dręczenie psychiczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » dręczenie psychiczne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: dręczenie psychiczne

...chcialbyś  obudzić się w miejscu w ktorym nigdy nie chcialeś byś z bolem fizycznym jakby ktoś cie kopnąl z calej sily ...nikt mi juz nie wierzy nawet rodzina a ja ciągle co roku wracam w to miejsce ...MOP... to uwazasz ze mną mozna tylko podłoge wytrzec nawet najgorszy człowiek ma jakieś prawa na tym świecie ! NIENAWIŚĆ ,ZEMSTA CZY WYBACZENIE co by wybrał kazdy z was ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dręczenie psychiczne
czarnaperła napisał/a:

...chcialbyś  obudzić się w miejscu w ktorym nigdy nie chcialeś byś z bolem fizycznym jakby ktoś cie kopnąl z calej sily ...nikt mi juz nie wierzy nawet rodzina a ja ciągle co roku wracam w to miejsce ...MOP... to uwazasz ze mną mozna tylko podłoge wytrzec nawet najgorszy człowiek ma jakieś prawa na tym świecie ! NIENAWIŚĆ ,ZEMSTA CZY WYBACZENIE co by wybrał kazdy z was ?

ochrona siebie i odpowiedzialność za siebie oraz miłość własna

"Między bodźcem a reakcją leży nasza największa siła....wolna wola"

3

czarnaperła napisał/a:

NIENAWIŚĆ ,ZEMSTA CZY WYBACZENIE co by wybrał kazdy z was ?

Nienawiść jest najbardziej oczywistą drogą, ale nie wiem, czy w jakikolwiek sposób budującą. Zemsta... nie potępiam - jeżeli ktoś bezlitośnie się nad nami znęca, to może trzeba go w jakiś sposób ukarać, by zrozumiał. A wybaczenie - ja chyba nie potrafiłabym wybaczyć osobie, która mnie poniża.

Brakuje mi tu jeszcze jednej opcji: WOLNOŚĆ.

4

Cześć dziewczyny sory ze tak tu pisze i i na takim temacie ale od jakiegoś czasu mam głupie sny o ludziach o których nie myślę i wgl, a dziś obudziłam sie koło 6.40 bo przyśnił mi sie głupi sen.
A więc : szłam z chłopakiem moim który ogólnie ma 18lat do jakiegoś kościoła w którym było dużo ludzi po dwa jak dobrze pamiętam żółte pudełeczka w których pisał coś jak szedł do komuni wychodząc z kościoła otworzył te pudełeczka ja na niego popatrzyłam a on wyglądał tak staro jak by miał 80 lat popłakałam się z myślą że już nigdy nie dotknę jego gładkiej twarzy i obudziłam się z przerażeniem.
Strasznie mnie zastanawia co oznaczał ten sen sad

5

Mam problem. Tkwie w toksycznym zwiazku z ktorego nie wiem jak wyjsc, nie umiem, nie potrafie. Mam juz wszystkiego dosc, czuje ze sie dusze, nic mnie nie cieszy, ulecialo ze mnie zycie. Mam dwojke przecudnych dzieci a nie potrafie sie nimi cieszyc. Nie wiem gdzie szukac pomocy:( Mam 27 lat a czuje sie jakby moje zycie sie skonczylo, jakby mnie juz nic dobrego w zyciu nie czekalo. Najpierw wykancza mnie psychicznie a potem przeprasza a ja te przeprosiny przyjmuje chociaz mam juz dosc i wiem ze do niczego to nie prowadzi. Gra na moich uczuciach, robi mi wode z mozgu, czuje sie jak nieudacznik nic nie warty. Poradzcie cos bo czuje ze dluzej tak nie wyrobie:(

6

LadyMarmolada napisał/a:

Mam problem. Tkwie w toksycznym zwiazku z ktorego nie wiem jak wyjsc, nie umiem, nie potrafie. Mam juz wszystkiego dosc, czuje ze sie dusze, nic mnie nie cieszy, ulecialo ze mnie zycie. Mam dwojke przecudnych dzieci a nie potrafie sie nimi cieszyc. Nie wiem gdzie szukac pomocy:( Mam 27 lat a czuje sie jakby moje zycie sie skonczylo, jakby mnie juz nic dobrego w zyciu nie czekalo. Najpierw wykancza mnie psychicznie a potem przeprasza a ja te przeprosiny przyjmuje chociaz mam juz dosc i wiem ze do niczego to nie prowadzi. Gra na moich uczuciach, robi mi wode z mozgu, czuje sie jak nieudacznik nic nie warty. Poradzcie cos bo czuje ze dluzej tak nie wyrobie:(

Nie wygląda na to by Twój mąż chciał się zmienić, bycie z nim doprowadziło Cię do wyczerpania. Przy nim zawsze będziesz cuć się nic niewarta.
Ja nie widzę innego wyjścia jak odejście od tego pana.

7

dzisiaj wiem ze nawet na moją rodzinę nie mogę liczyć i moja ma...wiedziala . nie mogę zufać nawet lekarzowi .WYKANCZACIEMNIE  powoli widze i słysze co robicie Bóg kazał wybaczac a wy sie znęcacie nademną niepotrafie sie już smiać czuje tylko smutek ,żąl ,nie wybacze nigdy

8

czarnaperła napisał/a:

dzisiaj wiem ze nawet na moją rodzinę nie mogę liczyć i moja ma...wiedziala . nie mogę zufać nawet lekarzowi .WYKANCZACIEMNIE  powoli widze i słysze co robicie Bóg kazał wybaczac a wy sie znęcacie nademną niepotrafie sie już smiać czuje tylko smutek ,żąl ,nie wybacze nigdy

czarnaperło - Wielki ból i smutek bije z kliku Twoich zdań. Nie znamy tego przyczyny, ale można się domyślić.
Nie ważne, co zrobiłaś, nie ważne czy zasłużyłaś na karę czy nie, ale nawet mordercy za swoje zbrodnie karani są tylko raz. Jeżeli Ty wciąż jesteś karana dzień po dniu, to znaczy, że Oni (kimkolwiek są) dupuszczają się wielkiej zbrodni - zabijają Cię powoli i boleśnie.

Nie musisz im na to pozwalać. Pamiętaj, Pamiętaj! Twój świat to Ty, nie krzywdząc innych masz prawo budować swój świat przyjmując do niego tylko tych ludzi, z którymi jest Ci dobrze. Możesz się uwolnić od tych którzy dziś zajmują jakiekolwiek miejsce w Twoim świecie. Możesz porzucić ich świat - Jeżeli umrzesz też opuścisz ich świat, ale to będzie tak, jakbyś na Twój świat została rzucana bomba. Ty przestaniesz istnieć, a wraz z Tobą Twój świat. Nie warto niszczyć Twojego świata - jeszcze tak wiele pięknego możesz w nim stworzyć. Nie warto innym pozwalać na to. Spójrz, nawet  ptak odrywa się od swojego gniazda, by zbudować swoje własne - swój własny świat. I Ty możesz to zrobić. Jeśli nie wiesz jak, napisz więcej o swojej sytuacji - Na pewno  znajdą się tu ludzie, którzy pomogą.
W swoim świecie musisz być pozytywnym egoistą - Myśleć przede wszystkim o swoim szczęściu, nie krzywdząc innych.  Pozytywna egoista nie pozwala innym na niszczenie jego świata, bez względu na to, kim są.

Pokochaj siebie i buduj swój własny świat z miłością i oddaniem - dla siebie. Jeśli ktoś buduje swój świat na złu, zawiści, zemście, pogardzie, nienawiści, lęku, odrzuć go ze swojego świata,  bo tylko wtedy będziesz mogła stworzyć swój świat - Na miłości. Uwolnij się, Pokochaj siebie, Wybacz sobie.  Nie oczekuj ich wybaczenia, ono nie jest Ci potrzebne, Ty sobie wybacz.

Najtrudniejszą pracą jest myślenie, ale daje najlepsze profity

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » dręczenie psychiczne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018