zwiazek na odleglosc , bede wdzieczna za wskazowki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » zwiazek na odleglosc , bede wdzieczna za wskazowki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: zwiazek na odleglosc , bede wdzieczna za wskazowki

witajcie , jestesmy jeszcze razem , podjelismy decyzje ze wracam do Polski, on zostaje bo jak zwykle chodzi o pieniadze , mam 8 miesiecy zeby przygotowac sie do zwiazku na odleglosc .Moze jest tu ktos kto jest madrzejszy o doswiadczenia w tym temacie ,choc jeszcze troche czasu zostalo ja jestem chora na sama mysl ,i chociaz jestem juz duza i wiem ze strach ma wielkie oczy , to straszy mnie wszystko co z pozostawieniem go samego sie laczy, nie wiem czy to chore czy normalne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zwiazek na odleglosc , bede wdzieczna za wskazowki

alol zapraszam do wątku "Mój chłopak wyjechał, smutek i pustka" wink tam poznasz dziewczyny w podobnej sytuacji do Twojej i na pewno otrzymasz wsparcie i rady co zrobić, żeby to wytrzymać smile

3

Odp: zwiazek na odleglosc , bede wdzieczna za wskazowki

dziekuje za wskazowke:)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » zwiazek na odleglosc , bede wdzieczna za wskazowki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024