rozstania i powroty- czy to ma sens - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » rozstania i powroty- czy to ma sens

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: rozstania i powroty- czy to ma sens

Byłam z chłoapkiem ponad 2, 5 roku, w ciagu trawnia naszego związku zostawiłą mnie 4 razy i kilaka razy po drodze chciła mnie zostawic, rozstalismy sie 6 grudnia to on mnie zostawił, bardzo go kochałam i nie mogłam zrozumiec jak mógł to zrobic, za każym razem gdy się rozstawalismy to ja wyciagałam ręke zeby wrócil, prosiłam, błagałam, wracała zawsze, jak mnie zostawiał to mówił ze nie wie czy To to...a ja głupia wracłam i dawałam sie nadal traktowac jak szmata, miała kolezankę, wszystko zaczeło sie od tego ze byłam w stanach niecałe 3 miesiące , wtedy jakos sie zaczeó, nie widziałamw tym nic niestosownego ze ma kolezanke, moze miec , chciałam ja poznać , nie chciała, nie wiecz czemu, zaczełam nalegac, zaczłą chodzic z tel do łazienki, wyłaczac ,chowac przedemną, chcialam ja poznac, nie chciał tego, zaczaełam go straszyc ze skoncze to skoro tak stawia sprawe, nie robił zadnego sprzeciwu , rostaam sie  znim wtedy pierwszy raz, po jakimś czasie zaczełam go prosic zeby wróic i wrócił, obiecywał ze załatwi to z ta dziewczyna, ze cos z tym zrobi, nic nie rzobił, napsiłam do niej co ich łaczy, napsiłam kulturalnie, nie wyzwałam jej, odpisała mi tez miło, ze nie wiedziała ze apweł ma dziewczynę a miała juz odp ponad 1,5 roku, napisłą mi ze nie wiedziała ze P. kogos ma i ze gdyby wiedziała to by z nim nie pisała, rozstalismy sie po tym , bo mój chłopak stwierdził ze napisąalam jej nie wiem co, zerwalismy wtedy i potem wrócilylismy do sobie bo ja chciałam, wszystko było ok, potem ja na wakacje wrócilam do domu i on po 3 tyg stwierdził ze to nie to ale jakos wybłagałam zeby mnie nie zostawiła, pojechalismyw  góry, ja oczywiście nie miałam dostepu do jego komórki, ale znałazłam sposób by zerknać , znalazłamo  smsy typuuu,,,co chcesz rozwijac skoro oboje jestesmy zajęci", bylo duzo innych, ze bedzie u niej o 21, ze ona jest pijana, jakies usmieszki pisała do niego ,przekonywal ze chciał roziwjac przyjazn bo zaczeła sie urywac, byłam starsznie zła, ile razy było u nas zle a on nic z tym nie robił po prostu zrywał i koniec, chciałam zerwac to mnie uprosił ze nie, i zostałam , miałą zaltwic ta znajomosc jakos, chciałam zeby mnie z nia poznał, obiecywał ze to zrobi i nic nie zrobił, nie wytrzymałam, były koljene awantury, zagroziłam ze labo ja albo ona , wybrał ją , zostawił mnie 6 grudnia, spędzilam sama sylwestra, sama walentynki

odezwałąm sie do niego misieca po rozstaniu, chciałam zebysmy wrócili dosiebie, nie chciał powrotu, znowu byłam w tragicznym stanie, tak bardzo go kochałam, olał mnie totalnie, zamknełam ten rozdział w  zyciu , swoje przebolałam, zaczełam wychodzic z ludzmi, robic cos ze soba, przemyslalam wiele spraw, doszłąm ze nawet dobrze sie stało, po  2,5 roku niec ie chciał ani mieszkac ani zadnych palnów nie wiazał, w pracy chyba nie wiedzieli ze ma dziewczyne, nie wiem po co to ukrywał, jak jezdzieliśmy do jego siostry, cały czas pytania kiedy sie zareczymy, ja mam 24 on 27 lata
    po 3 miesiacach zaczełam sie spotykac z chłopakiem, jestem teraz nim, wszystko poszło ostrożnie, jego kiedys zdradziła dziewczyna, był bardzo ostrozny, powoli to wszystko poszło , jestem z nim, jest mi dobrze, mój były się do mnie odzewał, chce wróic juz od jakiego czasu, zerwał znajomosć z ta zdiewczyną, oświadczył mi sie, caly czas mam z nim kontakt, boje sie wracac, pamietam te wszystkie łzy wylane przez niego, duzo rozmawiamy, zapewnia ze mnie z nia nie zdradzil ale ja mu nie wierze po tym wszystkim, pytałam czy rozmawial ze swoja kolezanke na mój temat, powiedzial mu ze jestem kobieta -bluszcz, weszlam na jeego gadu, pytała czy kogos ma, odpowiedzial ze nie, flirtowal znia, pisał mu o tym ze kilka razy widziala jego spojrzenie na sobie, zapraszał ja na lody i do kina, jak była  wstanach, chwalił ze ma ladne wlosy, duzo było tych rozmow, teraz chce wrócic, jak rozgryżc takiego faceta, ja nie chce wracac choc cos mi sie tli, doradzcie , moze ktos ma podobny przypadek albo był w takiej sytuacji, gubie się sama, czemu on taki jest, tak mi na nim zalezało, mam nowego chłopaka jest mi z nim dobrze, powiedział mi ze mnie kocha ostatnio, czemu mój były taki jest? traktował mnie jak zabwakę a teraz chce wrócic , chcialam sie wyzalic ;(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozstania i powroty- czy to ma sens

Odpowiadajac na pytanie zawarte w twoim poscie, to uwazam, ze powroty po rozstaniach maja sens tylko wtedy, gdy jest prawdziwa milosc i przyjazn oparte na wzajemnym szacunku. Wedlug mnie w waszej relacji tego nie ma, dlatego uwazam, ze nie powinnas wracac do bylego. Wydaje mi sie, ze teraz cie kocha i chce wrocic, bo ty masz innego. Typowe meskie zachowanie - pies ogrodnika.

3

Dla mnie nie ma sensu powrotu po rozstaniu

4

Estello, masz teraz dobrego chłopaka, który Cię szanuje, to doceń to, a nie wracaj do zimnego drania, który ciągle z Tobą zrywał!Jak można się tak upokarzać przed facetem, aby sama  wciąż pierwsza wyciągać rękę?! Ten chłopak nigdy nie będzie Cię szanował, bo widzi, że może Tobą manipulować, jak sie mu podoba. Pokaż mu, że już tak nie jest i trzymaj się tego nowego faceta.:=)

5

na początku Ciężko mi trochę było zrozumieć o co chodzi...ale już poskładałam to wszystko do kupy i wiem:) Nie zastanawiaj się- nie wracaj! Rozumiem ze sentyment itp...ale skoro Ci teraz dobrze po co to niszczyć??

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

6

kochałam swojego byłego, nie wyobrażałam sobie zycia bez niego , niemoge zrozumiec jak mógł tak postepowac a teraz chciec wrócic,boli to mnie bardzo ;(

7

Nie wracaj do niego. Jak Cie kocha, to jego problem.

8

no w tej sytyacji... nie brałam bym powrotu pod uwagę. po takich upokorzeniach jakby na to nie patrzeć chcesz do niego wrócic?? a za miesiąc czy dwa znów będziesz płakać bo on się znów spotyka z tamtą? zastanów się jaki to ma sens.... nie kieruj się tym że go kochasz, zostaw tą miłość za sobą...

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

9

nie wrocilam do niego, nie wiem tez czy kocham sowjego obecnego chłopaka, dobrze mi znim, on mi mówi ze mnie kocha, jest dobrym człowiekiem, bardzo sie stara, moj były oswiadczył mi się , wiedział ze to mnie do niego przekona, ale nie przekonało choc zrobiło ogromne wrażenie,niemoge najgorzej wybaczyc mu tej kolezanki, tego zostawiania i tegomojego nolu który mi sprawił, nie patzrac na mnie, chciałabym wierzyc ze sie zmienił, rozsadek mi mowil ze to nie ma sensu, on jest dda, bylam z nim nawet u psychologa, mowil ze bedzie chodził na terapie ale razie nie chodzi, nie chce byc  zkims kto mnie traktuje jak zapchaj dziure, tak mi to wygladałao, na wizycie u psychologa powiedział ze wrcała do mnie bo nie był z nikim i wolała byc ze mna niz byc sam, a potem załował tego co powiedział, czy mozna to wszytskozapomniec?

10

nie nie można tego zapomnieć. nie pierwszy raz pokazał jaki jest naprawdę.
pokochaj tego z którym jesteś, sama mówisz że się stara i jest dobry dla Ciebie, czasem to chyba ważniejsze, niż ciągłe szarpanie się w takim związku jak z tamtym...

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

11

spotkałam sie z nim w niedzile i okazało sie ze wczesniej zerwał przy mnie znajomosc  z ta dziewczyną  a nastepnie jak ja sie wachałam to znowu nawiażal z nia kontakt, czy to ma sens, zapytałam czemu chciła ze mna zerwac jak byłam w stanach powiedzial ze to były zarty, dla niego chyba bycie ze mna było żarte, najgorsze ze ja nie potrafie sie do niego odciąc i cały czas z nim pisze na gg, jak narkoty, czy to juz był toksyczny związek? rozstania i powroty ;(

12

czy moze ktoś mi doradzić ;(

13

Moja rada jest taka, abys nie wracala do przeszlosci i zyla 'tu i teraz'.

14

Boze dziewczyno ja juz 4 lata tkwie w zwiazku ktory jest oparty na klamstawach i oszustwach przez mojego chlopaka wczoraj tez pol nocy przez niego wyryczalam a on przyszedl najeba..o wpol do drugiej do domu nawet slowem sie nie odezwal tylko poszedl spac
zazdroszcze Ci ze tak szybko poznalas kogos komu na Tobie zalezy nie waz sie wracac do tamtego typka ja tez jestem dda i co i to ja cierpie, tylko ja staram sie zmieniac swoje zle cechy a moj ma mnie gdzies i ja nie potrafie skonczyc z nim zwiazku
a Twoj byly wiedzial ze zalezy Ci na oswiadczynach i dlatego perfidnie to zrobił
nie wierz mu w zadne slowa gdyby Cie kochał byłabys najwazniejsza a on nawet nie widzial jak Cie krzywdzi 3 mce sie nieodzywal miał Cię gdzieś a teraz co udaje skruszonego????
zerwij ta znajomośc jak najszybciej i pamiętaj że Twojego nowego chlopaka skrzywdziła dziewczyna chyba nie chcesz robić tego samego??? nie pisz więc nawet na gg
bo stracisz

15

wiem ale moze on sie zmienił , chce chodzic na terapie, najgorzej przerażą mnie to ze on mi kłamie, mowił ze zerwał z nia kontakt a tak naprawdę cały czas go ma z nia ale ona sie chyba na niego obraziła bo usuneła go z nk a z tego co wiem to on do niej zacząlk znowu pisac, ale jak mi to powiedzial to juz nie jest to sami, najgorsze ze teraz jak nie jesteśmy razem to wszystko jest ok, potrafimy razem zrobic oiad bez żadnych pretensji, wczesniej on mial do mnie pretensje ze zle cos robi, ze za malo doparwaione a nie mieszkalismy razem a ja często robiła mu obiadki, załowałam tego , on tego nie doceniał, sam mi mowił ze był egoistą, najgorsze ze klamał i znowu ma z nia kontakt, nie chcial mnie przez rok z nia poznać , nawet przez 1,5 roku, ona mu pwoiedziała ze ja jestem kobieta bluszcz, ze go osaczam , ze niby chce ja poznac , powiedział mi o tym niedawno, wiec musieli o mnie rozmawiać, mam wrazenia ze on mysli ze moze wszystko a mnie traktuje jak pomiotło , tak sie czasem czuje, nagorsze ze on wie ze ja go kocham, on jest dda , mial isc na terapie, powiedzial ze pojdzie jak ja wróce, ze  zta dziewczyna zerwie kontakt jak ja wróce bo bedzie tak ze nie bedzie mial nikogo a jak ja mam mu ufac skoro on mi kłamie , najgorsze ze ja mysle ze on mnie z nia zdradził albo sie w niej bujnła, skoro nie chciał mnie  znia poznać anie zerwac tej znajomośći, co o tym myslicie , wiem ze pisze o tym sammy ale nie potrafie zrozumiec takiego zachwoania, prosze o rady , pozdrawiam;)

16

a wiesz mi sie wydaje ze on jej sie znudzil skoro usunela go z nk i juz z nim nie pisze to znaczy ze ma go gdzies wiec on jak ma byc sam to co to przyjdzie do Ciebie tak bo zawsze wyciagalas reke do zgody
niby pieknie i ladnie tylko co z tego jak to on szuka na siłe z nią kontaktu
I jeszcze jedna wazna rzecz jezeli podejrzewasz go o zdrade znaczy ze nie ufasz a to nie wrózy dobrze w związku
kazde jego wyjscie gdziekolwiek bez Ciebie, czy tez jeden głupi sms który przeczytasz a zobaczysz znow zaczniesz plakać będziesz podejrzliwa i co w związku z tym znów będzie to samo
Jak dla mnie powinien Ci jasno wytłumaczyć całą sytuację od poczatku do końca powinno w tej rozmowie znaleźć się również słowo przepraszam z jegostrony 
nie wiem czy to przez dda bo ja tak nie robię ale on powiedział Ci ze pójdzie na terapię jak do niego wrócisz STAWIA CI WARUNKI!!! że co że jak nie Ty to on nikogo nie ma!!!! no to świadczy tylko o tym ze traktuje Cie jak (SORRY) szmate do której może się przypieprzyć którą może oszukać która i tak do niego pierwsza zadzwoni, która do niego pierwsza wyciągnie ręke z która pewnie pójdzie do łóżka jak mu się zachce  (mam nadzieje ze Cię nie obraziłam słowami_ chcę być szczera)

Szczerze facet który kocha swoją kobietę (i kobieta która kocha swojegi faceta) wie że pewnych rzeczy nie powinien robić boże mnie tez rózne pokusy skłaniały do nie wiem zdrady czy flirtu ale u mnie zapla się czerwona lampka i wiem ze tak nie można bo byłabym nie fair Czy u niego jest taka lampka????
i jeszcze jedno piszesz że byliście 2,5 roku i przez 1,5 on był też z nią tak???? nie podoba mi się to
a co z tym nowym ???

17

on nie był z nia ale przez 1,5 roku nie chciał mnie  z nia poznac i mówił po rozstaniu , ze ja wiedziałam o tym, że on sie  znia spotyka, jakby robił mi pranie mózgu, mówił ze tylko ze sobą piszą o spotkanaich z nią nic nie mówił, teraz nadal ma z nia nadal kontakt, i to on nawiazal z nia kontakt po tym jak niby z nia zerwał przy czym wczesnie ją ostrzegał, ze tak moze, jak go sprawdzic czy nadal nie kreci, jestem z nowym chlopakiem, jest dobrze ale z byłym było lepiej moze dlatego ze tak nie ustannie fundował mi hustawke emocjonalna, mój były ma więcje zainteresował, uprawia sporty, a mój obecny był skupiony na pracy, duzo pracował, teraz starcił prace i ma wiecej czasu, co zrobic, po co były miesza mi w głowie, nie jest mi obojetny, wiem ze ranie obecnego partnera ale nie potrafie tak do konca wybrac , czy byłktos w podobnej sytuacji ;(

18

ja nie byłam w podobnej sytuacji,
jak zaczynałam się spotykać z kims nowym to ex byl dla mnie tematem zakonczonym
ja tez jestem czasem bardzo szczesliwa i moze tez dlatego ze moj chlopak sprawia ze placze a za pol godz sie smieje i tak w kołko
tylko ja tak niechce rozumiem kłotnie itd tego nie unikniemy ale nie rozumiem jak komus mozna robic na zlosc
po co twoj ex obiecuje ze nie bedzie mial z tamta kontaktu a ma??? nie wiem co ich "łączy" ale przyznaj ze to co najmniej dziwne?
wiesz chyba jednak wolałabym moze troche nudne zycie ale stabilne niz taka hustawke nastroju
i pamiętaj ze jak wieje rutyna czy tez nuda zawsze mozesz cos wymyslic np jakis wspolny wypad za miasto
napewno bedzie miło i dobrze wplynie to na Twój nowy związek

Trzymaj się pozdarwiam Cię cieplutko

19

spedziłam weekend z byłym , było fajnie, były powiedzial mi ze czeka na moja decyzję do konca tego miesiaca, nie wiem co zrobic kompletnie, chcialabym do niego wrócic ale sie boje  ze mi cos odwali , chyba obydwu kocham podobnie, ja nie potrafiewybrac , nie wiem co robic, dzis całanoc nie spalam ;( pomózcie ;(

20

Może to przykre ale ja bym nie wracała do byłego zamknij ten rozdział w swoim życiu i już.
Dziecinne jest dla mnie to że on daje Ci czas do końca miesiąca na podjęcie decyzji....!!!!!!!!!!!!!!!!
A ty jak do niego pisałaś i prosiłaś zeby wrócił to co??????? czy on o Tobie wtedy pamiętał?????
Naprawdę nie warto, masz kogoś teraz z kim jest Ci dobrze uszanuj to a byly to niech wraca do koleżanki i niech najpierw zacznie chodzić na dda a nie tylko obiecuje, on mówi Tobie to co Ty chcesz usłyszeć, przeanalizuj sobie jak on Cie traktował i zastanów się czy jeden weekend jest tego wart.
MOją decyzję znasz NIE!!!!!!!!

21

nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.
Jak raz nie wyjdzie,to po co sie 'powtarzac'?

22

mój były dał mi czas do jutra na podjęcie decyzji, czy chce z nim byc czy nie, on mi duzo pomogł,robi wszystko zeby było dobrze, jest praktycznie na każde moje skinienie, to ie jest tak ze ja go nie kocham znaczy dla mnie bardzo duzo, tylko jest ten strach przed powtórzeniem sie tego co było, spedzamy ze soba sporo czasu, chciałabym zeby było tak cały czas a nie tylko teraz , to glupie alenieiem co zrobic , nie wiem kogo kocham, władowłam sie w wielkie ggg., pomózżcie

23

Ja na Twoim miejscu nie pakowałabym się drugi raz w ten związek.

24

kazdy Ci powie ze nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki
ale jezeli twierdzisz ze on jest taki cudowny i ze jest Ci teraz dobrze to ja juz nie wiem moze dac jednak szanse,
ale pod warunkiem takim ze Ty chcesz jeszcze zobaczyc czy on sie zmienil a nie tak ze on daje Ci termin
przeciez jak kocha to poczeka...

25

Spędziłaś weekend z byłym, pewnie w tajemnicy przed obecnym chłopakiem? Ranisz obecnego, zwodzosz byłego - czy tak naprawdę sama wiesz, co czujesz i co jest właściwe?

26

nie wiem co zrobic, pogubiłam sie trochę w tym wszystkim, to prawda co napisałaś ;(, zle robie i pewnie za to zapłace ;(

27

nie wiem jak ułożyła się Twoja sytuacja? przeczytałam twoją historię i tak jakbym czytała o swoim związku!!!
powiem jedno!
nie wracaj do niego!!!
uwierz!!! ludzie się nie zmieniają!!!!
na początku bedzie super a później powtórka tego co było!!!!
miałam taką samą sytuację! rozstałam się z ukochanym 2 tyg temu i teraz też płaczę....
nie moge sobie poradzić z uczuciami i boję sie nowych związków i smotności!!!
bylismy razem 2,5 roku i też parę razy się rozstawaliśmy!!!
powroty były cudowne! trwaly 2 tygodnie i znów zaczynała sie polka!!!
poszedł na terapię! ale nawet to mu nie pomogło! awet pogorszyło saytuację bo zaczął patrzeć TYLKO na siebie!
Masz nowego dobrego chłopaka więc się go trzymaj skoro jest wam ze sobą dobrze!!!
nie bądz głupia i nie zmarnuj szansy!!!
ja do swojego tez juz nie wrócę!!!

28 Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-08-04 13:50:22)

Viola331 jesli chcesz wiedziec jak potoczyla sie moja historia to odezwoj sie do mnie na maila; estella85@wp.pl, chetnie porozmawialabym z Toba, pozdrawiam

w sumie moge napisac co sie stalo, wybralam bylego, jestem z nim ale nie wiem jak bedzie bo znowu wkraczaja jakies nieporozumienia, jak nie bylismy razem to on zaczal pisac z jakos dziewczyna, niby wszystko ok ale umawialismy sie ze nie ebdzie mial kolezanek ktrych nie znam, bylismy razem w gorqach, po kryjomu wyslal jej kartke, ja siedzialam nad morskim okiem a on pod pretekstem nie pamietam nawet co pwoiedzial poszedl do schroniska i wyslal jej wtedy, sam sie przysnal po fakcie, z ta [pierwsza o ktorej pisalam w watku , nadal ma kontakt , odnowil i sam ja zaczepia, jak on to mowi nie chce tracic z nia kontaktu, na pytanie czy zamieszkany razem odp;;zobaczymy jak sie bedzie nam ukaldalo, '(;((

Estello85 nie pisz posta pod postem-używaj opcji "edytuj"dostępnej w prawym dolnym rogu każdego napisanego przez Ciebie posta. dzięki temu możesz edytować swoje wypowiedzi, zmieniać a na forum porządek zostaje zachowany, pozdrawiam, Noelle87;)

29

teraz to chyba powiem że głupia jesteś.
mówiłam Ci cos na temat twojego byłego
zobacz co viola331 napisała,
Dziewczyno co Ty w nim takiego widzisz co???????????????????????????

30 Ostatnio edytowany przez Desire1987 (2009-08-05 09:13:55)

taaa i zaraz znowu bedzie tu na forum płakac jaka to ona głupia slepa byłam i ze nie potrzebnie wracała...jak ja kocham takie historie!;/

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

31

Estella, ale z Ciebie numer. wink Odrzuciłaś chłopaka, który Cię szanował, aby znowu wdepnąć w bagno.
Tylko nam tu nie płacz, bo sama tego chciałaś.

32

wiem ze zle zrobilam, myslalam ze co sie zmieni jednak bylam naiwna;(, sama musze wy[pic reaz to co nawarzyam;(

33

A nie możesz w końcu się zmienić!!?? Idź do fryzjera:zrób sobie inną fryzurę, potem wymaluj się też inaczej, a patrząc w lustro, powiedz do siebie, że od dzisiaj postarasz  się być rozsądną dziewczynką, a nie naiwną. Jeśli nadal będziesz taka "zaślepiona", to wcześniej, czy później trafisz na takiego chama, który zniszczy Cię totalnie. A tylu jest fajnych, porządnych facetów na świecie. Nie Ty pierwsza, ani ostatnia musisz się odkochać, ale bez przesady - to nie koniec świata!
Powodzenia smile

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » rozstania i powroty- czy to ma sens

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018