czy wasi mezczyzni placza ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy wasi mezczyzni placza ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: czy wasi mezczyzni placza ?

czy wasi mezczyzni  placza ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy wasi mezczyzni placza ?

Mój nigdy nie płakał.Nie wyobrażam sobie płaczącego faceta.
Płaczek raczej,a nawet na pewno nie sprawia wrażenia silnego,męskiego faceta który ma być oparciem i podporą dla swojej kobiety.

3 Ostatnio edytowany przez Unikalny (2013-12-16 06:16:41)

xYxAngelxYx napisał/a:

Mój nigdy nie płakał.Nie wyobrażam sobie płaczącego faceta.
Płaczek raczej,a nawet na pewno nie sprawia wrażenia silnego,męskiego faceta który ma być oparciem i podporą dla swojej kobiety.

Hehe, właśnie odwagą jest być prawdziwym i szczerym facetem smile Myślisz, że tłumienie i ukrywanie emocji i uczuć jest dobre? To prowadzi nawet do chorób. Facet też ma uczucia i emocje i one są dobre. Odwagą jest umieć uronić łzy smile

Tak bardzo potrzebujesz oparcia i podpory faceta? Prawdopodobnie z większością problemów życiowych sobie nie radzisz albo masz zdeaktualizowany schemat patrzenia na facetów.

Prawdziwy Mężczyzna Powinien Umieć Pokazać, że Ma Jaja Bez Opuszczania Spodni...

4 Ostatnio edytowany przez ObecnaOrchidea (2013-12-16 07:40:04)

Mój były przez 2,5 roku związku płakał przy mnie trzy razy. Za pierwszym jak był w szpitalu i było Mu ciężko, mieliśmy wtedy cięższy okres i dwa razy przy zerwaniu (pierwszy i drugi dzień). A teraz informacja dla Pań i Panów, którzy uważają że facet nie powinien płakać, otóż powinien i to jest wręcz wskazane żeby dawać upust swoim emocjom gdyż tłamszenie wszystkiego w sobie może zwiększyć ryzyko zawału.

Przepraszam za powtarzanie się, nie zauważyłam postu Pana wyżej i właściwie napisałam w drugiej części swojej wypowiedzi to samo wink

5

Zresztą osobiście podziwiam faceta, który potrafi ukazać swoje uczucia przy kobiecie.

6 Ostatnio edytowany przez madel (2013-12-16 09:21:48)

Pytam, bo mój plakal chyba cztery razy w ciagu roku, a tyle sie znamy. zdziwilo mnie to, pierwszy raz widzialam placzacego mezczyzne. Procz ojca, ktory kiedys tam plakal.

7

tak,  ja zwykle trafiałam na płaczliwych facetów, każdy conajmniej raz przy mnie płakał, oczywiście nie z głupich powodów, ale jak komuś umiera ktoś bliski, dzieje się coś naprawdę złego itp to moim zdaniem facet, który płacze, nie jest mięczakiem. każdy ma prawo wyrzucić z siebie złe emocje.
nigdy nie dawałam im odczuć, że to dla mnie jakiś dyskomfort albo coś.

8

Mój 4 lata temu jak chciałam się rozstać głównie z jego winy.Płakał i klęczął, mówił że jest debilem i nie chce mnie starcić- to był jeden raz
drugi raz łezka poleciała jak synuś z brzuszka wyskoczył smile
i jeszcze może ze 2 razy ze wzruszenia przy filmie.

i Kocham go za to!!! Bo jest naprawdę mega męski a do tego ma uczucia! smile

9

Jeżeli dla kogoś płaczący facet jest mięczakiem, to ten ktoś moim zdaniem ma dziwne postrzeganie męskości...
Oczywiście nie mówię o tym żeby facet płakał przy pierwszej lepszej okazji, ale kiedy dzieje się coś bardzo złego, powinien dać upust swoim emocjom, a nie dusić wszystko w sobie.

Mój małżonek ma takie głupie myślenie, że facet nie powinien płakać. Przez te wszystkie lata widziałam tylko raz jak płakał, a właściwie uronił kilka łez i zdusił to w sobie...

10

Właściwie to nie mam pojęcia dlaczego to pytanie umieściłaś w dziale: Trudna miłość,zazdrość nałogi? Możesz to wyjaśnić?

Mój mąż płacze,tzn jak do tej pory widziałam,że raz płakał bo był okropnie smutny.Częściej widzę jak ma łzy wzruszenia. Muszę przyznać,że wtedy jest mi bardzo bliski...

Dla mnie płacz zarówno u mężczyzny jak i u kobiety oznacza albo głębokie wzruszenie albo bezgraniczny smutek lub niemoc.
Nie wyobrażam sobie być z facetem, który w życiu nie uronił łzy. Oznaczałoby to bowiem, że niewiele mamy ze sobą wspólnego, że mamy inne wartości i zupełnie inne rzeczy są dla nas ważne...

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

Uważam to za przejwaw wrazliwosci.
Moj ojciec plakal. I teraz spotykam faceta ktory tez placze, i to tak, ze lzy mu ciekna po twarzy.
Dla mnie to zaleta , nie wada.
Lubie go coraz bardziej,

A ja powiem tak: łzy mężczyzny to nie powód do wstydu, chyba że mężczyzna płacze nad samym sobą.

13

Mój M, płakał jedynie albo z wielkiego smutku, albo gdy mieliśmy ciężki okres i podczas poważnych kłótni jak już nie wiadomo było nic. sad
A jeśli bardzo się wzruszy na łzy w oczach i zarazem iskierki smile
Uważam że płacz mężczyzny nie jest niczym złym, i to że mojemu facetowi zdarzylo się parę razy poskakać przy mnie, mój M jest bardzo męski w moich oczach, niczego mu nie brakuje, nie patrzę na niego jak na dziwaka, jest tak męski że podnosi mi ciśnienie wink

14

A ja jako facet mam rozstrój jeśli chodzi o płacz. Bardzo łatwo się wzruszam oglądając filmy lub czytając książki i wtedy ryczę jak bóbr. Na przykład oglądam takiego Forresta Gumpa i co chwilę muszę wycierać oczy big_smile No ale dzieje się tak prawie zawsze wtedy, gdy oglądam, czytam sam. Z drugiej strony w sytuacjach życiowych, które teoretycznie powinny mnie skłonić do płaczu jak śmierć bliskich nie mogłem z siebie wykrzesać choć łezki, przynajmniej przy świadkach. Jeśli już, to szedłem na samotny spacer, dawałem sobie 5 minut na wylanie łez, potem bierzemy się w garść i wracamy do siebie. ja bym powiedział, że jestem bardzo płaczliwym typem, a nie wiem czy ktoś nawet z najbliższej rodziny mógłby powiedzieć, że widział mnie płaczącego smile Od małego tak już miałem, jak dostawałem w tyłek, to miałem z bólu świeczki w oczach ale zaciskałem zęby żeby nie pisnąć i nie płakać. Jak dostawałem wycisk od starszego brata, to wycisk mogłem dostać ale rozpłakać się z tego powodu? Albo polecieć na skargę do rodziców? Nigdy.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy wasi mezczyzni placza ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018