Rozstal się ze mna a teraz wmawia mi wielka milosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstal się ze mna a teraz wmawia mi wielka milosc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Rozstal się ze mna a teraz wmawia mi wielka milosc

Mam wielki problem z kims kto kilka lat temu namieszal w moim zyciu i wydaje mu sie, ze nadal ma do tego prawo. Wmawia mi wielka milosc do siebie choc to on oszukal, a potem zdecydowal o rozstaniu.  Zaklada mi rozne konta na forach robiac ze mnie wariatke albo proboje wzbudzic zazdrosc. Jak wytlumaczyc  mu, ze to na mnie nie dziala , brzydze sie nim i nie chce z nim byc? Do tej pory usprawiedliwialam jego zachowanie jego problemami natury psychicznej, ale mam juz tego dosc, a scislej to przeraza mnie momentami to co robi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstal się ze mna a teraz wmawia mi wielka milosc

Zgłoś to na policję jako nękanie , bo widzę że to jakiś wariat.

3

Odp: Rozstal się ze mna a teraz wmawia mi wielka milosc
gria napisał/a:

Mam wielki problem z kims kto kilka lat temu namieszal w moim zyciu i wydaje mu sie, ze nadal ma do tego prawo. Wmawia mi wielka milosc do siebie choc to on oszulal, a potem zdecydowal o.rozstaniu.  Zaklada mi rozne konta na forach robiac ze mnie wariatke,  albo proboje wzbudzic zazdrosc. Jak.wytlumaczyc  mu, ze to na mnie nie dziala , brzydze sie nim i nie chce z nim byc? Do tej.pory usprawiedliwialam jego zachowanie jego.problemami natury psychiczne, ale mam juz tego dosc, a scislej to przwraza mnie momentami to co robi

A skąd to wiesz, że Ci zakłada konta na forach. Skąd niby wiesz, że to Twoje konta? Jeśli używa Twojego imienia i nazwiska, to jest naruszenie prawa. Jakie on ma problemy psychiczne? To nie jest bez znaczenia, bo może decydować o tym jakie postawy przyjąć.

Na nękanie zawsze można reagować zdecydowaniem.

Znam kilka przypadków nękań przez Internet i wiem, że policja domaga się czasami zrobienia za nich całej roboty, więc to droga przez mękę.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstal się ze mna a teraz wmawia mi wielka milosc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018