Tort dla dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Tort dla dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Tort dla dziecka

Witajcie kobietki smile. Czy macie może jakiś przepis na krem do tortu na urodziny 2-latka? Siedzę i myślę i nic dobrego mi nie przychodzi do głowy...a jak się mówi "co dwie głowy to nie jedna". Będę wdzięczna za każdą odpowiedź smile, pozdrawiam

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tort dla dziecka

A jest coś, czego nie może jeść/nie chcesz, by jadł?

3

Nie może jeść czekolady i orzechów...

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

4

A lubi truskawki?moze masa truskawkowa nie jest bardzo słodka,a dzieci lubia truskawki,albo waniliowa.

5

Ja robiłam chrzesnikowi torta bezowo truskawkowego,był zachwycony i mówił ze ciocia mu zrobiła smerfy,-przekładac mase truskawkowa białymi i niebieskimi bezami,swietnie wyglada w przekroju i dobrze smakuje.

6

Podsuńcie mi pomysł na jakiś fajny krem do tortu smile

7

ubij na parze 3 jajka ze szklanką cukru. Kiedy masa podwoi swoja objetość i bedzie mocno ciepła w dotyku skoncz ubijanie, odstaw do całkowitego wystygnięcia. utrzyj kostkę margaryny Palmy (z murzynkiem) dodając po łyżce jaja, a następnie dodaj do masy wg upodobania:
1. chałwę
2. roztopioną czekoladę
3. masę krówkową
4. Nutelle (bardzo bardzo słodkie wychodzi)
Masa po zastygnięciu bardzo dobrze się kroi, więc dobra jest do tortów wielowarstwowych.

Druga masa:
2 opakowania serka do chleba (twój smak, philadelphia - naturalny - bez szczypiorku big_smile )
kostka masła
5 łyżek cukru pudru

Utrzeć mikserem masło, dodawać po łyżce cukru a następnie po łyżce serki. Masa gotowa w kilka chwil. Można również dodać do niej roztopioną czekoladę.

Masa 3:
1 szklanka mleka
1 szklanka Cappucino (proszek) lub czekolady na gorąco (proszek)
2 x śnieżka
łyżka żelatyny
Mleko zagotować, zalać cappucino, dokładnie wymieszać. Wystudzić. Do zimnego dodać śnieżki, ubić. Pod koniec ubijania dodać żelatynę rozpuszczoną w około 80-100 ml wody (wcześniej wystudzić).
Masa delikatna, raczej nadaje się na wierzch tortu, niż między warstwy.

Polecam wszystkie, bo pyszne smile)

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

8

Dziękuę Bardolka smile!

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Tort dla dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018