Zerwał ze mną chłopak, a ja kocham i tęsknię. Pomocy :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zerwał ze mną chłopak, a ja kocham i tęsknię. Pomocy :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Zerwał ze mną chłopak, a ja kocham i tęsknię. Pomocy :(

Cześć -  zerwał ze mną chłopak dla mojego najgorszego wroga. Minął już ponad miesiąc a ja nadal go kocham tęsknie i pragnę. Nie umiem o nim zapomnieć, ciągle się katuje myślami o nim i wierze w to że wróci. Mówił niby, że chce się ze mną kumplować, widywać na piwo czy tam na spacer, ale odzywa się góra raz w tygodniu i nie ma czasu na spotkanie. Poza tym nie wiem czy dałabym radę tak się z nim widzieć, nie móc go przytulić i pocałować. Zerwał ze mną mówiąc tylko to przez te nasze kłótnie nie mówiąc już w ogóle o tym nic, a jak go pytam o jego uczucia to nie umie mi na to odpowiedzieć. Poradzicie mi coś ?? Ja chciałabym go odzyskać, coś z tym zrobić albo chociaż dowiedzieć się o tych jego uczuciach naprawdę jakie są i poczuć się lepiej ale jakoś odpowiedzi od niego nie słyszę sad((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwał ze mną chłopak, a ja kocham i tęsknię. Pomocy :(

Jesteś świeżo po rozstaniu, masz ranę w sercu która potrzebuje czasu na zagojenie się. Najlepiej jak zerwiesz z nim kontakt. Oczywiście przez kilka miesięcy będziesz się męczyć, to pewne ale za rok odzyskasz równowagę emocjonalną. Jest taki dziwny paradoks,że jeszcze bardziej tęsknimy i kochamy osobe która nas porzuciła niz kochaliśmy ją kiedy byliśmy parą

3

Tyle że ja go nadal kocham tak samo tylko teraz mam dodatkowo smutek. On mówił że narazie chce żeby było tak jak jest teraz a nasze spotkania mogą dużo dać sad odzywa sięraz w tygodniu co mi daje nadzieje sad ja nadal chce z nim znowu być... Wybaczyłabym mu wszystko i postarała się bardziej żeby było między nami dobrze sad

4

hej, wiesz wydaje mi się że powinnaś mu zadać pytanie czego oczekuje od Ciebie skoro utrzymujecie kontakt i czy jego obecnej partnerce to nie przeszkadza. Wiem że go kochasz i że rozstanie boli ale czas jest tutaj najlepszym sprzymierzeńcem.

5

Pytałam się o to, ale mówił że niczego nie oczekuje i nic przez to nie chce osiągnąć. Jak rozmawiamy to unika tematu o niej, ale ostatnio jak poprosiłam go o moje rzeczy powiedział że jeśli on nie bedzie mial czasu to ona może mi je przynieść wtedy się wkurzyłam i powiedziałam pare słów za dużo. Pewnie teraz się do mnie nie odezwie, to straszny dzieciak, boi się stałych związków moim zdaniem, ale było nam razem dobrze sad i chciałabym jeszcze raz z nim spróbować.. ehh żałosne sad

6

Coś Ty to nie jest załosne po prostu kochasz go za mocno a wg mnie on to wykorzystuje. Powiedz mu że poznałaś kogoś, kogoś innego niż on bo dojrzałego emocjonalnie i po prostu zobacz jak zareaguje. Przeciez wiele z prawdą nie będzie miało wspólnego a "wybadasz" jego reakcje.

7

już tak zrobiłam wcześniej i jego rekacja była taka że powiedział mi że jest z kimś i podał mi dokładne imię i nazwisko sad jakbym go nie sprowokowała to by mi nie powiedział

8

Odpuść, daj mu spokój, nie pisz, nie dzwon, jak go zobaczysz uśmiechnij się i powiedz "siema"... jak się odezwie do Ciebie odpisz po czasie "sorry zajęta byłam tyle się dzieje". Weź się w garść, nie pokazuj przede wszystkim słabości, że jesteś smutna albo coś... Pokaż mu że możesz być szczęśliwa BEZ niego. I nie dręcz go pytaniami co czuje itp. bo dajesz mu satysfakcje że Cię zranił!!! Nie wiem zacznij ćwiczyć, robić coś dla  siebie, choćby biegać, zmęczysz się i nie będziesz myśleć. Idź na impreze, spotkaj się ze znajomymi, nie ilozuj się... Wiem, że pierwwsze takie wypady będą trudne, bo bez niego, ale uwierz mi po jakimś czasie będziesz się łapać "o pomyślałam o nim tylko 2 razy, będąc z dziewczynami nie myślałam o nim w ogóle"

9

Dziękuję Wam wszystkim za rady smile mam nadzieje że uda mi się o nim jakoś zapomnieć. W ciągu dnia jeszcze nie jest tak źle jak w nocy - nie moge praktycznie spać, ale uważam że powoli mi przejdzie smile

10

Skoro takie są zasady przeniosę tą sprawę tutaj smile
Dziewczyny i Chłopaki, powiedzcie mi proszę a raczej wyjaśnijcie jedną rzecz. Mianowicie, zerwał ze mną chłopak jakiś czas temu, co jakiś czas utrzymujemy kontakt i w ogóle. Jakiś czas temu napisał do mnie i spytał czy uprawiałam z kimś "miłość" od czasu gdy zerwaliśmy bo on nie. Spytałam się w takim razie po co jest z inną dziewczyną skoro pisze i pyta się o takie rzeczy... Napisał mi że to jest sprawa jego i tej dziewczyny. Czy ktokolwiek z was to rozumie ??

11

Koleś by pociupciał, ale nowa panna mu nie daje.

lubię poznawać nowe cycki

12

no to w takim razie czemu z nią nadal jest ?? pisze do mnie o takich rzeczach ??( nawiasem mówiąc ze mną nie miał źle tongue )

13 Ostatnio edytowany przez Black Angelica (2013-08-21 21:25:09)

Skoro to jego sprawa, to Twoje życie seksualne jest Twoją sprawą - tak bym odpisała. Koleś bada grunt i tak, jak pisze Prawy, panna mu nie daje. Czemu z nią jest? On Ci nie odpowiedział, więc my też nie wiemy. Niektórzy faceci są poligamiczni po prostu (powiedziałabym, że wielu, ale nie chcę obrażać forumowych facetów).

"Miarą wygranych jest uśmiech przez łzy" - Tetris

14

Tylko że mówiąc mi o tym że z nią nic nie robi i pyta sie mnie czy ja coś robiłam dał mi tym nadzieje, ale wiem że powinnam go olać bo sam to robi ze mną, ale trudno mi zapomnieć o nim. sad

15

Ja też uważam, że powinnać ograniczyć kontakt do minimum.
A szczególnie powinnaś unikać spotkań na piwku jak diabeł święconej wody wink
A wiesz dlaczego? Bo możecie wypić o jedno piwko za dużo, wiadomo, krew nie woda, wylądujecie sobie w objęciach (piszę tak ślicznie, a przecież chodzi mi po prostu o łóżko smile), on wytrzeźwieje, a potem dla ciebie zacznie się koszmar minionego, hmmmm, razu...

A następnie, uderzając w wielki ton, łańcuchy miłości pętające teraz twoje jestestwo zacisną się się na twoim gardle, zaś oprócz cierpień doczesnych mogą spaść na ciebie gromy i błyskawice ze strony tej drugiej! Po trzykroć strzeż się!!!

16

hmm chodzę z jego laską do klasy... próbuje zapomnieć ale on ciągle chce utrzymywać ze mną kontakt dzwoni do mnie, mówi że sę z nią kłuci że ona chce z nim zerwać... to jest żałosne... w pt przyszedł po nią pod szkołę idiota... wkurzyłam się ale co to da?? nic tym nie zmienie. on sie oną bawi a ja g kocham, jak tylko próbuje o nim zapomnieć (schowałam wszystko co od niego dostałam, wspólne zdj.) to ciągle mi się śni sad to jest jak koszmar... nie mogę w żaden sposób się od niego uwolnić...

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zerwał ze mną chłopak, a ja kocham i tęsknię. Pomocy :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018