alkohol...=zdrada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: alkohol...=zdrada

hmm nie macie tak, ze np. jak wasz facet idzie sam na impreze, czy na zwykle spotkanie z kumplmi to boicie sie ze jak sie opije to was zdradzi? bo przeciez jak sie czlowiek opije to traci samokontrole...no i co wtedy? wybaczyc?bo byl pijany?to nie tylko facetow sie dotyczy, bo dziewczyna tes sie zdarza.chcialabym poznac wasza opinie na ten temat. ostanio spotkalo to moja siostre:/ tzn. jeje chlopka sie opil i jakas dziewczyna to wykorzystala ze byl latwy....on normllalnie ja na kolanach blagal, plakal zeby mu wybaczyla, bo byl tak pijany i nie swiadomy tego co robil...ufff...nie jest teraz dobrze:/ bo jak teraz takiej osobie ufac?

Są wspomnienia...na marzeniach kurz...

2

Odp: alkohol...=zdrada

Powiem krótko. Zasada pierwsza i ostatnia - jeśli ktoś wie, że ma tendencje do wpadania w cudze ramiona po alkoholu to jest to tylko i wyłącznie jego winą jeśli pozwoli sobie za dużo wypić. Trzba znać swoje limity i brać odpowiedzialność za swoje życie.

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

3 Ostatnio edytowany przez MortarChaos (2009-08-17 00:22:14)

Skoro wiedział do czego może być zdolny to po co pił tyle ? a ta laska też była dobra K**** że tak postąpiła. Alkohol dla ludzi ale trzeba go pić z głową i mieć umiar. a nie chlać do upadłego...! a potem główka boli, kaca mam, nie pamietam co robiłem, po co tyle piłem?

4

to ze ktos jest pijany nic nie tlumaczy!

5

dokładnie tak! alkohol i to ze był pijany go nie tłumaczy...
mi tez  jak czasem wypije i obok jest osoba która mi się podoba włącza mi sie " I LOVE YOU" ale ogranicza sie to tylko do przytulenia jakiegos pogłASKANIA - i to w znajomym towarzystwie bo do obcej osoby nie  ... JELSI TO MÓJ FACET TO OCZYWISCIE MOZNA POSUNAC SIE DALEJ... ALE JESLI MAM KOGOS I IDE NA IMPREZE PIJE  TO TRUDNIEJ SIE DO MNIE DOBRAC NIZ PO TRZEZWEMU... jak kogos mam jestem wierna jak pies...  i potrafie nad soba panowac choc nie wiem jakbym była pijana.... kiedys moja kolezanka dostała ode mnie "w zęby" za to ze  objeła mnie i chciała pomóc mi wstac hehehe nie widziałam ze to ona:P

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

6

Desire1987 niezła jesteś... dac kumpeli w zęby... ;D
no ale różne rzeczy sie po alkoholu robi ja np boje sie panicznie tej soboty co będzie bo postanowiłam chłopakowi dac trohe wolności

"nie wierze w kościół i powątpiewam w Ciebie często, jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość"

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018