Czy są na forum osoby urodzone 27 września? Zgłoście się w tej kafejce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czy są na forum osoby urodzone 27 września? Zgłoście się w tej kafejce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy są na forum osoby urodzone 27 września? Zgłoście się w tej kafejce

Tytuł kafejki może wydać się głupi, ale jakoś tak zawsze miałam, że ciężko było mi spotkać osoby urodzone 27 września jak ja i miałam wrażenie, że osoby urodzone w inne dni, w inne miesiące częściej spotykały kogoś urodzone w ten sam dzień i miesiąc i one. Także jestem ciekawa, może tu na forum jest ktoś kto urodził się tak jak ja 27 września? Piszcie wink

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy są na forum osoby urodzone 27 września? Zgłoście się w tej kafejce

ehh,akurat 26 i to rano,więc nie bardzo się łapę:P
ale powodzenia w szukaniu:))

3

JustynaG napisał/a:

ehh,akurat 26 i to rano,więc nie bardzo się łapę:P
ale powodzenia w szukaniu:))

Hehe, no ale i tak blisko. Z takich dat jak 26 czy 25 września też niewiele osób znam tongue Nie wiem czemu tak jest big_smile Może pod koniec września mało osób się rodzi hehe.

Wisława Szymborska

4 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2014-01-27 22:07:07)

Jeżeli Cie to uszczęśliwi, to synek koleżanki urodził się o świcie 27 września tongue Bartoszek ma obecnie 4 miesiące i jest bardzo przystojnym dżentelmenem z dobrymi rokowaniami na przyszłość tongue

5

No pewnie smile Wszystkiego najlepszego dla Bartoszka smile

Wisława Szymborska

6

truskaweczka19 napisał/a:

Może pod koniec września mało osób się rodzi hehe.

A to dziwne, bo z prostej kalkulacji wynika, że pod koniec września powinny się rodzić dzieci "sylwestrowe" big_smile

P.S. W rzeczy samej nie znam nikogo, kto urodziłby się 27 września wink

7

Anemonne napisał/a:
truskaweczka19 napisał/a:

Może pod koniec września mało osób się rodzi hehe.

A to dziwne, bo z prostej kalkulacji wynika, że pod koniec września powinny się rodzić dzieci "sylwestrowe" big_smile

Albo "świąteczne";D Moja siostrzenica "miała urodzić się" 26.09 ale nie wyszło i jest z 23. A teraz oczekuje na braciszka/siostrzyczkę, która też "ma urodzić się" 26.09.;)) Także w mojej rodzinie wrzesień obfity dość w urodzinowe imprezy;)

8

Dokładnie. Moi rodzice brali ślub pod koniec grudnia, tak jak święta, już nie pamiętam dokładnej daty i ja poczęłam się chyba zaraz od razu po ślubie. U mnie w rodzinie też jakoś z września nie bardzo mam osoby, z października też niezbyt, jedyne podobieństwo to mój tata, bo on wprawdzie z lutego, ale 27, więc ta liczba nas łączy- "27 wink

Wisława Szymborska

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czy są na forum osoby urodzone 27 września? Zgłoście się w tej kafejce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018