Napis na tort pożegnania stażu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Napis na tort pożegnania stażu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Napis na tort pożegnania stażu

Hej, macie jakieś pomysły?
Chcę na koniec stażu kupić tort i napisać jakiś ciekawy tekst, zabawny na nim, ale nie mam pomysłu.

Jedynie do głowy mi przychodzi " śpieszmy się doceniać stażystów tak szybko odchodzą", ale trochę martwo się kojarzy big_smile

Burza mózgów, ktoś coś? big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Napis na tort pożegnania stażu
doris1234 napisał/a:

Chcę na koniec stażu kupić tort i napisać jakiś ciekawy tekst, zabawny na nim, ale nie mam pomysłu.

Jedynie do głowy mi przychodzi " śpieszmy się doceniać stażystów tak szybko odchodzą", ale trochę martwo się kojarzy big_smile

Mnie się podoba ten cytat.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-05-24 23:06:48)

doris1234 napisał/a:

Dla mnie ten napis jest trochę narcystyczny, tak jakbyś uważała siebie za pępek świata tongue Bo to jest twój koniec stażu?

4

doris1234 napisał/a:

Dla mnie super. smile smile smile

A nie zaproponują Ci umowy?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

5 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-25 09:58:14)

doris1234 napisał/a:

Może być wink Z praktyki jednak wiem, że niejeden stażysta miałby ochotę napisać: "śpieszmy się wymieniać stażystów, tak szybko odchodzą" wink

PS. No właśnie, nie proponują umowy, czy Ty nie chcesz?

6

Wątpię, dlatego bo oni nikogo nie potrzebują, a wzięli kogoś do "przyuczenia" bo to pogram z UE i dostają jako mentorzy za to kasę, sama potem nie mam czasu by tam pracować, bo mam egzaminy itp a potem inna droga, ale też nie chce sobie drogi zamykać, bo może np. za pół roku czy coś się do nich zwrócę. Ekipa jest miła, nie ma wyścigu szczurów, więc chciałabym jakoś ich fajnie pożegnać. Towarzystwo ma poczucie humoru, a ja nie chcę wyjść na kolejnego nudnego stażystę.

7

I nie chcę żeby to się kojarzyło jakbym była pepkeim świata, ale też nie będę przepraszać za to, że żyje, bo jednak trochę im pomagam.

8

To zrób napis "Doris życzy smacznego", bez napinki, a mogą Cię zapamiętać

9

doris1234 napisał/a:

" Bylo milo - ale sie skonczylo...."
hej smile

10

To ostatnie jest całkiem niegłupie big_smile ale szukam coś jeszcze bardziej z jajem, jakąś grę słów, motto pasujące..

11

doris1234 napisał/a:

I nie chcę żeby to się kojarzyło jakbym była pepkeim świata, ale też nie będę przepraszać za to, że żyje, bo jednak trochę im pomagam.

Twoja propozycja wcale tak nie brzmi, moim zdaniem jest zupełnie w porządku, a do tego zabawna.

Nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, ale może coś w stylu: ,,Nawet się nie obejrzysz, a już będę Twoim szefem'' smile
albo: ,,Ciałem będę gdzieś indziej, ale duchem zawsze z Wami''
albo: ,,Staż stażowi nierówny, ale ten to już zupełnie przesadził'' wink

Nie myśl za dużo. Stworzysz problem, którego przed chwilą jeszcze nie było.

12

O dziękuję, bardzo fajna ta ostatnia opcja, właśnie o taki styl mi chodzi, taką grę słów big_smile jedynie co się nie zgadza, że ten staż nie jest aż taki fenomenalny by tak o nim mówić

13 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2019-06-08 20:42:32)

A ja dalej pozostałabym przy Twoim pomyśle: "śpieszmy się doceniać stażystów tak szybko odchodzą".

W życiu bym nie pomyślała, że powyższy napis oznacza narcystyczne popędy Autorki oraz to, że Autorka uważa się za pępek świata.

Autorko, sama piszesz, że ekipa jest fajna, ma poczucie humoru, więc taki napis na torcie powinna przyjąć z humorem, a nawet jeżeli nie, to co się przejmujesz, tak i tak odchodzisz, i to o Nich będzie źle świadczyło, jak odbiorą ten napis za narcystyczny, przynajmniej nie będziesz żałowała, że już z Nimi nie pracujesz. tongue tongue tongue

Powtórzę na koniec, dla mnie Twój opis jest superowy. smile smile smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Napis na tort pożegnania stażu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018