WALENTYNKI, a może by tak Dzień Singla - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » WALENTYNKI, a może by tak Dzień Singla

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: WALENTYNKI, a może by tak Dzień Singla

Już się zbliża, już się nie mogę doczekać najfajneiszy dzień dla zakochanych, przykry dla singli:( Znowu te obściskujące się pary, te róże , serca i sama słodycz w powietrzu!!!Nie znoszę tego dnia, nie wiadomo co z sobą zrobić, w kinach seanse dla zakochanych, w TV komedie romantyczne, w knajpach same pary,w sklepach promocje dla par.Czy nikt do diabła nie może wymyślić opozycyjnego święta Dnia Singla???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WALENTYNKI, a może by tak Dzień Singla

Oj wiem, mam ten sam problem co roku , nie ma się gdzie chować przed tymi wszędobylskimi parami... też byłabym za Dniem Singla smile Jak myślicie na jaki dzień powinien przypadać ?

3

No można by zrobić taki dzień, może w maju:) Nie mogę patrzeć jak wszyscy nagle się zaczynają uwielbiać tylko dlatego,że są Walentynki,a tak naprawdę to w prawdziwym związku to miłość powinna kwitnąć cały czas. Takie święto bardzo naciągane, będące jedynie czasem żniw dla sprzedawców kwiatów i serduszkowo-cukierkowych prezentów.

4

Kreolcia napisał/a:

Już się zbliża, już się nie mogę doczekać najfajneiszy dzień dla zakochanych, przykry dla singli:( Znowu te obściskujące się pary, te róże , serca i sama słodycz w powietrzu!!!Nie znoszę tego dnia, nie wiadomo co z sobą zrobić, w kinach seanse dla zakochanych, w TV komedie romantyczne, w knajpach same pary,w sklepach promocje dla par.Czy nikt do diabła nie może wymyślić opozycyjnego święta Dnia Singla???

Popieram przydałoby się takie święto.. oj przydało!!

AGULA

5

Ja również popieram ten pomysł na taki rodzaj święta dla singli smile
Zawsze i wszędzie mnóstwo mówi się o zakochanych, widzi się pary dążące przez miasto, a walentynki to już dzień, gdzie osoby będące w związkach mają mnóstwo przywilei. Dlatego też jestem za stworzeniem dnia dla singli, bo dlaczego nie? Każdy żyje, tak jak chce, niektórzy się dobierają i tworzą pary, natomiast inni nie. I robią to z własnego wyboru, lub też poprostu rozstali się z kimś bliskim. A powstanie takiego dnia, specjalnie dla nich, dałoby im więcej wiary i zadowolenia z tego stanu-bycia SINGLEM smile

6

Jestem za i popieram pomysł Kreolci.Prawda jest taka, ze nikt o to nie walczy.

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

7

Poza tym, jak w ten dzień wyjdzie mnóstwo singli, to może się uda znaleźć tą jedyną/tego jedynego? big_smile
Pomysł dobry wink

Z Netkobiety.pl jeszcze wyjdzie petycja o utworzenie święta Dzień Singla tongue

I'll die alone, afraid and hated
I'll lie unwanted, unburied and godless...

8

Mysle, ze masz racje ale mało kto sie na to odwazy, a przynajmniej tak mi sie wydaje.

Hell is other people.

9

Przewaznie singiel w ten dzien siedzi w domu i rozmysla.....wcale mu sie nie dziwie, bo ogladanie zakochanych, gdy jest sie samotnym raczej nie nalezy do przyjemnosci.

Hell is other people.

10

Dzień Singla fajna rzecz smile)

Serce miej otwarte dla wszystkich, ale zaufaj tylko niewielu.

Nie szukaj błędów-szukaj rozwiązań

11

mimo, że singlem nie jestem to w pełni popieram Dzień Singla! Skoro są walentynki dla par, to niech i będzie dzień dla singli....Tylko jaka data byłaby najlepsza?

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

12

skoro juz o tym rozmawiamy to może dziś??

Serce miej otwarte dla wszystkich, ale zaufaj tylko niewielu.

Nie szukaj błędów-szukaj rozwiązań

13

Walentynki rozgrzewaja luty , a Dzien Singla moze jakis inny chłodny miesiąc.Listopad?

Hell is other people.

14

...fajna sprawa dzien singla..trzeba tylko pomyslec o odpowiedniej oprawie...wiecie walentynki maja te swoje serduszka,misiaczki,pierniczki,karteczki...itd..itd..a co moze byc logiem dnia singla?

,,A rano ...?Przyklejam do twarzy uśmiech,jak co dzień...Wieczorem zmywam go jak tusz do rzęs..."

15

kurcze ciezka sprawa z tym loginem...................

Hell is other people.

16

Wczoraj był Międzynarodowy Dzień Singla,ale mało osób o tym wie,niestety.Walentynki też nie od razu się przyjęły,pewnie my też będziemy musieli poczekać parę lat.Ale ja nie wyobrażam sobie w jaki sposób można by w ten dzień świętować.Dla mnie ten stan nie jest radością,samotna,a w zasadzie nie tyle samotna,tylko sama  jestem z konieczności.

17

Wczoraj?Przykro stwierdzic, ale nie wiedziałam.

Natka ten dzien to moze byc rowniez okazja do poznania nowych ludzi.Głowa do góry!!

Hell is other people.

18

Dzięki smile .Co do Dnia Singla to też dopiero wczoraj się dowiedziałam,a sama jestem już ponad 10 lat.W sumie niby każdego dnia można kogoś poznać,trzeba tylko wyjść z domu a ja niestety rzadko mam po temu okazję.Na szczęście ktoś wymyślił internet,więc może tutaj? smile

19

Byc moze......trzymam kciuki

Hell is other people.

20

o dniu Singla nie slyszalam.
I nie dlatego zapewne, ze nim nie jestem. jest np Dzien Pluszowego Misia. Zabawne co? A Singla?
Problem polega chyba na tym, ze ludzie sie wstydza tego, ze sa singlami.  W Multikinie byly seanse dla singli-nie ma juz. Nie wypalilo.
A przeciez mozna w pubach, knajpach czy np takich kinach w takim dniu zrobic specjalne wieczory. To zalezy tylko od checi. Byc moze regionalnie, lokalnie w radiu, gazetkach, knajpkach itp..powoli krok po kroku. Ktos zobaczy, ze to nie wstyd, ze inni to obchodza i moze u siebie taki Dzien wprowadza.
Wszystkim zycze tego. Piszmy o Dniu Singla jak najwiecej wsrod znajomych. Taka mala akcja, by trafilo do osob,ktore moga cos z tym zrobic....

21

http://deser.pl/deser/1,83453,7560910,N … ngla_.html

22

wlasnie, ze niektorzy wlasnie sa dumni, ze sa singlami. Jestem za takim dniem wlasnie. Walentynki sa takie dziwne. Dlaczego wszyscy wlasnie zaczynaja sie obsciskiwac iiiijjjjj niesmaczne w sumie. Jakby nie mogli tego robic inne 364 dni w roku.

23

frakcjy napisał/a:

wlasnie, ze niektorzy wlasnie sa dumni, ze sa singlami. Jestem za takim dniem wlasnie. Walentynki sa takie dziwne. Dlaczego wszyscy wlasnie zaczynaja sie obsciskiwac iiiijjjjj niesmaczne w sumie. Jakby nie mogli tego robic inne 364 dni w roku.

pozostaje tylko rzec: właśnie tongue

24

OOO, przepraszam bardzo smile Ja się odezwę może, jako ta "nieszczęsna" nie-singielka smile Nie każdy zakochany poddaje się celebrowaniu tego (jakże przereklamowanego) dnia i wcale nie musi to być tylko singiel. Nie wiem, czemu tak bardzo drażnią Was te walentynkowe rekwizyty- czemu to dla Was takie frustrujące, a nie na przykład obojętne? Ja nie jestem singlem, nie świętuję tego dnia a czas na przytulenie, wyznanie miłości czy seans w kinie mam zawsze, niezależnie od daty w kalendarzu.Pozdrawiam Was serdecznie smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

25

ktoś napisał/a:
frakcjy napisał/a:

pozostaje tylko rzec: właśnie tongue

:-D wlasnie

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » WALENTYNKI, a może by tak Dzień Singla

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018