Trębacze na ślubie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Trębacze na ślubie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Trębacze na ślubie

Witam!
Co sądzicie o duecie trębaczy na ślubie? Zamiast organów?
Dobry pomysł czy raczej kiepski?

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trębacze na ślubie

nie to nie dla mnie wink

3

Odp: Trębacze na ślubie

Co kto lubi. Ja akurat jestem wielką miłośniczką instrumentów dętych i mnie taka koncepcja zachwyciłaby smile No a już na pewno w zestawieniu z kościelnymi organami, to wybrałabym dęciaki. Jeśli Wy chcecie trąbki, czy inne saksofony, to bierzcie i nie oglądajcie się na opinie innych ludzi. To Wy macie być zachwyceni tym dniem smile

4

Odp: Trębacze na ślubie
nocnalampka napisał/a:

(...)Jeśli Wy chcecie trąbki, czy inne saksofony, to bierzcie i nie oglądajcie się na opinie innych ludzi. To Wy macie być zachwyceni tym dniem smile

Uważam dokładnie tak samo. smile

My chcielibyśmy np. marsz Mendelsona w wersji hard rock. tongue I jakoś nie trafia do nas powód, jakoby mielibyśmy z tego zrezygnować, bo starsze pokolenie padnie na zawał, kiedy to wszystko pierdyknie. big_smile big_smile big_smile

5

Odp: Trębacze na ślubie

W sumie macie racje smile
A ile bym dała, żeby mi ktoś na ślubie zaśpiewał mezzosopranem Ave Maria big_smile
Marzenie... wink

6

Odp: Trębacze na ślubie

Ciekawe czy ostatecznie Natasha_121 zdecydowała się na trąbki smile.
Osobiście jestem wielką zwolenniczką teorii, że młodzi mają spełniać swoje kaprysy i marzenia, bez względu na to jak bardzo ekscentryczne czy kontrowersyjne - to w końcu jedyny taki dzień w życiu.
Co do samych trąbek - byłam kiedyś na pasterce, na której kolędy grali trębacze - efekt wspaniały! smile
Ja sama miałam wiolonczelistę, a Ave Maria też było wink.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Trębacze na ślubie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024