Twarda woda z kranu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Twarda woda z kranu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez MalaMonia (2013-08-14 18:09:18)

Temat: Twarda woda z kranu

Przepraszam, że w tym dziale, ale nie mam pojęcia gdzie powinnam rozpocząć ten nowy temat. Chciałam powiedzieć, że mam ogromny problem z twardą wodą w domu. Psuje ona smak wszystkich potraw - jestem na tym punkcie bardzo wyczulona. Woda jest na tyle twarda, że w kawie czy herbacie za każdym razem widzę kamień/osad. Czajnik jest zakamieniony, baterie zlewowe pełne osadu.

Z tego co czytałam wodociągi nie dbają specjalnie o miękkość wody, bo im to nie na rękę. Twarda woda tworząc osad w rurach zatyka ewentualne szczeliny w instalacji.

Teraz moje pytanie... czy próbowałyście używać urządzeń typu FT-Line czy wszyscy używają dzbanków typu brita itp.? Wolałabym mieć STAŁY dostęp do wody czystej. Proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Twarda woda z kranu

U mojego brata stosuje się wykly dzbanek z filtrem i faktycznie pomaga

3

lenkaa22 napisał/a:

U mojego brata stosuje się wykly dzbanek z filtrem i faktycznie pomaga

My również stosujemy taki dzbanek z filtrem. Polecam, woda pyszna, nie trzeba już kupować zgrzewek w sklepach. smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

4

U mnie na szczęście woda z kranu jest w świetnym stanie i nie trzeba filtrować smile A jak byłam w Warszawie gdy tam jeszcze pracowałam to woda była tragiczna i każdy miał filtr smile

5

mysia_gabrysia napisał/a:

U mnie na szczęście woda z kranu jest w świetnym stanie i nie trzeba filtrować smile A jak byłam w Warszawie gdy tam jeszcze pracowałam to woda była tragiczna i każdy miał filtr smile

A gdzie teraz mieszkasz? Ja w końcu zdecydowałam się na ten filtr stacjonarny...tzn zamontowany pod zlewozmywakiem. Na razie jestem BARDZO zadowolona smile

6

Powinnaś się zdecydować na uzdatnianie wody w takim wypadku
pozdrawiam wink

Też wydaję mi się, że trzeba zainwestować w jakiś porządny filtr na cały dom. Bez tego raczej ciężko będzie poradzić sobie z tym problemem.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Twarda woda z kranu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021