Cwiczenia po porodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Cwiczenia po porodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Cwiczenia po porodzie

dzis mija tydzien od kad urodzilam Ninke .Czuje sie swietnie rana po nacieciu goi sie szybko bo juz niemal jej nieodczuwam.Chiciała bym zaczac cwiczyc bo zostal mi brzuszek miekki workowaty obwisły .tylko nie wiem czy to nie za wczesnie...i nie wiem od jakich cwiczen zaczac jak Wy sobie radziłyscie z powrotem do figury? słyszałam ze trzeba nosoc cos sciagajacego (pas wyszczuplajacy,gorset czy chocby nawet bandaz elastyczny zeby brzusio byl scisniety )to pomaga? prosze o rady ...no i co z tymi rozstepami zrobic?!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cwiczenia po porodzie

i  tu moge Ci poradzić,

nawet leżąc rób ćwiczenia przeciw rozstępom na brzuchu. Naciągaj skórę, skręcaj i puszczaj.  Po prostu, lecz systematycznie.

Urodziłam dwoje dzieci. Ćwiczyłam systematycznie. skora na brzuchu szybko wrócila do stanu sprzed ciazy i nie mam rozstępów.

A ćwiczenia to i wiele innych brałam z ksiązki autorstwa Fondy. Polecam.

No i oczywiście gratuluję!

(...) niewielu miej przyjaciół, niech będą prawdziwi.

3

Odp: Cwiczenia po porodzie

Dziewczyny macie jeszcze jakieś rady??  myślę, że to temat który nie powinien być martwy każdy pomysł jest istotny !! a i wsparcie się przyda, żeby wykonywać takie ćwiczenia i wytrwać!!

Cel bez planu jest tylko marzeniem

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Cwiczenia po porodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018