netkobietyWszystkie działy
Wychowanie, zdrowie i edukacja dziecka

Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

4 odpowiedzi1 854 wyświetleniazałożony przez nika12, 21.12.2013

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

Witam wszystkich rodziców i nie tylko . Mam problem z moją 20 miesięczną córeczka od dwóch dni dostaje antybiotyk Agumentin ( dostawała go już wcześniej tzn. jak kiedyś była chora) i dziś dostała biegunki, nigdy to się wcześniej nie zdarzyło. Może ktoś z was miał podobną sytuację, i czy tak może się zdarzyć ?

2

Odp: Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

Podajesz jej do antybiotyku jakiś lek osłonowy? Dobry jest np. enterol. Jeśli dziecko ma biegunkę lepiej zadzwonić do lekarza i zapytać, co robić, małe dzieci szybko się odwadniają. Jeśli natomiast to jednorazowy luźniejszy stolec, to mozna poczekać, podać enterol lub podobny lek, zapytaj w aptece. No i trzymaj ręke na pulsie, być może trzeba będzie zmienić antybiotyk, jesli sytuacja się nie poprawi.

3

Odp: Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

oczywiście że może się zdarzyć,może jej ten antybiotyk nie służy
może wybierz się do lekarza?

4

Odp: Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

Też bym poszła do lekarza... Choc niestety po większości antybiotyków mogą się zdarzyć biegunki smile nie martw się zbytnio tylko dla spokojnego sumienia dopytaj lekarza i wszystko będzie jasne smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Córeczka dostała biegunki - po antybiotyku?

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026