kąpiel rozjaśniająca włosy,stosowałyście? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » kąpiel rozjaśniająca włosy,stosowałyście?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: kąpiel rozjaśniająca włosy,stosowałyście?

Dziewczyny od jakiegoś czasu intensywnie myślę o tym by po wielu latach farbowania włosów na czarno ,zejść z tego koloru.Już po prostu doszłam do wniosku że bardzo chciałabym wrócić do swojego naturalnego ciemnego blondu,ewentualnie może coś w odcieniach rudości(kiedyś miałam i świetnie się czułam) jednym słowem już nie znoszę tej czerni ,zauważyłam że coraz gorzej wyglądam w takim kolorze .I w związku z tym szukałam i szperałam necie jak się go pozbyć,gdyż oczywiście każdy fryzjer mówi to samo "ooo nie rozjaśnię Ci włosów bo się spalą ,nic się nie da zrobić itp itd..." tak więc znalazłam info na temat kąpieli rozjaśniającej w domu ,zabieg polega w skrócie na tym by zmieszać rozjaśniacz z szamponem i odżywką w odpowiednich proporcjach i taka mieszanką "myjemy " włosy, można więc stopniowo te włosy rozjaśnić ,czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o ten zabieg?wiem ,że w salonach też można coś takiego wykonać jednak nie jest to tanie sad

2

Odp: kąpiel rozjaśniająca włosy,stosowałyście?

Z serca odradzam: nie kombinuj sama w domu z rozjaśniaczem!

Lepiej odłóż pieniądze na dobrego fryzjera (chyba, że wolisz być łysa). Blondu raczej nie uzyskasz, ale rudy - czemu nie? Raz na parę miesięcy rozjaśniam przeżarte czarną farbą włosy i wychodzą pomarańczowe - rudości i czerwienie ślicznie je pokrywają.

3

Też kiedyś miałam podobny problem a mianowicie mając naturalny kolor blond rozjaśniłam później miałam brąz potem czarne potem chciałam blond i nic mi z tego nie wyszło. Byłam w studiu fryzjerskim wydałam dużo kasy żeby mieć z powrotem jaśniejsze i niestety lipa. Moja znajoma fryzjerka podjęła się wyzwania i robiła mi raz w tygodniu płukankę z każdym myciem włosy były coraz to jaśniejsze i w końcu doszłam do koloru jaki chciałam uzyskać. Niestety włosy miałam po tych eksperymentach bardzo zniszczone. Regularnie ścinałam "spalone końcówki" i od roku mam naturalne długie włosy. Mimo wszystko polecam ten sposób jest bardziej łagodniejszy niż stosowanie samego rozjaśniacza i wydawanie kasy na fryzjerów którzy boją się że ci włosy spalą. No i niestety musisz się uzbroić w cierpliwość bo od razu nie będziesz miała wymarzonego koloru. Co do proporcji moja znajoma wlewała pół rozjaśniacza i połowę szamponu, do odżywki nie dodawała rozjaśniacza. Wszystko zależy jaki efekt chcesz otrzymać wink

4

dzosia,dzięki...własnie o to chodzi o te kąpiele rozjaśniające,w życiu nie położyłabym samego rozjaśniacza na włosy...dlatego pytałam o ten sposób kąpieli.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » kąpiel rozjaśniająca włosy,stosowałyście?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021