z dnia na dzień coraz gorzej... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » z dnia na dzień coraz gorzej...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: z dnia na dzień coraz gorzej...

Witam. Piszę tu bo muszę się wygadać. Mam problem z facetem, jesteśmy razem 8 lat i mamy dwoje małych dzieci. Niestety on z dnia na dzień robi się coraz gorszy, popija, nie wraca do domu na noc, jak tylko coś idzie nie po jego myśli od razu wyzywa mnie od najgorszych, gnoi mnie, mówi bardzo przykre rzeczy, potem mówi, że wcale tak nie myśli i że robi to po to żeby było mi przykro... Chce żebym mu się tłumaczyła z każdego swojego kroku bo przecież to on zarabia i utrzymuje dom, jeśli ja coś chce to mam sobie iść do pracy i zarobić, najlepiej d***ą rzecz jasna bo gdziekolwiek wychodzę to przecież na k******o, nawet jeśli biorę ze sobą dzieci. Dodam, że biorę je prawie zawsze bo on nie chce się nimi zajmować. Mam już dość tego wszystkiego, takiego życia. Nie chcę w ten sposób wychowywać synów. Jest tylko jeden problem... Nie mam dokąd pójść. Rodzice się rozwodzą, ojciec nie chce mnie i dzieci, które tylko przeszkadzają, mama sama nie ma dokąd pójść... Nie mam ani grosza i nie mam nawet jak pójść do jakiejkolwiek pracy bo nie mam z kim zostawić dzieci...

Zobacz podobne tematy :
Odp: z dnia na dzień coraz gorzej...

Ciezki kaliber... Wyglada na to ze jestes dosc madra zeby nie czekac az Ci polamie zebra. Dzwonilas na niebieska linie? Z jakiej czesci kraju jestes (mozesz napisac na priv -- link "E-mail" po lewej, moge przeczytac dopiero wieczorem).

Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej tego potrzebują.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » z dnia na dzień coraz gorzej...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018