaniem do takich należą ubrania. Powód jest prosty - ubranie jest po to, żeby pasowało i podobało się tej osobie co je nosi. Natomiast gdy ktoś kupi komuś ubranie, które osobie obdarowanej może się nie spodobać, to mamy problem. Albo będzie ono noszone wbrew sobie, tylko po to by zrobić przyjemność temu kto je kupił, albo nie będzie noszone, co nie sprawi przyjemności ani jednej ani drugiej stronie. Moim zdaniem najważniejszy przy wybiorze ubrań jest własny gust, a gdy ubranie kupuje ktoś nam to wiadomo, że co innego może mu się podobać. To samo jest np. z torebkami. Jestem ciekawa jak Wy zapatrujecie się na ten problem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ubranie jako prezent - dobry czy zły pomysł

Kupując ubranie można uwzględnić gust osoby, którą mamy zamiar nim obdarować. smile

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Kupuję coś z ubrania tylko wtedy, kiedy wiem, co danej osobie się może spodobać. Czasem ktoś się wygada, że kupiłby to czy tamto, ale na razie nie może sobie na to pozwolić. Poza tym przyglądam się  w jakim stylu i kolorystyce ubiera się dana osoba.

4

Dobry jak się kogoś świetnie zna, wie się, z czego by się ucieszył (ja np. uwielbiam czarne marynarki, ale serio -nasta czarna marynarka mi mało potrzebna big_smile ), a do tego ma figurę, na której "wszystko dobrze leży". Czasami coś na wieszaku wygląda super, a jak się na ciało założy, to już niekoniecznie.

5

Osobiście bardzo lubię dostawać ubrania. Mam dosyć sprecyzowane oczekiwania, ale moi bliscy wiedzą co mogłoby mnie ucieszyć, dlatego chyba nie zdarzyło się, aby nie trafili. Sama również obdarowuję innych ciuchami - męża, syna, moją mamę, których preferencje i gust dobrze znam. Staram się jednak wybierać rzeczy dosyć uniwersalne w kroju, czyli takie, których mierzenie przed zakupem nie jest konieczne - jakieś dzianiny, sweterki, luźne koszulki albo dodatki typu szal.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z powodów technicznych właściwy zobaczysz w moim profilu wink]

6 Ostatnio edytowany przez Renata2014 (2014-12-05 20:35:11)

witam..
Ja osobiście lubie dostawać w prezencie "coś '' z ubioru... Sama tęż robie takie upominki..
Ważne jest   znanie upodobania i gust obdorowanego, kiedy robimy taki zakup..

''W I E L U wie wiele, NIKT wszystkiego'' - przyslowie lacińskie.

7

Uważam że jeżeli zna się gust i style danej osoby, którą chce się obdarować ubrania są fajnym prezentem. Sama chętnie w taki sposób prezentuje coś bliskim.i zawsze ciesze się jeśli dostane jakiś fajny fatałaszek smile

25.03.2013 r. <3

8

Mnie w tamtym roku znajoma kupiła poncho w prezencie i to nie jakieś fikuśne ani eleganckie - ot, taki dzianinowy kwadrat i już - okazało się mega wygodne i super w praniu - nic nie obłazi, nic się nie porozciągało. Uzywam go druga zimę do chodzenia po domu, na zewnątrz się trochę nie nadaje, bo kiedy temperatura sprzyja, to zwykle leje, ale w domu jest moim ulubieńcem. A niby taka zwykła szmatka z supermarketu...

9 Ostatnio edytowany przez Iris7 (2014-12-06 00:02:34)

Tak naprawdę to każdy prezent może być nietrafiony. Nie tylko ubranie. Jak nie znam dobrze preferencji ubiorowych danej osoby, to nie kupuję takiego prezentu. Lecz np. mojej siostrze bardzo lubię sprawić taki prezent. smile  Sama też lubię dostać coś takiego, zwłaszcza jeżeli jest to rzecz, której aktualnie brakuje w mojej szafie. Z pewnością wolę ciuch, niż dostać kolejną świeczkę do kurzenia się na biurku. wink

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Ubranie jako prezent - dobry czy zły pomysł

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021