ocenianie nauczycieli i wykładowców - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » ocenianie nauczycieli i wykładowców

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: ocenianie nauczycieli i wykładowców

mój brat, ma 15 lat, opowiedział mi dziś o portalu belfrowisko - dzieciaki dają tam oceny swoim nauczycielom, wystawiają im opinie, dają gwiazdki swoim szkołom itp. w zamyśle ma to chyba pokazywać, czy szkoła jest dobra i ma fajne grono nauczycielskie czy nie. dodatkowo można tam też sprzedać książki i znaleźć korepetycje.
co o tym sądzicie. Pozwoliłybyście, by Wasze dzieciaki oceniały nauczycieli? Kierowałybyście się ocenami szkoły na takim portalu przy wyborze liceum lub gimnazjum? Sądzicie, że to dobrze, że ktoś ocenia też nauczycieli? Czy takie oceny mogą być obiektywne?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ocenianie nauczycieli i wykładowców

na moje dobry pomysł, w końcu przestaną się czuć bezkarni, jak ktoś jest dobrym nauczycielem to nie powinien się niczego obawiać, mój brat miał okropną wychowawczynię w podstawówce, która dzięki koneksjom była zupełnie bezkarna i śmiało mogę powiedzieć, że znęcała się nad nim, wyobraźcie sobie, że na jednym ze sprawdzianów obniżyła mu ocenę bo napisał słowo wujek poprawnie, a ona mu poprawiła na "wÓjek", moja mama wielokrotnie chodziła do dyrekcji i nic, i to ma być nauczycielka? co jej zawinił 8-letni chłopiec? który był cichy i spokojny, z pewnością ocenię jej kompetencje na tej stronie

3

Odp: ocenianie nauczycieli i wykładowców

Nie zabroniłabym wystawić ocenę , nawet jeśli bym nie pozwoliła, ani mąż to i tak dziecko miałoby ten zakaz  w nosie znając przekorność dziecka. O wyborze szkoły decyduje statusu szkoły i renoma, na to uwagę zwracamy. Oceny wystawione  przez uczniów dla  nauczycieli i szkoły nie brałabym pod uwagę, bo jest to subiektywna i  indywidualna sprawa. Nigdy wszystkim się nie dogodzi, a co jednego cieszy to drugiego może martwic

4

Odp: ocenianie nauczycieli i wykładowców

A przypomnijmy sobie choćby swoje licea, czy podstawówki. Którego nauczyciela się wówczas najbardziej lubiło, a które dziś się najbardziej ceni.

Od razu wiadomo ile to warte.

<<Studenci mają się uczuć a nie mędrkować>> B. Wolniewicz.

5

Odp: ocenianie nauczycieli i wykładowców

Jako belfer jestem za.Jako rodzic także.

6

Odp: ocenianie nauczycieli i wykładowców

Ja również jestem za. Aczkolwiek nie w ciągu roku szkolnego/akademickiego ale po jego zakończeniu. Według mnie jest to bardziej sprawiedliwe i mniej emocjonalne. I nie jako ocena liczbowa, tylko opisowa. Rzeczowa i konkretna. Z uzasadnieniem.

7 Ostatnio edytowany przez iryd (2014-01-20 19:58:47)

Odp: ocenianie nauczycieli i wykładowców

Ocena nauczycieli przez uczniów powinna być oficjalna częścią oceny pracy nauczyciela a nie tylko zabawą czy odreagowaniem na portalu w internecie. Byłaby to najszybsza ścieżka do zmian w szkole. Szybsza niż wszystkie reformy ministrów.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » ocenianie nauczycieli i wykładowców

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024