co wybrać? Bunito czy halufix w walce z haluksami?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » co wybrać? Bunito czy halufix w walce z haluksami??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: co wybrać? Bunito czy halufix w walce z haluksami??

Prosiłabym o rade który z tych aparatów jest lepszy i co ważniejsze skuteczniejszy przy leczeniu haluksów? Mam koleżanki które używały hallufixa i mają mieszane opinie. O bunito z kolei dowiedziałam się przypadkiem.
Moje haluksy się powiększają i chciałabym temu zaradzić ale nie wiem który z tych aparatów wybrać;/
Nosiłam na noc marciny a za dnia kliny międzypalcowe jednak one nie dają żadnego efektu...
proszę o pomoc i o rade
pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co wybrać? Bunito czy halufix w walce z haluksami??

Miałam podobny problem,ja zakładałam na noc aparaty"marcina" a w dzień chodziłam w japonkach i nadal w lecie w nich chodzę po ulicy i w domu.W zimie można założyć luźniejsze skarpety i też chodzić w japonkach,jak dotąd to chyba najlepszy sposób.Przestały rosnąć a przede wszystkim boleć.Może za krótko stosowałaś, pozdrawiam i życzę wytrwałości.

3

witam
Miałam oryginalny hallufix
aparat jedyny aktywny jaki był na rynku. Teraz kupiłam bunito duo , bo na stopę pow. 39:), i... hmm jest podobny do poprzednika, ale unowocześniony bo ma 2zawiasy i lepiej się załamuje, posiada wkładkę żelową której plusem jest możliwość schłodzenia:)

4 Ostatnio edytowany przez galicja (2014-02-04 19:49:30)

Ja i moja mama używamy aparat marcin od lat. Skusiłam się kiedyś na hallufixa i niestety stwierdzam, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zapłaciłam za niego prawie 200 zł , a za Marcina ok 30 zł. Efekty - powróciłam do kochanego Marcinka. Uwazam, że lepiej odciąga paluch. Nie zdarzyło mi się chodzić w hallufixie w butach, musiałyby być przynajmniej o numer większe...

5 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-04-11 10:04:22)

Proponuje używać jednak aparat Bunito, to jedyne takie urządzenie, które można nosić w ciągu dnia, a nie tylko w nocy. Dłuższy czas używania daje większą szansę na uniknięcie operacji. Polecam stronę spam gdzie znalazłam Bunito za 127 zł.

6

Zgadzam się z marlena-to-marlenka, Bunito duo również bardzo mi pomogło w moich problemach! Polecam!

7

Też nosiłam bunito duo i marciny i róznica jest widoczna. bunito ma dwa zawiasy przez co jest skuteczniejszy - polecam zapoznać sie z ich stroną, bardzo przejrzysta i mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy o naszej przypadłości

8

Zdecydowanie Bunito Duo. To aparat dwuzawiasowy hallufix ma tylko jeden zawias i nie można w nim chodzić.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » co wybrać? Bunito czy halufix w walce z haluksami??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023