Lato 2013 - jakie imprezy się szykują? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Lato 2013 - jakie imprezy się szykują?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Lato 2013 - jakie imprezy się szykują?

Lato i wakacje to czas imprez, festiwali i świetnych wydarzeń. Parę dni temu zakończył się Heineken Open'er Festival w Gdyni, za niecały miesiąc obędzie się Woodstock w Kostrzynie, a pod koniec wakacji Cieszanów Rock Festival na wschodzie kraju. Oprócz tego mnóstwo regionalnych i krajowych imprez, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Gdzie wy chcecie się wyszaleć w te wakacje? Gdzie już byliście w poprzednich latach i polecacie wybrać się w tym roku?

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Lato 2013 - jakie imprezy się szykują?

Co roku w Katowicach odbywa się Off Festival. Tym razem został zaplanowany na 2-4 sierpnia. To duża, plenerowa impreza, zrobiona ze sporym rozmachem - koncerty odbywają się na kilku scenach równocześnie. Niestety nie są to moje klimaty (muzycznie), dlatego się nie wybieram, ale sądzę, że planując wakacyjne atrakcje warto wziąć to wydarzenie pod uwagę smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Zbliża się Jarocin 19 - 21 lipca! Zawsze chciałam pojechać i zawsze coś mi stawało na drodze! W tym roku to niestety fundusze mnie ograniczają smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

4

Właśnie wróciłam z Reggaelandu w Płocku - mimo kiepskiej pogody było ciekawie.

5

ZuzAnka66 napisał/a:

Właśnie wróciłam z Reggaelandu w Płocku - mimo kiepskiej pogody było ciekawie.

A co to za impreza? Bo nie słyszałam nigdy smile

6

Ja szukam głównie imprez rodzinnych, takich na których dzieciom się będzie podobało i które są w weekendy, bo w tygodniu praca wink. Ostatnio zabraliśmy dzieci na weekend jaskiniowców do Dinolandii. bilety tańsze o połowę byly, bo z facebooka dinolandii da się takie pobrać. Z mążem to bym na woodstock pojechała, ale gdzie te czasy big_smile. teraz to pewnie dopiero jak dzieci trochę podrosną wink

7

sa w Polsce jakies festiwale rapu?

8

tamilla napisał/a:

sa w Polsce jakies festiwale rapu?

W czerwcu był w Oleszycach na Podkarpaciu z tego co słyszałam wink

Wiem, że na Mazurach był hip - hop festival w sierpniu jakoś. Ale to już końcówka wakacji, to już wszystko minęło co wiem wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Lato 2013 - jakie imprezy się szykują?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018