Facet ukrywa że ze mną jest ...poradźcie co robić :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Facet ukrywa że ze mną jest ...poradźcie co robić :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Facet ukrywa że ze mną jest ...poradźcie co robić :(

Hej,

Może ktoś da jakąś mądrą radę bo załamuję już ręcę. Mój związek był bardzo burzliwy - rozstania, powroty. Teraz jesteśmt na etapie odbudowywania tego co popsuło się w ostatnim czasie i idzie całkiem dobrze ...poza jedną kwestią, która właśnie wyszła na jaw. Mój ukochany ukrywa przed wspólnymi znajomymi, rodzicami, naszą przyjaciółką to, że znowu się spotykamy. Tłumaczył to tym, że rozstania i powroty byly niepoważne i czeka aż się między nami ustabilizuje.
Ale jak dziś ignorował mnie przy wspólnych znajomych (szkolenie razem) poczułam się jak idiotka i zrobiło mi się mega przykro. Muszę się ukrywać jakbym spotykała się z żonatym gościem z dwójką dzieci ? Dla mnie to jest niepoważne.
Napiszcie co o tym sądzicie... czy przesadzam, czy też to on zachowuje się jak dupek.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet ukrywa że ze mną jest ...poradźcie co robić :(

Co do tego że " rozstania i powroty byly niepoważne i czeka aż się między nami ustabilizuje." to ok rozumiem bo jednak takie gadania znajomym że np zerwaliście potem się rozstaliście i za 10 min ze znowu jesteście razem jest troche nienormalne i dziecinne.. i lepiej oficjalnie związek potwierdzić jak bedziecie pewni na 100% że np ze sobą jesteście ... ale co do takiego że tak powiem "ukrywania/ zatajniania i nie przyznawania się do siebie" to jest lekka przesada .. no bo chyba nawet po skończonym związku jakiej relacje koleżeńskie chociaż by są prawda? i to nie oznacza że musi Cie teraz unikać jak diabel wody święconej .. no bez przesady .. lepiej z nim pogadaj tak szczerze. smile

Wszystko siedzi w Twojej głowie !
                        &
" Z natury jestem słodka- tak mnie wychowała mama,
lecz ten piepr*ony świat, przerobił anioła na chama."

3

ehh a problem chyba leży tu, że to ja jestem pewna na 100 % a on się ciągle waha hmm

4

To powiedz mu otwarcie że długo już czekasz i chcesz wiedzieć na czym stoisz, chcesz jasnej odpowiedzi bo jego wahanie Cię męczy ... bądź twarda ...

-Do tego ja osobiście jestem przekonania że nie można sobie facetowi dać wejść na głowę bo sie przyzwyczai i rozpuści a wtedy to już ze wszystkim bedzie problem ..

Wszystko siedzi w Twojej głowie !
                        &
" Z natury jestem słodka- tak mnie wychowała mama,
lecz ten piepr*ony świat, przerobił anioła na chama."

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Facet ukrywa że ze mną jest ...poradźcie co robić :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018