Orkiestra- a grający w nich podrywacze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Orkiestra- a grający w nich podrywacze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Orkiestra- a grający w nich podrywacze

Hej mialyscie sytuacje gdzie osoba w orkiestrze na weselu usilnie Was podrywala? Ja ostatnio bylam na weselu i caly czas czulam na sobie jego wzrok, drugi dzien wypilam z nim kilka kieliszkow wodki i mam lekka wojne za to choc dla mnie to nie mialo wielkiego znaczenia. Gosc przystojny ale na prawde wiem, ze tak jest przy kazdym jego weselu. Najgorszy jest fakt ze beda grali u mojej znajomej na weselu, a wiem ze moj narzeczony znow bedzie szalal hmm

Czy zdazyly sie Wam takie sytuacje?

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Orkiestra- a grający w nich podrywacze

Tak, mam tak często w pracy. Teksty rodem z gimnazjum. Nie cierpię takich cwaniaczków.

3

rebel napisał/a:

Tak, mam tak często w pracy. Teksty rodem z gimnazjum. Nie cierpię takich cwaniaczków.

Dokladnie , swietnie to ujełas, gimnazjum... wink

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

4

głupio zrobiłaś, że na to poszłaś, skoro teksty rodem z gimnazjum...

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

5

Bardolka napisał/a:

głupio zrobiłaś, że na to poszłaś, skoro teksty rodem z gimnazjum...

No oczywiscie , że głupio! Jestem tego swiadoma, mam wielkiego moralniaka przez to smile

6

no ale widocznie ci sie to podobalo tongue

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Orkiestra- a grający w nich podrywacze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018