studia przez internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » studia przez internet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 59 ]

1

Temat: studia przez internet

Witam kolezanki. Proszę o opinię na temat studiów przez internet. 40% materiału jest realizowana w tradycyjny sposób. Reszta poprzez internet. Co o tym myślicie???:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: studia przez internet

Ja studiuję n POU (wyższa szkoła zarządzania w warszawie) i powiem Ci, że są to studia realizowane tylko i wyłącznie przez internet. Jedynie na egzaminy jeżdżę do szkoły. Uważam, że wymagają wiele samozaparcia, ponieważ dużo trzeba uczyć się samemu w domu... wiele rzeczy samemu trzeba zrozumieć i rozgryźć. Gdybym miała możliwość na pewno studiowałabym normalnie. Ale nie mam wyjścia. Jest dużo ciężej, ale jak trzeba to trzeba...

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

3

Witam wszystkie koleżanki , szukam jakichś rzeczywistych informacji o studiach przez internet i kierunkach , jakie są dostępne - poza techniką i informatyką oraz pedagogiką. Przejrzałam trochę różnych stronek,ale tam dominują właśnie te kierunki, Bedę wdzięczna za jakieś podpowiedzi .

4

Ja też studiowałabym normalnie - przecież czasy studiów to jeden z najlepszych okresów w życiu. Kto wie czy kolega z ławki nie będzie ojcem moich dzieci a tak przez internet to nie to samo. Dla mnie to głupota heh przez internet. Niedługo lekarze np ginekolodzy będą nas badać PRZEZ INTERNET

Never, never give up wink

5

Sarenka, ale ja mysle, ze przez internet prowadzone sa takei studia, gdzie praktyka bezposrednia nie jest potrzebna
medycyny na odleglosc raczej sie nie uczy w ten sposob
np moje studia finanse i bankowosc, mogłyby byc w ten sposob spokojnie prowadzone i nauczylabym sie tyle samo co w trakcie normalnych studiow, bo bezposredni kontakt z wykladowcami nie byl mi w ogole potrzebny

porąbana jak łajno w tartaku

6

Ja tam wole bezpośredni kontakt z wykładowcą i chyba więcej zapamiętam na tradycyjnym wykładzie wink Jestem jeszcze przed maturą ;/ taki cykl edukacji zawodówka, potem liceum i jednak wybieram tradycje

7

Sarenka, ale nie wszyscy mają czas, albo możliwość, żeby siedzieć 5 dni w tygodniu, albo nawet dwa co dwa tygodnie na zajęciach. Ludzie mają pracę, rodzinę, inne zobowiązania, niektórzy mieszkają za granicą. I z tych powodów ma być im odebrana możliwość studiowania?

8

Delicious mam nadzieje, że studia przez internet nie wygryzą normalnych studiów i wszystko pozostanie na swoim miejscu. Dla ludzi, którzy nie mają czasu na normalne studia coś takiego jest indealnym rozwiązaniem bo bez wykształcenia w tych czasach żyć się nie da wink

9

I właśnie o to chodzi. Jeśli ktoś nie ma czasu na studia dzienne, ani nawet na zaoczne taka forma nauki jest dla niego bardzo dobra. Uczy się kiedy ma wolną chwilę dopasowując naukę do swojego dnia, a nie dzień do nauki. Wygryzienie normalnych studiów przez studia przez internet raczej nam nie grozi, więc nie masz się o co martwić wink

10

Delicious napisał/a:

Wygryzienie normalnych studiów przez studia przez internet raczej nam nie grozi, więc nie masz się o co martwić wink

to prawda, uczelnie nei tak latwo zrezygnuja z normalnego nauczania, maja infrastrukture, budynki, aule, sale wykladowe, wsyztsko od lat przystosowane do nauczania tradycyjnego. na dzien dzisiejszy niewiele uczleni oferuje nauczanie przez internet, z roku na rok bedzie sie to zapewne rozwijac, ale i tak wiekszosc mlodych ludiz wybierze tradycyjny tok nauki

11

Sarenka napisał/a:

Ja też studiowałabym normalnie - przecież czasy studiów to jeden z najlepszych okresów w życiu. Kto wie czy kolega z ławki nie będzie ojcem moich dzieci a tak przez internet to nie to samo. Dla mnie to głupota heh przez internet. Niedługo lekarze np ginekolodzy będą nas badać PRZEZ INTERNET

Wiesz, głupota, nie głupota, ale w dzisiejszych czasach , kiedy człowiekowi brakuje czasu na normalne studiowanie, niestety szuka możliwości poglebienia wiedzy właśnie w taki sposób.Ja także studiowałam normalnie ,ale potrzebowałąbym sie dodatkowo dokształcić, ale niestety na dzienne studia tylko do 25 lat ,a mam troche więcej, a na zaoczne czy wieczorowe, nie mam czasu, bo pracuję , więc pomysł takich studiów nie uwazam za głupotę, a dostosowanie możliwości kształcenia do czasów. Dobrze ,ze w czasie studiów miałysmy to szczescie na spędzenie najlepszego okresu w zyciu,aczkolwiek kazdy okres w zyciu moze byc wspaniały ! Powodzenia !

12

Jeśli miałabym wybór, studiowałabym tradycyjnie, bo bardziej przemawia do mnie kontakt z drugim człowiekiem - dzięki fajnemu wykładowcy czasami możemy wciągnąć się np. w konkretną dziedzinę studiowanego kierunku, możemy poznać świetnych ludzi w swojej grupie i też się zastanawiam, jak pracodawca traktuje zdobywany przez internet dyplom, a nie mam z tym absolutnie żadnego doświadczenia.
Ale jeżeli ktoś nie ma możliwości tradycyjnego studiowania, to oczywiście, że nie jest to taka zła opcja. Z tym, że jak już ktoś wyżej wspomniał, wymaga to ogromnego samozaparcia!

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

13

popieram ikaa. skończyłam juz pierwszy stopień studiów tradycyjnie i nie była to żadna rewelacja. Czasami się nawet wkurzałam, ze pojechałam do szkoły i się okazało, że nie było zajęć, albo jeszcze coś... Traciło się w ten sposób czas.

14

reszka napisał/a:

popieram ikaa. skończyłam juz pierwszy stopień studiów tradycyjnie i nie była to żadna rewelacja. Czasami się nawet wkurzałam, ze pojechałam do szkoły i się okazało, że nie było zajęć, albo jeszcze coś... Traciło się w ten sposób czas.

Bo taki jest niestety poziom dzisiejszego "studiowania" zaocznego. Trudno to nawet nazwać studiami - to uproszczone zdobywanie dyplomu jakiejś bliżej nieokreślonej, prywatnej uczelni. Dawaj kasę i jesteś wolny! Sami naukowcy, prowadzący takie zajęci mają wyrobione zdanie o poziomie tych studiów. Co nie przeszkadza im brać pieniędzy za zajęcia, których po prostu nie przeprowadzili w ogóle lub zlekceważyli ich wartość.

15

Jak biorą za to pieniądze, to powinni właśnie prowadzący nadawać poziom tych studiów. Jesli będą cisnąć studentów, to będzie to, a nie odpuszczac, na zasadzie, o której piszesz koma5

16

koma5 napisał/a:
reszka napisał/a:

Bo taki jest niestety poziom dzisiejszego "studiowania" zaocznego. Trudno to nawet nazwać studiami - to uproszczone zdobywanie dyplomu jakiejś bliżej nieokreślonej, prywatnej uczelni. Dawaj kasę i jesteś wolny! Sami naukowcy, prowadzący takie zajęci mają wyrobione zdanie o poziomie tych studiów. Co nie przeszkadza im brać pieniędzy za zajęcia, których po prostu nie przeprowadzili w ogóle lub zlekceważyli ich wartość.

a ja studiowalam dziennie, na dobrej uczelni, o wysokim pozomie nauczania, ale nie ma sie co czarowac, na wyklady albo sie nie chodizlo, albo nudzilo, tylko na cw trzeba bylo sie przygotowac, ale tez nie na wszystkie
porzadna nauka zaczynala sie w czasie sesji. wystarczylo skserowac od kogos porzadne  wyklady i tyle...

wiec jesli chodiz o moje studia to rownie dobrze moglabym studiowac przez internet, no bo akurat w przypadku mojego kierunku- finanse i bankowosc, nie potrzebowalam bezposredniego kontaktu z wykladowca, bo nie byl on mi potrzebny do wkuwania teorii, a na tym glownie polegaly moje studia. tylko kilka przedmiotwo bylo takich, gdzie rzeczywiscie potrzebny byl kontakt z wykaldowca, zeby wytlumaczyl itd, ale to w przypadku takich przedmiotow, gdzie byly jakeis zadania, liczenie itd np statystyka czy metematyka finansowa itd.

wiec mysle, ze duzo zalezy od rodzaju studiow, tam gdzie wiekszosc przedmiotwo to wkuwanie teorii, to studia przez internet beda tak samo skuteczne jak studia tradycyjne

17

Od najbliższego roku akademickiego 2009/2010 będzie możliwość studiowania PRAWA w systemie Distance Learning na Wydziale Prawa Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Legnicy. Przez Internet odbywać się będzie 60% ogółu zajęć, a reszta w Legnicy, maksimum jeden zjazd w miesiącu. Posiadacze licencjatu albo magisterium z administracji będą mogli odbyć studia w krótszym czasie. Osoby mieszkające na stałe za granicą mogą otrzymać Indywidualną Organizację Studiów i przyjeżdżać do Legnicy tylko kilka razy do roku.

Zapraszamy!

18

a moje Drogie ile kosztują takie studia? orientuje się ktoś.........?

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

19

wszystko jest na stronie Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Legnicy zakładka DISTANCE LEARNING
początkowo sama byłam sceptyczna to takiego pomysłu, ale zawsze marzyłam o studiach prawniczych niestety aby pogodzić prace i posiadanie dziecka tylko taka forma wchodzi w grę, zapisałam się nie dawno wiem że maja jeszcze wolne miejsca, z tego co wiem dużo materiałów dostajemy, bez konieczności kupowania mnóstwa książek, a otrzymujesz dyplom normalnych studiów niestacjonarnych bez wzmianki o systemie internetowym
pozdrawiam

20

na pewno, są tańsze niż zaoczne pewnie w granicach 320-370zł, bo zaoczne od 450 zł w górę i jeździsz co 2 tygodnie zatem jeszcze dochodzi koszt dojazdu, jakby to dobrze pokalkulował w porównaniu z zaocznymi (zaocznie robiłam zarządzanie i marketing) to wychodzi jakieś 5tyś. w skali roku na dojazdach, książkach, noclegach

21

To jest Wyższa Szkoła edukacji Zdrowotnej w Łodzi. Za miesiac na I roku płacę 350 zł. Na egzaiminy jadę do Łodzi.

22

MNIE TAKZE INTERESUJE TEMAT"STUDIA PRZEZ INTERNET". CHCIALABYM STUDIOWAC JEZYK NIEMIECKI. PROSZE O PODANIE MI NR TEL. UCZELNI , W OGOLE PROSZE  O JAKIES INFORMACJE. Z GORY DZIEKUJE.

23

A czy wiecie kobitki cos o studiach magisterskich z pedagogiki w okregu woj. pomorskiego?? Albo w ogole jakie zancie uczelnie na ktorych jest pedagogika bo zaczynam sie rozgladac...

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

24

ta szkoła, o której wcześniej pisałam. Ma zamiejscowe Ośrodki, z tego co wiem, to również tam gdzie potrzebujesz. musiałabyś sprawdzić.

25

Takie już mamy czasy drogie Kobietki, w końcu pracujemy przez Internet dlaczego więc traktujemy uczenie się przez Internet jako coś gorszego... Fakt - magiczne słowo "samodyscyplina", ale w końcu to jest bardzo pozytywna cecha. Ze studiowaniem języków obcych przez Internet lub wspomnianej już medycyny to wstrzymałabym się, ale ekonomia czy zarzadzanie - czemu nie i tak dużo czasu poświęca się na zrozumienie tematu, jak się chce coś dobrze zrozumieć. W Szczecinie jest uczelnia (ZPSB), która robi e-learning od kilku lat i po ich stronce widać, że wiedzą co robią.

26

Każdy sposób pogłębiania wiedzy może być zarówno dobry jak i zły. Wszystko zależy od nas samych - to ile się nauczymy, na ile poszerzymy naszą wiedzę itp. A sam dyplom? Wiadomo, że studia dzienne na uczelni państwowej mają wyższą wartość niż zaoczne lub studia na uczelni prywatnej. Wszystkim się wydaje, że prywatnie zalicza się egzaminy za pieniądze - skoro płacisz, to zdajesz. Powiem Wam, że mam nieco inne zdanie.

Ponad to w ostatnich czasach pracodawcy większa uwagę przywiązują do praktyki i doświadczenia niż do dyplomu. Studia zaoczne dają możliwość pogodzenia pracy nawet na etacie i studiowania.

To co po studiach zostanie w naszych głowach to już nasza sprawa, tylko od nas to zależy. Można studiować na uniwerku, "ślizgać się" na egzaminach, ściągać i zadowalać się 3 a można przykładać się do nauki studiując na uczelni prywatnej. Jak ktoś się chce nauczyć, to się nauczy.

Studia przez internet dają szanse zdobycia wiedzy (i dyplomu) w sposób dopasowany do naszego planu dnia. Nie trzeba rezygnować z pracy czy innych obowiązków. Myślę, że za jakiś czas dyplom takich studiów nie będzie mniej wartościowy niż dyplom uczelni tradycyjnej.

27

Ja jestem jak najbardziej za takimi studiami. Pochłaniają mniej czasu, mogę swobodnie pracować a uczę się smile Ja studiuję w ten sposób zarządzanie na WSZiB smile

Post został wyedytowany z powodu niedozwolonego linku. Moderatorka Yvette

28

Od dawna interesuje mnie e-learning. Jak to wygląda konkretnie?? Przykładowo na AHE jest coś takiego jak polski uniwersytet wirtualny. Chyba to mniej więcej na tym polega. Generalnie szukałam w ofercie szkol prywatnych info. o takiej formie kształcenia i wygląda to całkiem nieźle. Póki co to bardziej się orientowałam w ofercie szkół policealnych, ale to całkiem inna opcja. Jak sadzę.

29 Ostatnio edytowany przez sAmOtnA172 (2012-07-13 11:02:56)

do kama5- czy dobrze zrozumiałam uważasz że na zaocznych studiach nie trzeba się uczyć??? to się z tym zgodzić nie mogę!!! hehe heheh

"Zdolność bystrej obserwacji jest nazywana cynizmem przez tych, którzy jej nie posiadają."

30

mój kolega kiedyś miał jeden przedmiot on line i ponoć był to jedyny przedmiot, do którego musiał się rzetelnie przyłożyć big_smile więc ja uważam, że jeśli studia on line będą prowadzone uczciwie i rzetelnie, to to świetne rozwiązanie - zwłaszcza dla osób, które w tygodniu normalnie pracują i po prostu nie mają na to czasu. poza tym studia on line mają też to do siebie, że możesz zacząć naukę o dogodnej dla siebie porze dnia czy nocy smile pisałam już o tym w innym wątku: http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?pid=1137585#p1137585 bo na tej AHE mają też teraz promocję na  studiowanie z tabletem smile

31

Zdecydowanie się pod tym podpisuję. Leserem można być na każdych studiach, jeśli ktoś się przyłoży na tych online to też się sporo nauczy. Wszystko to kwestia podejścia, no i jeszcze można przy nich normalnie pracować.

32

Studia przez internet to tylko nowa forma. Dla niektórych konieczna jak mają dzieci albo prace. Pracodawca szybciej zatrudni kogoś kto pracował i się uczył niż kogoś kto poszedł na dzienne i nic w tym czasie nie robił. Inna sprawa to, że nie wszystkie uczelnie która mają e-learning są dobre. Ja nie narzekam bo tam gdzie idę uczyć się ponoć trzeba ale bardziej na praktycznych zajęciach niż samym domu.

33

Jest to ciekawa opcja, choć u nas dość nowa, więc nie wiem za bardzo jak to jest z szukaniem pracy po czymś takim, ale moje dotychczasowe doswiadczenia mówią, że na papier nikt nie patrzy, ewentualnie w jakiś zaśiankowych urzedach wink A gdzie się Markizik wybierasz, że oni to już mają?

Miłość wywraca życie do góry nogami...

34

Fajna sprawa z tym studiowaniem przez internet. Sam się nad tym zastanawiam, bo mam dobrą pracę na etat i nie chciałbym z niej rezygnować, a studia zaoczne mnie nie kręcą. Studiując przez internet samemu można elastycznie zarządzać swoim czasem poświęconym na naukę, nikt z góry nie narzuca godzin, a myślę że można się nauczyć tyle samo co tradycyjnie.

35

serducho napisał/a:

Jest to ciekawa opcja, choć u nas dość nowa, więc nie wiem za bardzo jak to jest z szukaniem pracy po czymś takim, ale moje dotychczasowe doswiadczenia mówią, że na papier nikt nie patrzy, ewentualnie w jakiś zaśiankowych urzedach wink A gdzie się Markizik wybierasz, że oni to już mają?

Właśnie o to chodzi, że w administracji nie muszą pracować zaściankowi ludzie:) Raczej to się będzie zmieniać na lepsze. Ja idę na WSP TWP na "samorząd terytorialny i nowe zarządzanie publiczne" więc trochę inaczej odbieram twoją wiadomość:).

36

wiele uczelni oferuje teraz studia on line i moim zdaniem ich poziom może tylko rosnąć:)

37

malediwa napisał/a:

wiele uczelni oferuje teraz studia on line i moim zdaniem ich poziom może tylko rosnąć:)

Czy naprawdę tak wiele? Większość uczelni oferuje studia tradycyjne, te oferujące studia on line są w zdecydowanej mniejszości.

38

no tak, ale chodziło mi o to, że coraz więcej uczelni. chociażby taki Polski Uniwersytet Wirtualny - ma według mnie baardzo szeroką ofertę a kiedyś po prostu nie było takich rzeczy. internet teraz się rozwija i dzieci już w podstawówce uczą się korzystać z komputerów, więc myślę po prostu, że ta gałąź nauki będzie się rozrastać:)

39

Witam, dziewczyny w okresie studiów zgromadziłam szeroką i bogatą bazę notatek i wykładów z różnych zakresów przedmiotowych. Dysponuję ciekawym zbiorem prac, notatek własnego autorstwa, pracami zaliczeniowymi i ćwiczeniami, a co najważniejsze zadaniami egzaminacyjnymi i testami z poprzednich lat. Proponuję wymianę materiałów.
Wszystkie zainteresowane proszę o kontakt, chętnie udostępnię posiadane materiały.
Kontakt dla zainteresowanych osób gadu 43974107

40

no ale to chyba trudno kupić tak notatki , nie wiedząc z jakich przedmiotów ani nic wink

41

A co do rozwijania oferty studiów online to w ogóle mnie to nie dziwi. To natualna kolej rzeczy, po prostu staje się to coraz popularniejsze i coraz więcej osób zaczyna korzystać z takiej możliwości. Jeśli chodzi o mnie to sama idea studiowania online jest świetna i jestem jej zwolennikiem.

42

Teraz robię mgr. wyłącznie przez Internet, tylko egzaminy w szkole. Bardzo mi się podoba ta forma, bo więcej muszę włożyć od siebie (aktywność jest częścią oceny). No i mogę siedzieć w zimne dni pod kołdrą i z kubkiem kakao big_smile

43

malediwa napisał/a:

no tak, ale chodziło mi o to, że coraz więcej uczelni. chociażby taki Polski Uniwersytet Wirtualny - ma według mnie baardzo szeroką ofertę a kiedyś po prostu nie było takich rzeczy. internet teraz się rozwija i dzieci już w podstawówce uczą się korzystać z komputerów, więc myślę po prostu, że ta gałąź nauki będzie się rozrastać:)

Chciałam zawsze zdawać na filologię, teraz to już za późno, ale może online. Tylko nie bardzo rozumiem, jak to wygląda? :-)

44

Zajęcia masz przez internet ale chyba egzaminy musisz zaliczyć na miejscu. Ale to wiadomo egzaminy są tylko raz w sesji, a tak to wszystko załatwiasz przez neta.

45

sonik222 tak, na egzaminy przyjeżdżam do szkoły, ale to 2 razy w roku smile

46

a na jakiej uczelni tak jest? smile

47

malediwa napisał/a:

Ja jeszcze pamiętam czasy, gdy się wszystko zapisywało na dyskietkach, a i tak już jestem z pokolenia, co w szkole miało internet. Teraz mamy do wyboru wszystko online, kursy a nawet studia. Uważam, że to jest spoko. smile

48

A ja czekam z niecierpliwością aż poszerzy się oferta kierunków. Przy mojej pracy nie mam możliwości czasowych na studia dzienne, czy zaoczne, więc jedyną opcją są studia przez internet.

49

Studia przez Internet to dobra opcja, szczególnie, jesli ktoś pracuje na pełen etat, jest za granicą itp. Jednak trzeba dobrze wybrać szkołę, by nie zapłacić za fikcję. Ja ostatnio zakupiłam dla męża kupon na zakupach grupowych dla firm, studiuje już drugi semestr i jest zadowolony.

50

No wydaje mi się, że to będzie coraz popularniejsze. Tym bardziej, że coraz mniej osób ma teraz czas na dzienne studiowanie albo dokladnie tak jak pisze Judyta26 po prostu pracuje. Sama zasanawiam się nad rozpoczęciem drugich studiów właśnie online.

51

ja odkryłam w ogóle, że istnieje coś takiego, jak Polski Uniwersytet Wirtualny. dopiero teraz bardziej się w to wgłębiłam i brzmi naprawdę fajnie. ciekawe, jak to jest z tą uczelnią rzeczywiście - jak wyglądają zajęcia i czy ta praca, jaką się wykonuje w domu to głównie czytanie, pisanie, rozwiązywanie testów czy co w ogóle smile

52

Myślę, że kiedyś edukacja będzie w całości / lub w dużej mierze internetowa. Warto nad tym pomyśleć ale sprawdź poziom tej uczelni.

53

bardzo możliwe smile ten PUW wydaje się okej, no a poza wszystkim to bardzo wygodne rozwiązanie smile

54

Mam nadzieję, że edukacja internetowa nie zastąpi całkowicie tradycyjnej, bo jednak kontakt z mistrzem jest fajny, ale w wielu sytuacjach to opcja, która umożliwia studia tym osobom, które w normalnym trybie by nie mogły (choćby młode mamy).
WSP im Korczaka też ma  kierunki w trybie KnO z tego co wiem, to zarówno magisterskie, jak i podyplomowe.

Miłość wywraca życie do góry nogami...

55

ale szkoda tych znajomosci itd. efektwność tez mniejsza.

56 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-07-02 16:39:29)

Moim zdaniem jest dużo mniejsza motywacja, mniejsze zaangażowanie w takie studia. Warto sobie poczytać np na spam i zobaczyć czy na prawdę warto. Moim zdaniem nie, jest inna mentalność na takich studiach. To powinna być ostateczność dla tych co nie mogą studiowac w innym wymiarze.

57

· Ja słyszałam, że bardzo dobra szkoła jest w Kaliszu, mają ekonomię z rachunkowością na bardzo wysokim poziomie. Możesz sobie o nich poczytać: wsfi  edu pl. Mam nadzieję że pomogłam Pozdrawiam Daria

58

dla mnie to kiepski pomysł. studia to nie tylko materiał i nauka. to też kontakt z ludźmi - masz możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach, wykształceniu itd.

59

Studiuję na WSKZ, u nich studia są online. Robię licencjat z pedagogiki, jestem bardzo zadowolona. Po studiach chcę podjąc pracę w szkole, a już na praktykach czasem zdarza się, że deklarują chęć wspólpracy, więc nie mogę sie doczekac. Dla mnie studia online są idealną formą, bo nie chciałam nigdzie dojeżdzać ani wyprowadzać się ze względów finansowych i rodzinnych smile

Posty [ 59 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » studia przez internet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021