Jak pozbierać się po rozstaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak pozbierać się po rozstaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Jak pozbierać się po rozstaniu

Witam wszytskich:) Mam taki problem byłem z dziewczyna przeszło dwa lata jakieś pare tygodni temu zerwaliśmy, na początku było mi ciężko nie mogłem sie pozbierać ale jakoś się udało,teraz widujemy się czasem rozmowa idzie normalnie tak po przyjacielsku.Wszytsko zaczęło sie kilka dobyrch miesięcy temu pokłociliśmy sie i ona chciała skończyć jednak jakoś zostaliśmy. Tylko,że przez ten czas oddalliśmy się tzn. ja starałem się w miarę możliwości bo nie zawsze jest miłe jak coś robi się dla kogoś a on tego nie docenia ale mam wrażenie,że mogłem zrobić coś bardziej być innym.
Obecnie wiem,że ona nawet nie chce słyszeć o powrocie ja trochę też wiem,że było by to bez sensu jednak cały czas mam taką nadzieję,że się zejdziemy a wiem,że nie mogę tak myśleć bo każde dzień jak nawet nie napisze do niej to mam tylko nadzieje,że w niej coś się zmieniło.Chce się z tego jakos wyleczyć i wychodzę do ludzi próbuje kogoś poznać co nie zawsze ejst takie proste ale cały czas o niej pamietam.
Z tego opisu pewnie wynika,że ja jestem cały czas mocno zakochany a ona osobą bez serca ale nie do końca tak jest bo ja czasem czuję się dobrze a czasem mam własnie takiego doła. Mam 21lat i wiem,że to nie dużo itp ale na tą chwile mam taką myśl,że nie poznam już nikogo takiego.
Wiem,że najprościej było by się odciąć ale nie chyba nie umiem tego zrobić a jakoś nie jestem taką osobą żeby poznać kilka szybko nowych osób żeby zapomnieć.Ogólnie mocno przywiązuję się do ludzi i ciężko powiedzieć mi w sobie nie ta to inna.
Jednak chciałbym poznać kogoś innego takiego dobrego itp no ale niestety na siłe się nie da.Trochę boję się być sam to się zgadza.

Raczej mi to nikt nie powie złotej rady ale zawsze jakoś tak lżej a nóż może się coś komuś uda powiedzieć co mi pomoze:)

Pozdrowienia:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak pozbierać się po rozstaniu

Nie rób nic na siłę, może wszystko jeszcze się odmienić, musicie sobie dać czas i czekać.I ty i ona jesteście bardzo młodzi, dopiero się uczycie ludzi, siebie samych i siebie nawzajem, trochę was to wszystko przerasta z tego wniosek, że potrzeba wam czasu na zrozumienie paru spraw. I nic na siłe.

3

Nic mądrego nie powiem,bo sama cierpię i walczę z życiem po rozstaniu...
Zawsze wierzyłam,że czas goi rany...i na to liczę...nie wiem tylko ile musi go upłynąć...

4

dawno temu tez dziewczyna mnie rzuciła, znalazła pocieszyciela i z nim została. dodam ze byłem w podobnym wieku co Ty. po roku mi przeszło i wiem ze wtedy bardzo chciałem do niej wrócic, jednak po dwóch latach ona po swoim nieudanym związku chciała wrócić...ja już nie!! i wiem że ten związek niemiałby szans bytu. jesteś młody, każdy chyba cos takiego przeżył. moja rada: przypomnij sobie jak się zdobywa kobiety (przez dwa lata nie musiałeś tego robić smile i idź dalej. Ona jak zobaczy że bez niej potrafisz żyć to pewnie zmieni zdanie (ach te Kobietki smile )

5

przyjaciolka napisał/a:

Nic mądrego nie powiem,bo sama cierpię i walczę z życiem po rozstaniu...
Zawsze wierzyłam,że czas goi rany...i na to liczę...nie wiem tylko ile musi go upłynąć...

Czas raczej nie goi ran a jedynie przyzwyczaja nas do tego co jest. W życiu bywa różnie i każdy inaczej podchodzi do rozstania, inaczej sobie z nim radzi. Sam przechodziłem przez kilka faz. Na początku było rozbicie psychiczne i brak motywacji do czegokolwiek. Później potrzeba związania się z kimkolwiek by tylko zapomnieć. Obecnie nie chcę słyszeć o byłej, nie chcę miec z nią kontaktu, nie wyobrażam sobie naszego ewentualnego spotkania. Pojawiają się interesujące dziewczyny w moim życiu a ja nie potrafię dać żadnej z nich mojego zaufania i tak sobie skaczę z kwiatka na kwiatek jako zdeklarowany singiel nie wierzący w sens zwiżaków

6 Ostatnio edytowany przez troublemaker (2013-10-02 12:34:05)

jak się pozbierać..hmmm...
Należę do osób, które jak słyszą "nie" to przestają się narzucać, wydzwaniać, błagać. Nie to nie. Co nie znaczy, że po usłyszeniu owego "nie" nie cierpię.

Nie dążyć do kontaktu z byłą. Nie pisać do niej pod żadnym pretekstem. Spotykać się z przyjaciółmi. Niekoniecznie muszą to być wyjścia do kina, knajpy czy na kręgle. Zwykły wieczór przy jakimś filmie z najlepszym kumplem też wystarczy.

I nie szukać nowej dziewczyny. Nic na siłę. Poczekać, aż w odpowiednim momencie trafi się odpowiednia osoba.

U mnie to się sprawdziło.

7

Dzięki wszystkim za odpowiedzi:) W tym momencie czuję się normalnie nawet trochę cieszę,że może znajdę kogoś lepszego itp ale cały czas mam takie myśli co mogłem zrobić lepiej itp.
Co do szukania nowej dziewczyny to wiem,że nic na siłę najlepiej jak się nie szuka to wtedy coś wpadnie smile ale troche ciężko przyzwyczaić się do tego,że jest się samemu.W kwestii powrotu to nie sądzę bo pomimo tego iż uważam,że jest naprawdę super dziewczyną itp to chyba nie dla mnie i raczej ona jest tego mocno pewna może coś kiedyś odmieni ale to takie same szanse,że poznam kogoś innego.
Chciałbym dojść do takiego czegoś,że gdybym mógł nawet wrócić to bym nie chciał i przestać o tym myśleć ale to potrzeba jednak trochę czasu lub trzeba poznać kogoś innego.
Jedyne z czego w sumie się cieszę to to,że oddaliliśmy się mocno od siebie bo nie było to takie nagłe itp,więc trochę prościej przez to wszystko przejść.

troublemaker napisał/a:

Należę do osób, które jak słyszą "nie" to przestają się narzucać, wydzwaniać, błagać. Nie to nie. Co nie znaczy, że po usłyszeniu owego "nie" nie cierpię.

Też zawsze taki byłem i było dużo prościej ale obecnie czuję się trochę jak nie facet właśnie przez ten związek,mam nadzieje,że uda mi sie and tym popracować i to zmienić.

8

ja walcze od pol roku. myslalm ze czas leczy rana .. a nawet po takim okresie nie jesr lepiej ..

9

nie wiem czy was to pocieszy ale ja zapominałam baaardzo długo. Jeśli do tego procesu zaliczyć okres kiedy każdy facet nie sięgał byłemu do piet, to tak ze 3 lata;/

10

Właśnie tego się boję... długiego zapominania, a potem jeszcze dłuższego porównywania każdego faceta do byłego. 3 lata... strasznie długo... nie mam tyle czasu... już tyle lat zmarnowałam...

11

Ja mam trochę inaczej i wydaję mi się,że jak kogoś znajdę to zapomnę szybciej ale nie chce być z byle kim i ta dziewczyna z którą byłem,była bardzo atrakcyjna.Czasami się zastanawiałem jak mi się to udało zrobić i teraz się boję,że może tylko raz mi się tak udało i już nie znajdę takiego kogoś jakbym chciał.A ona też nie będzie raczej z byle kim ale pewnie szybciej sobie kogoś znajdzie a ja nie wiem czy bym wytrzymał widząc ją z kimś innym,jeszcze jakby się okazało,że ta osoba nie jest wcale taka super.
Cały czas staram sobie wmówić,że to nie ona mnie zostawiło tylko tak po prostu musiało być bo się nie układało i w sumie sam też tego chciałem i wiedziałem,że będzie ciężko ale nie wyobrażłem sobie żeby związek dalej tak wyglądał,tylko to było raczej takiej mówienie żeby się w niej coś zmieniło a nie na prawdę.

12

wieanna napisał/a:

Właśnie tego się boję... długiego zapominania, a potem jeszcze dłuższego porównywania każdego faceta do byłego. 3 lata... strasznie długo... nie mam tyle czasu... już tyle lat zmarnowałam...

Hej ale nie łam się. u każdego wygląda to inaczej. Moja przyjaciółka np, pół roku po tym jak zostawiła ją jej pierwsza wielka miłość poznała swojego aktualnego męża;))

I gwarantuje Ci, że jak trafisz na odpowiedniego mężczyznę to porównywać go do byłego nie będziesz;)

13

maciek911 napisał/a:

ta dziewczyna z którą byłem,była bardzo atrakcyjna.Czasami się zastanawiałem jak mi się to udało zrobić

Miałeś pewność siebie i nie myślałeś o tym, jak przyciągnąć atrakcyjną kobietę. Kobiety są o tyle fantastycznymi stworzonkami, że dla nich facet może być nie ładniejszy od diabła, ale musi być CHARAKTERYSTYCZNY, czyli charyzmatyczny, pewny siebie, otwarty, wesoły i życzliwy, ale jednocześnie odrobinę samolubny, na pewno nie zakompleksiony, mimo wszystko dojrzały emocjonalnie, ale z odrobiną szalonego dzieciaka w sobie smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak pozbierać się po rozstaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018