co daje jedwab do włosów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » co daje jedwab do włosów?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: co daje jedwab do włosów?

Witam smile

mam takie pytanie, a mianowicie: co daje włosom jedwab? Czy warto go używać? Jak stosować i jakiej firmy jest najlepszy?
Jakieś pół roku temu farbowałam włosy - a mianowicie zrobiłam sobie pasemka. Teraz moje włosy są zniszczone farbą. hmm Wczoraj byłam u fryzjera, ścięłam włosy i lekko je wycieniowałam. Fryzjerka poleciła mi nakładanie masek, jednak nie jestem do końca do nich przekonana. Czy jedwab byłby równie skuteczny?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez brzydulla (2013-07-18 19:26:57)

Odp: co daje jedwab do włosów?

Maski podobno odżywiają i wielu fryzjerów poleca je do włosów farbowanych czy zniszczonych

Jedwab podobno zapobiega puszeniu i kiedyś mi go  w tym celu polecono. Nie działa sad A gdzieś czytała że wręcz szkodzi  w sensie 'zdrowia' włosa i przeciw puszeniu nie jest polecany tylko już nie pamietam dokładnie o co chodziło

Jak ja nienawidzę życia!

3

pink_rose, ja stosuję jedwab z Biosilku,a czy pomaga?hm,może w rozczesywaniu włosów bo żeby wpłynął jakoś na moje również farbowane i lekko zniszczone włosy to raczej nie zauważyłam jakiejś jego super ingerencji w nie.

4

Dziękuję Wam za porady smile

5 Ostatnio edytowany przez delia (2013-10-10 19:45:56)

To ja jeszcze dorzucę, że jedwab wygładza zniszczone łuski włosów (tak pisze na ulotce, bo akurat mam szampon z jedwabiem,  -> Cece Med, taka linia), ma odżywcze składniki nawilżające, i sprawia, że włosy nabierają blasku (pewnie nie takiego jak aktorki po photoshopie w tv, ale myślę że ten typ blasku nas nie interesuje hihihi).

A tak serio, jedwab działa extra

6

Warto od czasu do czasu niewielką ilość. Zabezpiecza włosy, wygładza, są sypkie, miekkie i lśniące. Ale muszą być używane niezbyt czesto bo włosy się przyzwyczają.

7

Jedwab przede wszystkim wygładza włosy i powoduje, że stają się lśniące, dzięki czemu wyglądają na zdrowsze. Sporo kobiet stosuje go także jako preparat zabezpieczający końcówki przed niszczeniem się oraz jako termoochronę przed prostowaniem lub suszeniem włosów smile

8

witam serdecznie,
mój fryzjer powiedział, iż tak na prawdę to przy dłuższym stosowaniu jedwab wysusza włosy i polecił mi stosować na końcówki włosów olejki.

9 Ostatnio edytowany przez Tegan (2013-10-23 16:27:07)

u mnie po jedwabiu z biosilku wlosy sie nie pusza i sa ladnie blyszczace a bez sa po prostu matowe, jednak jest to efekt tylko po nalozeniu, po umyciu wszystko wraca do normy, nie zauwazylam wplywu na kondycje wlosow, jak byly suche i puszace tak sa

aha i nie wolno go stosowac jako termoochrone, do tego sa specjalne kosmetyki!

10

Ja uwielbiam jedwab bo ślicznie pachnie big_smile Na pewno ułatwia rozczesywanie. Stosuje go tylko na końcówki włosów. Nie można go użyć za dużo bo włosy będą wyglądały na przetłuszczone. Fajnie jakby był jakiś dodatkowy i DŁUGOTRWAŁY efekt... Bo przyjemność i różnica jest odczuwalna tylko na chwilę .

19.02.2014 Moja Kruszynka smile CAŁY MÓJ ŚWIAT !

11

U mnie jedwab pomaga na końcówki, bo się mniej rozdwajają. Ogólnie to też wygładza włosy. Moim zdaniem wiele też zalezy od firmy z jakiej mamy kosmetyk. Miewałam już różne i z doświadczenia wam powiem, że niektóre jedwabie niewiele mają z jedwabiem wspólnego. Lepiej zapłacić kilka złotych więcej i mieć porządny kosmetyk, który będzie działał.

Kocha się za nic, nie istnieje żaden powód do miłości smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » co daje jedwab do włosów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018