co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy?

nie chcialabym o niczym zapomniec... wyjazd - nad morze,praca w charakterze hostessy,

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy?

...oprócz takich podstawowych rzeczy (ubrań, kosmetyków) to dokumenty, lekarstwa na wszelki wypadek, okulary przeciwsłoneczne i czapka ( (nad morzem się na pewno przydadzą),  pieniądze. Zawsze lepiej wziąć więcej rzeczy ze sobą, bo nigdy nie wiadomo co się może przydać.

3

Odp: co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy?

Nauczona doświadczeniem radzę Ci wziąć nie tylko letnie rzeczy, ale i cieplejsze, np polar, ciepły sweter i koniecznie pełne buty na zmianę. Przez jakieś 8 lat jeździłam nad morze do pracy na miesiąc lub dwa i wiele tam przeszłam wink Poza tym wygodne buty do pracy,bo skoro masz być hostessą to pewnie będziesz dużo stać czy chodzić. Krem na stopy,plastry, bo mogą Ciebie buty obetrzeć. Poza jeśli bierzesz lekarstwa na stałe to nie zapomnij o nich,jakieś środki przeciwbólowe itp. Hmmm...co jeszcze... pilniczki, nożyczki, coś do szycia itp. I oczywiście dokumenty i książeczkę ubezpieczeniową. Najlepiej zrób sobie listę i wg listy się pakuj.

4

Odp: co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy?

ja również dziś w nocy wyjeżdzam nad morze do pracy, do końca sierpnia. mam nadzieje że niczego nie zapomnę:P
korzystając z okazji życzę wszystkim miłych wakacji smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » co zabrac na 2miesieczny wyjazd do pracy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024