czuję się wykorzystana - jak sobie z tym uczuciem poradzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czuję się wykorzystana - jak sobie z tym uczuciem poradzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez monstruo (2013-06-18 15:30:10)

Temat: czuję się wykorzystana - jak sobie z tym uczuciem poradzić?

Jestem bardzo zła. Jakiś czas temu dołączyłam do pewnej organizacji. Nie oczekując wynagrodzenia, po prostu chciałam im pomóc, bo popieram ich cele. To mała organizacja i szybko zaangażowałam się w stopniu nawet większym niż inni. Poświęcałam jej naprawdę dużo czasu, proponowałam nowe rozwiązania, nie tylko wypełniałam polecenia. Wszyscy podkreślali jak dużo wnoszę do niej wnoszę.

Potem okazało się, że wszyscy nawet ci, których ta organizacja zatrudniła na jednorazowe imprezy kiedy ja już tam byłam byli opłacani. Poświęcili tej organizacji mały procent albo promil czasu tego co ja, a oni dostawali wynagrodzenie, ja nie. Byli to zwykle znajomi osób, które sterują organizacją. Na moje sugestie, dlaczego mi w takim razie się nie płaci, otrzymałam odpowiedź: nie mamy pieniędzy.

Tak jak piszę, absolutnie nie dołączyłam do tej organizacji dla pieniędzy, tylko z innych pobudek. Ale sądziłam że jesteśmy w grupie idealistów i nikt nie jest opłacany. Pomijając nawet zasadność zatrudniania niektórych znajomych królika. Mam pracę, ale kiepsko płatną, pieniądze bardzo by mi się przydały. Teraz czuję się strasznie oszukana i najchętniej wypierdzieliłabym w kosmos kilka rzeczy, które były wyłącznie moim pomysłem i z których teraz organizacja będzie profitowała. Wiem, że nie powinnam, ale traktowałam tych ludzi jak przyjaciół, ufałam im, teraz czuję się bardzo wykorzystana i nie przechodzi mi już od kilku dni. Uprzedzając pytania: nie, nikt mi nie kazał się angażować, zrobiłam to z własnej nieprzymuszonej woli, mimo wszystko proszę postawić się w mojej sytuacji... Współpracę postanowiłam już zakończyć.

Jak już teraz poczuć się lepiej? Staram się myśleć, że czegoś się nauczyłam, ale czuję się jak kretynka chociaż wiem, że powinnam odpuścić.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czuję się wykorzystana - jak sobie z tym uczuciem poradzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018