Problemy z chłopakiem. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problemy z chłopakiem.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Problemy z chłopakiem.

Mam pewien problem, który utrudnia normalne relacje z moim partnerem.
Ja mam 20, on 24 lata. Jesteśmy razem od 8 miesiecy i co zrozumiałe, mój chłopak chce współżyć. Tyle, ze ja nie potrzebuje się z nim nawet przytulać, o seksie już nawet nie mówię. Na pewno znaczenie ma fakt, ze jestem jeszcze dziewicą. Myślę, że chciałabym to juz robić. Przez cały dzień fantazjuje i chodzę dosyć napalona, kiedy jednak przyjedzie do mnie... Po prostu nie mam ochoty.
Nie wiem czy nie chce robić tego tylko z  nim, czy z nikim bym tego nie zrobiła.
Wiem, ze seks to fantastyczna rzecz.
Mój facet twierdzi, że nie musi uprawiać seksu, że to nie jest dla niego najważniejsze, no, ale jednak seks jest jedną z podstawowych rzeczy w związku.
No, ale to nie jest jeszcze największy problem. Otóż, kiedy zaczyna mnie "miziać" ja nic nie czuję, w ogóle mnie to nie podnieca. Wiem, ze sie bardzo stara zeby mi było dobrze. Czasami jest mi bardzo miło podczas pieszczot, ale nic więcej. Często nie lubię jak mnie dotyka, całuje. Bardzo mi na nim zależy, ale nie wiem czy w tej sytuacji nie lepiej odpuścić, bo wiem, ze dla niego to jest szczególnie męczące. On by się tylko przytulał, a mi wystrczy przytulenie raz na jakiś czas. Strasznie nie lubię też kiedy wkłada mi rękę pod majtki i coś tam zaczyna majstrować.
Wiem, że to dziwne i mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Po 8 miesiącach nie powinno się nic takiego chyba dziać....
Czy mam dalej kontynuować ten związek (jestem z chłopakiem bardzo szczęśliwa) czy odpuścić?


Ach, nie wiem czy to ma znaczenie, ale jestem biseksualna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problemy z chłopakiem.

Ty chyba nie wiesz kim jesteś, tu jest Twój problem. Nie znasz siebie, mi się wydaje z tego co piszesz nie jesteś biseksualna, tak tylko Ci się wmówiło, żeby nie odkryć prawdy o sobie.

3

Odp: Problemy z chłopakiem.

Hm wydaje mi się, że coś jest nie tak... Nie podnieca Cię chłopak z którym jesteś zaledwie 8 miesięcy. Ludzie nie potrafią od siebie rąk oderwać nawet przez dłuższy okres czasu. Może nie ma chemii? Z Twojej strony oczywiście. To, że nie chcesz jeszcze uprawiać seksu, nie oznacza, że powinnaś się tak czuć. A fakt, że jesteś biseksualna chyba niewiele zmienia, bo w końcu to pociąg do obu płci, więc .... jakiś problem najqidoczniej jest hmm

4

Odp: Problemy z chłopakiem.

wiem właśnie, ze jakis problem jest ze mną. najbardziej jest mi szkoda mojego chłopaka, bo jest bardzo cierpliwy, ale każdy ma jakieś granice...

5

Odp: Problemy z chłopakiem.

Byc moze dla ciebie jest jeszcze za wczesnie na seks-kazdy ma swoj czas na rozpoczecie wspolzycia.

Mozesz tez zastanowic sie nad tym, czy zamiast biseksualna nie jestes aseksualna.

Poza tym byc moze jestes biseksulanym fazowcem i choc kochasz chlopaka to twoje cialo dazy do interakcji z kobietami.

6

Odp: Problemy z chłopakiem.

Mnie się wydaje, że ty go nie kochasz. Jesteś z nim choć raczej z twego opisu można się domyślić, że bardziej byś chciała być z kimś płci pięknej. Nie chcesz odbiegać od normalnych dziewczyn więc jesteś z facetem. To nic złego że jesteś biseksualna. Twój chłopak wie o twojej orientacji?

7

Odp: Problemy z chłopakiem.
Róża 27 napisał/a:

Mnie się wydaje, że ty go nie kochasz. Jesteś z nim choć raczej z twego opisu można się domyślić, że bardziej byś chciała być z kimś płci pięknej. Nie chcesz odbiegać od normalnych dziewczyn więc jesteś z facetem. To nic złego że jesteś biseksualna. Twój chłopak wie o twojej orientacji?

tak, wie. Na początku mu to nie przeszkadzało, nawet powiedziałabym, ze go to kreciło, ale od jakiegoś czasu zaczeło mu to przeszkadzac. Twierdzi, ze ten pociąg do kobiet sama sobie wymyśliłam... Kiedy jednak ja lubię patrzeć na nie i dotykać ich... Sama już nie wiem. Też myślałam nad tym, że wolałabym być z kobietą i boję się, ze gdyby sie pojawiła odpowiednia to mogłabym go zostawić.

8 Ostatnio edytowany przez AdrianDąbrowski (2013-08-04 15:09:25)

Odp: Problemy z chłopakiem.
adamajkis napisał/a:

Ty chyba nie wiesz kim jesteś, tu jest Twój problem. Nie znasz siebie, mi się wydaje z tego co piszesz nie jesteś biseksualna, tak tylko Ci się wmówiło, żeby nie odkryć prawdy o sobie.

Dokładnie tym razem muszę się z tobą zgodzić.

lovemurder napisał/a:

Hm wydaje mi się, że coś jest nie tak... Nie podnieca Cię chłopak z którym jesteś zaledwie 8 miesięcy. Ludzie nie potrafią od siebie rąk oderwać nawet przez dłuższy okres czasu. Może nie ma chemii? Z Twojej strony oczywiście. To, że nie chcesz jeszcze uprawiać seksu, nie oznacza, że powinnaś się tak czuć. A fakt, że jesteś biseksualna chyba niewiele zmienia, bo w końcu to pociąg do obu płci, więc .... jakiś problem najqidoczniej jest hmm

To jest zwykła męsko-damska  przyjaźń a nie miłość, jeden plus ona na pewno go nie zdradzi smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problemy z chłopakiem.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024