TRÓJMIASTO -jak spędzacie wakacje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » TRÓJMIASTO -jak spędzacie wakacje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: TRÓJMIASTO -jak spędzacie wakacje?

Witajcie!
Chciałabym zapytać osoby z Trójmiasta jak spędzacie czas w wakacje, najbardziej mnie ciekawi jak to wygląda u osób młodych w przedziale wiekowym ok 20-35 smile
Nie każdy bierze urlop by gdzieś wyjechać... co robicie w wolnym czasie, gdy jest pogoda, albo i nie? smile Po pracy, w weekend albo jak macie dzień wolny? Czy uprawiacie jakieś sporty, jakieś wypady za miasto, nad morze?

Moi znajomi, mam wrażenie, że oprócz pracy i imprez w klubach nic ciekawego nie robią i ciężko ich gdzieś wyciągnąć...
A ja mam czasem ochotę spędzić czas trochę aktywnie, pojeździć na rowerze albo spróbować sportów wodnych np. windsurfing czy kitesurfing -w końcu mieszkamy nad morzem! Albo po prostu wsiąść do auta i pojechać sobie gdzieś na wycieczkę na cały dzień...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: TRÓJMIASTO -jak spędzacie wakacje?

Nie jestem z Trójmiasta ale mieszkam w mieście a tam mam znajomych i my właśnie każdy weekend staramy się spędzać aktywnie, jak nie dłuższe wypady, żeby okolicę pozwiedzać raz rowerami raz samochodem to pikiniki, spacery itp.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » TRÓJMIASTO -jak spędzacie wakacje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018