czy warto szukać przez internet? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » czy warto szukać przez internet?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: czy warto szukać przez internet?

cześć dziewczyny smile

zastanawiam się nad założeniem konto na jakimś portalu randkowym, jestem dość otwartą, sympatyczną dziewczyną, studiuję, często imprezuję, niestety faceci, których poznaję na żywo preferują głównie przelotne znajomości, a ja chciałabym już czegoś poważniejszego smile

myślicie, że internet to dobry pomysł? jakie są wasze przygody z randkowaniem przez internet? polecacie jakiś konkretny portal?
myślałam o badoo, macie jakieś doświadczenia? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy warto szukać przez internet?

Ja ostrożnie podchodzę do zawierania znajomości przez internet. Mam dobrą koleżankę, która kiedyś poznała obecnego narzeczonego przez internet i jest z nim bardzo szczęśliwa... Niestety nic Ci polecić nie mogę ale są rankingi stron takich portali więc tam poszukaj...

3

Odp: czy warto szukać przez internet?

No hej Wam hej. smile

Akurat Badoo mam za sobą,ale to przez znajomego tam wlazłam.
Bardzo szybko można tam zawrzeć znajomość,jak tylko wstawisz
fotkę. Ja byłam przez kilka dni,nie podobało mi się. Jest wiele
czatów i Portali , na których możesz poznawać nowych ludzi.
Ale  jak Róża pisze,trzeba bardzo uważać,bo różnie to bywa.
Ja mogę polecić  Tobie jeden czat głosowy,ale tylko na E-maila.
Troszkę wyjaśniajżc o co w tym wszystkim chodzi... Ale również
ostrzegam..,, żeby być ostrożnym. smile

4

Odp: czy warto szukać przez internet?

Internet jest dobry by kogoś poznać, ale ważne, by z tą osobą spotkać się w realu i dopiero wtedy ocenić kim ten człowiek jest, co sobą prezentuje. Znam wiele małżeństw, które poznały się przez internet i jeszcze więcej osób, które przez takie znajomości muszą mocno teraz pracować nad tym by nie stracić całkiem zaufania do ludzi.

Odp: czy warto szukać przez internet?
miałkowa napisał/a:

cześć dziewczyny smile

zastanawiam się nad założeniem konto na jakimś portalu randkowym, jestem dość otwartą, sympatyczną dziewczyną, studiuję, często imprezuję, niestety faceci, których poznaję na żywo preferują głównie przelotne znajomości, a ja chciałabym już czegoś poważniejszego smile

myślicie, że internet to dobry pomysł? jakie są wasze przygody z randkowaniem przez internet? polecacie jakiś konkretny portal?
myślałam o badoo, macie jakieś doświadczenia? smile

Ostatnio też interesowałam się tematem, bo zakładałam konto na takim portalu. Przekonało mnie to, że cała masa dziewczyn na różnych forach pisze, że poznała tam mężów, narzeczonych - facetów na życie.

Ja szukałam portalu dla Polonii w UK. Na razie mailuję na luzie z różnymi facetami, nic poważnego. Choć czuję się nieco mniej samotna, więdząc, że mogę się komuś wygadać.

6

Odp: czy warto szukać przez internet?
miałkowa napisał/a:

cześć dziewczyny smile

zastanawiam się nad założeniem konto na jakimś portalu randkowym, jestem dość otwartą, sympatyczną dziewczyną, studiuję, często imprezuję, niestety faceci, których poznaję na żywo preferują głównie przelotne znajomości, a ja chciałabym już czegoś poważniejszego smile

myślicie, że internet to dobry pomysł? jakie są wasze przygody z randkowaniem przez internet? polecacie jakiś konkretny portal?
myślałam o badoo, macie jakieś doświadczenia? smile

różne opinie się czyta, słyszy na temat tych internetowych randek. ale całkiem niedawno za namową koleżanki założyłam konto na takim portalu. nawet spotkałam się z jednym chłopakiem, ale to nie było to. pogadaliśmy, było całkiem sympatycznie ale nie zaiskrzyło. myślę, że można tam poznać kogoś ciekawego, jednak trzeba uważać i być ostrożnym. często ludzie nie są naprawdę tacy za jakich podają się przez internet. mam dopiero 20 lat, ale też chciałabym poważnego związku, a nie jakieś namiastki tego, czy przelotnych znajomości

7

Odp: czy warto szukać przez internet?

warto ja znalazlam

8

Odp: czy warto szukać przez internet?

Na pewno nic nie możecie stracić, a może wiele zyskacie:)
Ja akurat miałam konto na fotka.pl - i miałam z niej parę fajnych znajomości oraz aktualnego narzeczonego a za 2 miesiące mam ślub:) także mi się opłaciło.
Dodatkowo z bliskiego otocxzenia przyjaciółka również poznała narzeczonego na fotce i są szczęsliwi:) więc ja z całego serca polecam!

9

Odp: czy warto szukać przez internet?

ja tez napisze ze naprawde warto spróbowac, poznałam dwóch, kazdy jest jakby z innej beczki le oboje sa fantastyczni...
jeszcze nie wiem ktorego z nich wybiorę, ale tylko kwestia czasu..
trwało to okolo 3 miesiace od rejestracji...

10

Odp: czy warto szukać przez internet?
miałkowa napisał/a:

niestety faceci, których poznaję na żywo preferują głównie przelotne znajomości, a ja chciałabym już czegoś poważniejszego smile. myślicie, że internet to dobry pomysł?

Jak chcesz trafić z deszczu pod rynnę, to portal randkowy jest doskonałym pomysłem big_smile.
Byłem, widziałem, zniesmaczyłem się.

miałkowa napisał/a:

myślałam o badoo, macie jakieś doświadczenia? smile

Dobrze wybrałaś big_smile. To najczęściej podawany do sądu portal randkowy. Uważam, że w pełni zasadnie.

11

Odp: czy warto szukać przez internet?

Warto smile Poznałam przez internet męża i wielu innych wspaniałych ludzi. Na portalach typowo randkowych i czatach trzeba się nieźle namęczyć, by znaleźć kogoś wartościowego, ale są też fora dyskusyjne, branżowe i hobbystyczne wink

12

Odp: czy warto szukać przez internet?
BabaOsiadła napisał/a:

Warto smile Poznałam przez internet męża i wielu innych wspaniałych ludzi. Na portalach typowo randkowych i czatach trzeba się nieźle namęczyć, by znaleźć kogoś wartościowego, ale są też fora dyskusyjne, branżowe i hobbystyczne wink

Babo smile: ale dziewczyna chce szukać szczęścia na badoo roll roll roll !
A fora to coś zupełnie innego niż portale randkowe i przyciągają inny typ ludzi smile.
Przynajmniej mi się tak wydaje smile.

13

Odp: czy warto szukać przez internet?

Nawet mi nie wspominaj o <brzydki przymiotnik> badoo roll:rolleyes::rolleyes:

14

Odp: czy warto szukać przez internet?
BabaOsiadła napisał/a:

Nawet mi nie wspominaj o <brzydki przymiotnik> badoo roll:rolleyes::rolleyes:

I o takie ostrzeżenie dziewczyny mi chodziło big_smile big_smile big_smile !

15

Odp: czy warto szukać przez internet?

Czym innym jest łajno w postaci niepoważnych for i portali, a czym innym poważne poszukiwanie na poważnych portalach, z poważnymi ludźmi. Ale to jak już ktoś chce układać sobie życie.

16

Odp: czy warto szukać przez internet?
lippy napisał/a:

Czym innym jest łajno w postaci niepoważnych for i portali, a czym innym poważne poszukiwanie na poważnych portalach, z poważnymi ludźmi. Ale to jak już ktoś chce układać sobie życie.

O jakich poważnych portalach piszesz?
Bo ja poznałem tylko takie, którym zależy wyłącznie na wycyckaniu kasy, albo takie, gdzie napaleni zboczeńcy (czytaj admini i moderatorzy takich portali) szukają kogoś do realizacji swoich perwersyjnych pomysłów.
I w pierwszych i w drugich na naiwne panienki polują lubujący się w polowaniu "zaliczacze".

17

Odp: czy warto szukać przez internet?

Podobno do odważnych świat należy,ale...to nie zwalnia nas z używania mózgu!

18

Odp: czy warto szukać przez internet?

Tak się składa, że ja poznałam męża na portalu randkowym...jesteśmy razem już 7 lat i mamy 3,5 letniego synka... Pewnie, że na portalach są różni ludzie...ale warto spróbować...skoro ja trafiłam dobrze to inni tez mogą smile

19 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-06-12 11:01:01)

Odp: czy warto szukać przez internet?
neeli napisał/a:

Tak się składa, że ja poznałam męża na portalu randkowym...jesteśmy razem już 7 lat i mamy 3,5 letniego synka... Pewnie, że na portalach są różni ludzie...ale warto spróbować...skoro ja trafiłam dobrze to inni tez mogą smile

Miałaś szczęście i chwała Ci za to smile.
Ja do dzisiaj mam koleżanki (słowo przyjaciółki może zostać opacznie zrozumiane) z takiego portalu, ale swoich mężczyzn znalazły gdzie indziej.
I mają podobne zdanie do mojego: na takich portalach można się wesoło pobawić, ale znalezienie kogoś "na życie" to jak wygrana w totolotka sad.
Natomiast portal, na który Baba i ja (oraz wiele innych osób) jesteśmy uczuleni prowadzi działania, które można jednoznacznie określić jako przestępstwo, dlatego nie uważam, by można mu było zaufać.

20

Odp: czy warto szukać przez internet?

Ja tam znalazłam swojego chłopaka przez komórkę big_smile. Dokładniej przez smsa (chyba się powtarzam tongue).

Telefon to też nowoczesna forma komunikacji, jednakże do internetu podchodzę z pewną dozą niepewności, jeżeli chodzi o ludzi i ich poznawanie (wyjątek- to forum smile ).

21

Odp: czy warto szukać przez internet?

Ja swojego meża poznałam na spamsmile 
Moja kolezanka równiez znalazła faceta poprzez Internet (sa malzenstwem)
Nie wiem gdzie miałabym isc "szukac" chłopaka gdybym została do tego zmuszona. Pewnie zalogowalabym sie na jakis portalu, czacie. Wiadomo, ze roznie mozna trafic. Ale jak juz sie przetasuje oferty seksu za pieniadze, bycia kochanka itd to gdzies tam posród tej mieszanki moze sie trafic normlany wartosciowy mezczyzna.

22 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-14 10:39:27)

Odp: czy warto szukać przez internet?

Wczoraj takie pytanie zadałam ale moderacja usunęła mi wątek. Nie wiem, dlaczego, może dlatego, że zamieściłam tam link do portalu, który mnie intryguje Chodzi o portal spam .To jest inny portal niż spam czy spam. Ma charakter czegoś pomiędzy serwisem randkowym a biurem matrymonialnym. Myślicie, że warto z takiego portalu skorzystać?

23 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-06-14 11:20:57)

Odp: czy warto szukać przez internet?
Caryca napisał/a:

Wczoraj takie pytanie zadałam ale moderacja usunęła mi wątek. Nie wiem, dlaczego, może dlatego, że zamieściłam tam link do portalu, który mnie intryguje Chodzi o portal spam .To jest inny portal niż spam czy spam. Ma charakter czegoś pomiędzy serwisem randkowym a biurem matrymonialnym. Myślicie, że warto z takiego portalu skorzystać?

Mojemu tępemu umysłowi takie zakładanie profilu, aby podać publicznie adres "najlepszego" portalu randkowego kojarzy się z kryptoreklamą big_smile. Ale oczywiście mogę się mylić big_smile.
Panno miałkowa smile: nie wiedziałaś do jakiego portalu pójść i portal przyszedł po Ciebie big_smile.
Sezon polowań na jelenia uważam za rozpoczęty big_smile.

24

Odp: czy warto szukać przez internet?

Portale są jakąś opcją poznania faceta, ale trzeba być ostrożną. I z rezerwą podchodzić. Jest wiele portali, które po prostu wykorzystują swoich użytkowników (jak np. przedłużanie automatycznie członkostwa i zbieranie kasy z karty kredytowej), ale są też takie, na których to sami użytkownicy oszukują i wykorzystują innych użytkowników, pozostając bezkarnymi. Dlatego portale tak, ale tylko te dobre i sprawdzone. W ogóle to mnie zastanawia, że wobec niektórych portali są pozwy sądowe, jest mnóstwo skarg na różnych forach, a one nadal funkcjonują i to mają się dobrze.

Drugą sprawą jest dobór portalu pod swoje potrzeby. Bo są wyspecjalizowane portale dla wierzących, dla mieszkających za granicą, dla poszukiwaczy darmowego seksu, ale też takie, jakich Miłkowa szuka, czyli dla szukających się na poważnie. W tym przypadku trzeba by szukać portali matrymionialnych, to raczej takie są od tego, żeby znaleźć tam kogoś, kto byłby gotowy na poważny związek. Na nich są już abonamenty, są testy dopasowania osobowości, jest dobra opieka moderatorów nad porządkiem. Po prostu płacisz za coś, co daje możliwość znalezienie tego, kogo szukasz. Ja akurat z tej grupy portali najlepiej znam portal na "M" i jego mogę spokojnie polecić. Ale każdy musi sam sobie wybrać najbardziej pasujący portal dla siebie, tak samo Ty, Miłkowa;)

25 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-06-17 14:16:41)

Odp: czy warto szukać przez internet?

Portale randkowe są bardzo różne.
Zawsze były mi dość obojętne.
Do czasu gdy sam zalogowałem się na jednym. Było bardzo miło, ludzie sympatyczni, dziewczyny (często) inteligentne. Na moje urodziny otrzymałem wiele życzeń od lubiących mój styl pisania użytkowniczek. Odbywały się przyjemne zloty, a gdy pewnego dnia jedna z dziewczyn straciła (tragicznie) dorosłą córkę, użytkownicy portalu (wraz z szefostwem) składali kondolencje i zbierali się na wieniec.
Prawdziwa sielanka.
Sielanka skończyła się, gdy nie pozwoliłem głównemu moderatorowi tego portalu na wtrącanie się w prywatne sprawy mojego przyjaciela. Nie uważałem, by osoba skazana prawomocnym wyrokiem za katowanie ludzi na tle seksualnym (m.in. zakaz zbliżania się do własnej żony i synka) miała prawo kogoś moralnie i publicznie pouczać.
Bardzo szybko okazało się, że własne zdanie nie jest mile widziane przez właściciela portalu (dzielącego niektóre seksualne upodobania z owym moderatorem) i razem z przyjacielem zostaliśmy natychmiast z portalu usunięci. Kolega został ponadto publicznie oskarżony o usiłowanie gwałtu i to było oficjalnym powodem naszego usunięcia. Usunięto też kilkanaście innych osób nie chcących się cicho tej sytuacji przyglądać.
Kilka m-cy później opisana wcześniej kobieta (której córka zginęła w grudniu) dowiedziała się o całej sprawie i nie wierząc w chamstwo osób, które tak ładnie zachowały się wobec niej w czasie pogrzebu, próbowała wyjaśnić tą sprawę z adminem.
Jej prywatna korespondencja został udostępniona osobom postronnym, a ją publicznie poniżono i także usunięto z portalu.
Tak funkcjonują niektóre portale pretendujące do miana "społecznościowych".
Niekiedy chodzi tylko o wyłuskanie osób samotnych i przez to słabszych psychicznie, "oswojenie" ich, a potem bezwzględne wykorzystanie.
Dlatego ostrzegam autorkę wątku przed zbytnim zaufaniem.

26

Odp: czy warto szukać przez internet?

Moim zdaniem nie warto. Preferuję jednak poznawanie na żywo. Poza tym nie lubię nawet ze znajomymi przez internet gadać.

27

Odp: czy warto szukać przez internet?

Polecam ale nie zawsze się uda. trzeba być też ostrożnym sad stworzyłem temat o moim problemie właśnie w miłości w internecie mam nadzieje że ktoś z Was mi pomoze. Krystius

28

Odp: czy warto szukać przez internet?
miałkowa napisał/a:

cześć dziewczyny smile

zastanawiam się nad założeniem konto na jakimś portalu randkowym, jestem dość otwartą, sympatyczną dziewczyną, studiuję, często imprezuję, niestety faceci, których poznaję na żywo preferują głównie przelotne znajomości, a ja chciałabym już czegoś poważniejszego smile

myślicie, że internet to dobry pomysł? jakie są wasze przygody z randkowaniem przez internet? polecacie jakiś konkretny portal?
myślałam o badoo, macie jakieś doświadczenia? smile

Jasne że dobry, te same zagrożenia i szanse co w życiu.

29

Odp: czy warto szukać przez internet?

sprobowac zawsze mozna ale trzeba byc ostroznym, w internecie pewnie sa jacys fajni goscie ale jest tez masa niedokonca uczciwych gosci ktorzy podaja sie za kogos kim nie sa

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » czy warto szukać przez internet?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024