zwiazek na odleglosc, klotnia, jak odzyskac - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » zwiazek na odleglosc, klotnia, jak odzyskac

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez zbyszek8791 (2014-02-10 21:58:53)

Temat: zwiazek na odleglosc, klotnia, jak odzyskac

Witam.
Poznalem sie z moja dziewczyna 6 lat temu,lecz to byl dopiero poczatek naszej znajomosci,pozniej nie widzielismy sie przez pare lat.W styczniu postanowilem sie rozejsc z moja zona,nasza milosc umarla,rozwod jutro.Zacza sie prawdziwy zwiazek z moja nowa dziewczyna.
Podczas moich pobytow w polsce spedzalismy duzo czasu ze soba,gdy bylem za granica pisalismy smsy i rozmawialismy przez kamerke rozmowy telefoniczne pare razy na dzien,wiedzielismy zawsze co robi druga strona.
Kocham ja lecz podczas pobytu na wyjezdzie na sywestra czulem sie odstawiony na bok,bylysmy wraz z jej siostra i jej chlopakiem,doszlo do klutni podczas imprezy sywestrowej.
Moja wina bo wypilem troszke za duzo,co najgorsze nalewalem sobie sam wodke do kieliszka pare razy,pekly mi nerwy po tym jak poprosilem ja o taniec,lecz odmowila gdyz wczesniej w ciagu dnia ja mialem problem z chodzeniem i poszlem z nimna szczyt.
Ja raczej osoba ktora lubi sie bawic i ma umiar w piciu,lecz tego dnia przesadzilem z tym.Bylem zdenerwowany,spowodowalem ze moja dziewczyna plakala,jest mi za to wstyd,upokorzylem ja w ten sposob przed jej siostra i jej znajomymi,do tego spakowalem sie i w zlosci chcialem wracac do domu,lecz nie zrobilem tego i wrocilem z powrotem,staralem sie przepric i uspokoic moja dziewczyne i samego siebie.
Jest mi wstyd za moje zachowanie,bardzo tego zaluje.
Nastepny dzien byl dniem milczenia nawet gdy probowalem z nia rozmaiac unikala mnie,nie dziwie sie bo teraz zrozumialem moje bledy.
Postanowilem przestac pic calkowicie i raz na zawsze,alkohol sprawil ze do tego doszlo,moja dziewczyna byla zawsze anty alkoholowa,bardzo rzadko pila i w malych ilosciach,ja raczej w wiekszych ilosciach i czesciej nie do upadlego,mam umiar.
Powracalismy razem wspolnym  autobusem staralem sie rozmawiac lecz bez skutku.Zawsze odpowiadala bardzo krotko
i bez emocji.
Wyjechalem do pracy za granice i mialem z nia kontakt ale juz nie taki jak przed wyjazdem,kiedy zapytalem ja czy mam sie starac czlepiej zebym sobie dal spokoj,odpowiedziala ze nie wie i ze ten moment chce byc sama.
Jak zapytalem czy mam przestac dzwonic  i pisac odpowiedziala ze tego nie powiedziala.
Wczesniej gdy bylo dobrze mowila mi ze jeszcze nikogo tak nie kochala,miala juz wczesniej chlopaka 8 lat  lecz sie rozeszli.
Ja kocham ja bardzo mocno i wiele dla niej zrobilem,pomagalem finansowo,emocjonalnie,doradzalem,wspieralem ja za kazdym razem dobrym slowem.Oddalem jej cale moje serce.
Prosze o pomoc nie wiem co mam robic zeby odzyskac.
Nasze kontakty sie urywaja coraz bardziej,trace ja,czy po prostu zadusilem nasz zwiazek probami odzyskania,piszac i dzwoniac.
Powiedziala mi ze musi to wszystko przemyslec i ze potrzebuje czasu,nie sluchalem i bylem upierdliwy.
Kocham ja i bardzo zaluje mojego zachowania,zmienilem sie i nie pije,staram sie mniej dzwonic i pisac do niej.
Czy to pomoze?
Co poradzicie.
Musze dodac ze wciaz ja wspieram finansowo ma wiele problemow ze zdrowiem i musi sie leczyc prywatnie.
Poradzcie prosze co robic zeby odzyskac moja dziewczyne?
Jest dla mnie wszystkim,bardzo ja kocham.

Za nim popelnisz blad,zastanow sie czy bedziez tego zalowal,czy warto tak sie zachowac....
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zwiazek na odleglosc, klotnia, jak odzyskac

hmmm musisz czekac i zobaczyc jak sie potoczy....dziwne ze nadal ja wspierasz finansowo, skoro ona sie coraz rzadziej do Ciebie odzywa...ma jej miejscu nie brałabym od ciebie pieniedzy skoro nie wiem co czuje...to taki troche wyzysk z jej strony tak to odbieram.

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

3

Nie chciala wziasc pieniedzy odemnie nalegalem,wiem ze to troszke dziwne,nie plywam w kasie,chce jej pomoc bo bardzo ja kocham,nie radze sobie z ta sytuacja,coraz zadziej pisze do mnie i z laska,nie rozumie jej,kocham ja bardzo i ona to wie,czy to o rodzaj zemsty,daje mi nauczke za jej krzywde?

Za nim popelnisz blad,zastanow sie czy bedziez tego zalowal,czy warto tak sie zachowac....

4

Czy uwazasz ze powinienem przestac z nia pisac,calkiem czy jak sie odezwie to utrzymywac kontakt i starac sie odzyskac jej zaufanie i milosc,nie wiem czy naprawde mnie kocha bo ja bym wybaczyl takie zachowanie,wszystko po za zdrada z innym facetem lub kobieta bo juz takie cos przeszedlem?

5

No własnie dziwię się jej...ja też bym wybaczyła takie coś. A mówiła Ci czemu się nie odzywa? Boli ją nadal tamta sytuacja? Nie wiem...możesz sprobowac sie nie odzywac do niej ale nie wiem czy to cos da. Tak samo jak pisanie. Musicie sobie wyjasnic wszystko. Nie wiem co siedzi w jej głowie.

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

6

No ale co.. narozrabiałes to teraz musisz swoje odcierpieć.. Nie popisałeś sie- daj jej czas..Choć jesli zdecyduje się być z toba to będzie dość odwazna decyzja smile

Stopka jest mi niepotrzebna smile

7

Moim zdaniem jej strasznie niezdecydowana, a kontakt utrzymuje z Tobą bo jesteś jej wygodny - "wspierasz" ją finansowo i jej to odpowiada nawet jeśli mówi, że nie chce to zapewne wie, że i tak jej dasz te pieniądze.

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3

8

Wrocilem ze spotkania z dziewczyna.
Rozmawialismy dos dlugo,dziewczyna mi powiedziala,nie moze mi juz ufac,za bardzo ja zranilem.
Probowalem wyjasnic swoje zachowanie lecz to nic nie dalo.
Przestalem pic alkohol calkowicie i staram sie pracowac nad soba.Przedewszystkim zmienic swoje zachowanie,bylem zbyt wybuchowy.
Na spotkaniu rozmawialismy o tym co bylo zle w moim zachowaniu jak rowniez co dobrego soba zaprezentowalem podczas naszych spotkan.
Przyznalismy sobie,ze bylo duzo wspanialych chwil.
Przywitalem dziewczyne bukietem z roz,cztery biale i jedna czerwona.
Taki sam bukiecik juz w czesniej jej podarowalem mowiac,te biale oznaczaja wszystkie dziewczyny ktore znam,a ta czerwona to wlasnie ona ta najwazniejsza w moim zyciu.
Powiedziala mi tylko,ze po co wydaje kase na kwiatki,gdyz wie,ze traz mam ciezko z kasa.
Odpowiedzialem,ze to nie ma znaczenia dla mnie i kwiaty poprostu bardzo chcialem jej podarowac,gdyz w ciaz bardzo ja kocham.
Siedzielismy w restauracji rozmawiajac o kilku rzeczach.
W trakcie spotkania podarowalem jej plyte cd ze zdjeciami z naszego pobytu w Zakopanym,dodajac ze na plycie sa rowniez zdjecia ze mna i jezeli nie bedzie ich chciala to moze je wykasowac,jak rowniez znajduje sie tam plik tekstowy w ktorym wyznalem cala moja milosc do niej.
Napisalem rowniez ze bardzo zaluje ze zranilem ja w taki sposob,ze zachowam wszystkie rzeczy ktore od niej otrzymalem gdyz mi przypominaja wspaniale chwile z nia.
Powiedzialem jej ze pragne zeby zachowala wszystko co odemnie otrzymala i ze mam nadzieje,ze rowniez te przedmioty beda jej przypominac te dobre momety ze mna.
Wyrazilem rowniez chec powrotu do tego co bylo miedzy nami.
Podarowalem jej rowniez portret ktory wykonalem olowkiem,moim zdaniem byl naprawde swietny.
Do tego dolaczylem liscik w ktorym opisalem wszystko co czuje,dodajac na koncu,ze zycze jej wszystkiego dobrego i powrotu do zdrowia,lecz nie oczekuje kontaktu z e mna jezeli nie bedzie mozliwosci powrotu do niej.Szczerze zaluje tego bo bardzo ja kocham.
Dolaczylem rowniez nie wielka sumke ktrora byla jej potrzebna na nastepne badania,tak poprostu chcialem to zrobic.
Poprosilem ja zeby otwarla prezent dopoiero w domu,ale koniecznie zeby przeczytala list w pierwszej kolejnosci.
Rozstajac sie odchodzac powiedziala do mnie powodzenia i poszla,ja nie moglem wydobyc slowa gdyz mi scisnelo gardlo i poprostu sie zalalmalem.
Wrocilem do domu,moja mama zobaczyle mnie w tym stanie i zapytala jak poszlo,nie moglem mowic wiec wyszlem z domu  i spacerowalem dlugo po osiedlu,sliptajac pod nosem.
Wrocilem pozno do domu,nie moglem spac,w glowie kotlowalo sie strasznie,mialem glupie mysli,bardzo glupie.
W koncu padlem ze zmeczenia nad ranem kolo 5
Na drugi dzien napisala do mnie tylko na skypie po co wlozylem pieniadze do koperty,ja odpisalem ze tak chcialem,bo nie potrafie inaczej bo ja kocham.

Od czasu do czasu napisze do mnie cos na skypie,ale ja czuje ze to robi tylko z litosci.
Teraz wyjechalem z kraju i juz nie mam szans na pokazanie jej jak bardzo pracuje nad soba,ze nie pije calkowicie alkoholu,ze pragne odzyskac jej zaufanie,byc z nia i ja wspierac we wszystkim,byc z nia na dobre i na zle.
Mam dola jakiego nigdy jeszcze nie mialem,czuje sie bezradny,zagubiony i nie mam recepty jak odzyskac moja ukochana.

Smutne lecz prawdziwe.
NIe jestem w stanie zrozumiec,ze nie dala mi szansy,a ja nie mam mozliwosci tego naprawic.
The End.
Kolejna smutna ale prawdziwa historyjka.
Wiec zastanowie sie za nim popelnie blad,za nim skrzywdzie bliska mi osobe bo poznie nie bedzie drugiej szansy.
Moze jeszcze kiedys spotka mnie szczescie w zyciu.
Tylko dodam,ze przynajmniej czuje sie tyle dobrze z tym,ze moglem rostac sie z nia w taki sposob a nie inny.
Dziekuje za rady i zyczem wszystkim szczescia.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » zwiazek na odleglosc, klotnia, jak odzyskac

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021