Poszukuje dobrego Dj`a w poludniowo - wschodniej PL (podkarpackie)HELP - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Poszukuje dobrego Dj`a w poludniowo - wschodniej PL (podkarpackie)HELP

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Poszukuje dobrego Dj`a w poludniowo - wschodniej PL (podkarpackie)HELP

Witajcie moje drogie Wizazanki !

Tak, tak w moim życiu nadszedł ten moment !!!  ŚLUB! smile
Niestety, wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jak ciężko jest ogarnąć to wszystko. I jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania Dj`a. Chcemy aby to była osoba, która będzię również wodzirejem - rozbawi gości, poprowadzi oczepiany itp itd. Czy któraś z Was może mi polecić kogoś takiego?
Jesteśmy z podkarpacia. Liczę na Was kochane bo już od paru dni przeglądamy internet i jak już kogoś znajdziemy to okazuje sie zajęty - a ślub mamy za rok! ..aj te terminy.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poszukuje dobrego Dj`a w poludniowo - wschodniej PL (podkarpackie)HELP

A ten, którego Ci poleciłam mailowo tez zajęty?

3

Odp: Poszukuje dobrego Dj`a w poludniowo - wschodniej PL (podkarpackie)HELP

niestety tak sad

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Poszukuje dobrego Dj`a w poludniowo - wschodniej PL (podkarpackie)HELP

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018