czy pisanie sms to juz zdrada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy pisanie sms to juz zdrada

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 121 ]

Temat: czy pisanie sms to juz zdrada

witam,jestem nowa na forum,szukam porady,nie mam z kim porozmawiac,mam taki problem ,kilka dni temu przez przypadek odkryłam ,ze mąz pisze msy do innej i dzwoni do niej po kilka razy dziennie,sprawdzałam biling /był duży rachunek/,myslałam,ze córka nabiła takie koszty,a tu psikus,zapytałam od razu co to jest,odpowiedział, ze kolezanka z pracy ,ze sprawy słuzbowe,kon by sie usmiał,na drugi dzien przeprosił,powiedział ,ze to sie nie powtórzy,ze zrobił głupote,ok.przeszłam do porzadku dziennego,ale cos zostało we mnie jakas podejrzliwosc,no i wczoraj znalazłam nowy numer na który puszczał tylko sygnał,a w kieszeni kartaeczka z tym numerem,nie wiem co myslec o tym i jak reagowac

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy pisanie sms to juz zdrada

Brydzia - sprawa jasna, chlopczyk  kombinuje.
Zostalas z lekka uspokojona pseudoprzeprosinami, a on znalazl sobie nowe rozwiazanie tzn. nowy telefon.
O ile jeszcze nie jest za pozno - wez go "za twarz" i niech Ci w koncu szczerze powie o co chodzi.
Jestes jego zona - nalezy Ci sie PRAWDA.
Jezeli nie postawisz sprawy stanowczo, skazesz sie na zycie w podejrzliwosci, zbywaniu klamstwami, sluchaniem bajeczek-wymowek itp
Nie daj sie zmanipulowac.
Telefony do "kolezanek" zazwyczaj nie koncza sie dobrze.

3

odpisz,tez tak mysle ,sadzisz ,ze powinnam sprawe załatwic równiez z pania,znajomosc z pracy

4

Brydzia,
Z "kolezanka" - to mozna ja bardzo kulturalnie zapytac czemu zawdzieczasz tak intensywna korespondecje sms-owa z Twoim mezem.
Pewnie wymysli cos w stylu - problemy w pracy, kolezenstwo tra,ta,ta.............. .
Wiele Ci to nie da. Ale tez nic nie stracisz.
Problem nr 1 - to Twoja relacja z mezem. Zapytaj go wprost po kiego mu nastepny telefon i co ma zamiar z tym fantem zrobic.
Jezeli bawia go zaoczne romanse - to prosze bardzo, ale bez Twojego udzialu w tle.
Ja bym postawila sprawe na ostrzu noza.
Albo wszystkie karty na stol , albo zyjemy nie ufajac sobie i sie nie szanujac.
Poczytaj forum - wiekszosc rozwalonych zwiazkow zaczynala sie od tajnych telefonow, sms-ow , lazeniem z telefonem w gaciach itp.

O ile to dopiero "niewinne poczatki" masz szanse naprawic zwiazek.
W kazdym badz razie , nie dawaj sie zbywac!

5

moja obserwacja tego forum wskazuje tez na to, że najsłabsze, co wykazują kobiety na tych etapach pokręcenia się facetom priorytetów - jest brak konsekwencji i niejasny przekaz

zasada jest prosta
chociaż tobie się wydaje, że on wie,, to teraz musisz mu przypomnieć

widziałam to i to, niepokoi mnie to..
chcę żebyś wiedział, że zdradą dla mnie jest...
i jesli masz zamiar brnąć w takie relacje, ukłądy
to zastanów się, czego chcesz
bo ja chcę związku opartnego o miłośc, zaufanie i lojalność
jesli masz zamiar kręcić sobie relacje na boku, to możesz zostać z niczym...

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

6

Mój też pisał z "koleżanką" ah sorry z "przyjaciółką" która ponoć potrzebowała wsparcia, bo była nieszczęśliwie zakochana. Szkoda, że nie dodał że jest nieszczęśliwie zakochana w nim, a ja byłam główną przeszkodą. I tak ją pocieszał....że w końcu mnie dla niej rzucił. A teraz rzucił ją dla chyba mnie, z tym że ja już go nie chcę smile

...jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem...

7

Brydziu to takie typowe, będzie się krył, zaprzeczał. Krótkie cięcia są najlepsze.

8

własnie zadzwonilam z pewnodo koleżanki,pani była oburzona ,ze maja sprawy służbowe itd.ciekawe ,ze sprawy słuzbowe były tylko przez miesiac,z pewnościa mu powie ze dzwoniłam,wiec czeka mnie dzisiaj ciężka awantura ,mam juz tego dosc,chyba sie spakuje i zostawie mu domek na głowie ,mamy dwoje dorosłych dzieci,niech on tłumaczy dlaczego mama sie wyprowadziła,mam mętlik w głowie,

9

trząśnij mężem, żeby sie obudził.. za wczasu..
albo niech spada
bo potem będzie tylko gorzej

10

dzięki za wszystkie rady,ale co to da ,ze ja nim potzrąsnę ,oni pracują w poblizu siebie ,co mam zrobic,zwolnic go z pracy,nierealne,
ą

11

dlaczego chcesz podejmować decyzje za niego?
dlaczego traktujesz go jako bezwolne, bezrozumne zwierze, za które musisz podjąć decyzje i którego musisz "pozbawić bodźców??"

ty masz mu powiedzieć, co jest dla ciebie niedopuszczalne i jakie bedą konsekwencje....

a on ma prawo wybrać, co z tym zrobi

12

Każdy człowiek pracuje, ja też i nie noszę numerów koleżanek z pracy w kieszeni. Bo mam je w telefonie i nie muszę się kryć jak rozmawiam o sprawach zawodowych.
Brydzia - on przepraszał, za co? No nie za to, że sprawdzał z koleżanką z pracy co jutro trzeba zrobić, by firma miała lepsze dochody...
Prosty więc przekaz - to mi się nie podoba, to nie lubię. I niekoniecznie przez wyprowadzanie się, bo szanse zawsze należy dać. Zacznij sama rozmawiać, zacznij mieć sekrety, stwórz je, jak nie masz. Ty też masz swoje sprawy. Jak mu zależy to zaraz zauważy, że coś nie halo.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

13

halo,dzieki za rade od remi,ja wiem ,ze to nie były rozmowy służbowe,numery kolezanek np. z byłej szkoły ma w telefonie,nieraz rozmawia z nimi przy mnie,nie mam nic przeciwko,kazdy ma prawo do znajomych ,przyjaciół,normalna rzecz,a z innej beczki to wrócił dzis z pracy,taki malutki ,widocznie pani od spraw służbowych miła z nim mało przyjemną rozmowę niesłużbowa,a ja podałam obiad i nic nie mówie,położył się spac,widocznie skonczyła sie miłosc ,ale mnie to boli ,

14

brydzia29
obawiam się, ze najgorsze przed Tobą jeszcze, ale żebym się myliła... . Mam nadzieję, że zdusiłaś w zarodku, ale nie odpuszczaj, wyraź że to Ci się nie podoba.

Kiedyś się/cię znajdę

gg 39855556

15

chyba już jasno dałam do zrozumienia,że jestem wściekła,ale to jest w środku,facet którego uważało sie za wspaniałego męża i ojca to zwykły kundel,chyba się upiłam,nie mama siły na nic,nie chce mi się myślec ,jestem drętwa w środku,nie wiem czy kiedykolwiek przebacze i zapomne,to chyba niemożliwe

16

Nie zapomnisz, z czasem przestaniesz wypominać w kłótniach, z czasem rzadziej będziesz o tym myśleć, ale wystarczy jakiś gest, szczegół a momentalnie odżyje cała historia w tobie. Będziesz to nosić w sobie już zawsze.

Moja rada, teraz bądź silna. Piszesz, podałam obiad.... nic nie mówię..... , brawo, tak rodzi się silna kobieta, świadoma swojej godności. Idź tą drogą. Miej swoich przyjaciół, pracę, obowiązki. NIECH ON zdecyduje czy mu po drodze. Z Tobą czy nie. Skamleć nie będziesz, jasno stanowczo powiedziałaś w czym rzecz. Teraz bądź konsekwentna.

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

17

dzięki,dobra rada,taki mam charakter ,ze jestem silna i dumna ,nigdy nikogo o nic nie prosze,przy nim nic nie mówie,ale teraz jest w pracy a ja jestem sama,jestem w proszku,nie mam siły sie zwlec,zeby kupic wnukowi cos na dzien dziecka,nie wiem jak dam dalej rade,to mnie przerasta,

18

Dasz rade!!! Co do meza to powiedz jasno, nie dawaj do zrozumienia, tylko zapytaj wprost, co to bylo i zarzdaj wyjasnien. ONI nie rozumieja "dawania do zrozumienia", zwlaszcza jak im sie instynkt wlacza. Nie czekaj, zrob awanture i powiedz, ze jak potrzebuje wrazen, to drzwi otwarte, tylko niech wszystko spakuje do walizki, bo wymieniasz zamki.
A z drugiej strony, skad wiesz, ze to byly tylko smsy?
Nie poddawaj sie. Sama jestem zwolenniczka dania drugiej szansy, co zreszta zrobilam, ale uwazam, ze wszystko powinno zostac powiedziane na glos, jasno i wyraznie.

19

witam,w tej chwili nie jestem gotowa na rozmowe,jestem wsciekła,mogą pasc ostre słowa,z tymi krętactwami jest dla mnie żałosny,facet z jego pozycją i wykształceniem i takie zachowanie 15-latka,latane do kibla z telefonem,wstydze sie za niego,dzisiaj jak wrócił z pracy ubrałam sie ,umlowałam i wyszłam na całe popołudnie z wnuczkiem zeby mu zrobic dzien dziecka,nie chce mi sie na niego patrzec,mam zamiar dac mu nauczke żeby poczuł to co ja,oczywiscie nie ma mowy o żadnym romansie tylko musi poczuc ,ze nie jestem jakims kocmołuchem,którego mozna tak okłamywac,i że na nim nie konczy sie mój świat

20 Ostatnio edytowany przez stokrotka1978 (2013-06-01 22:30:18)

brydzia
teraz będą się mieszały w Tobie różne emocje, teraz jest gniew, złość, będzie też bezsilność, rozpacz, poczucie poniżenia, cierpienie i tak w kółko. Każda z nas to przechodzi w różny sposób. Ja też tak miałam na początku, ze niech mnie stary w pompkę cmoknie, ale emocje są różne. Jeśli on chce ratować wasze małżeństwo to już coś, ale ja zawsze jestem w takich sytuacjach za szczerą rozmową (nie zamiatamy pod dywan) albo nawet terapią.

Kiedyś się/cię znajdę

gg 39855556

21

no tak jak by nie było to musiał być powód dla którego on zainteresował się inną. O ile zaczął już taką akcję z jedną i mówisz jakiś kolejny numer tel. to zaczął polować i nie przestanie -musi sobie udowodnić , że jest atrakcyjny? albo potrzebuje tego co mu nie dajesz. To musisz sama wiedzieć bo nikt nie może Tobie doradzić co jest słuszne , bo wystarczy jedno słowo by kogoś urazić a konsekwencje mogą być duże.

22

Odpowiadając na pyt. w temacie - dla mnie to zdrada - emocjonalna.
Przeżyłam niedawno... Bolało, boli... Cóż mogę powiedzieć(?), tylko podkreślić to, co powyżej już zostało napisane...
Po pierwsze trzeba dojść do przyczyny, samemu albo z terapeutą. Przejście z tym do porządku dziennego, gdzie wszystko będzie "w porządku", moim zdaniem, zaowocuje tym samym, albo gorszym w przyszłości, bliższej, czy dalszej. Po drugie, może jako efekt pierwszego, facet musi sam się przekonać (wewnętrzne przekonanie), że nie chce już tak dalej robić (to maja być czyny, a nie słowa na odczepnego itp.). Trzeba "uleczyć" związek, a wtedy nie będzie miał potrzeby szukać "czegoś" gdzie indziej. To takie moje zdanie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości...

23

witam,dzieki za wpisy,mam teraz duzo czasu na myslenie,nie moge spac,chyba podjęłam decyzję,ciężko będzie ale już nie potrafie być z człowiekiem który mnie tak oszukał,macie racje ,skoro szukał czegoś innego,to znaczy ,że ja już nie wystarczam i nie mam siły ani ochoty starac się sztucznie zmieniac,było bardzo dobrze,szczęsliwy dom,dzieci imy,długie rozmowy o naszych sprawach,każda chwile po pracy spedzalismy razem,łóżko eż nie było zimne,więc nie wiem o co chodzi i chyba nie chcę już wiedziec,muszę się pozbierac i jakoś na nowo przewartościować mój świat,nie podejmuje narazie żadnych radykalnych kroków,nie będe latac jak wariat z papierami rozwodowymi,w tej chwili muszę sie wyciszyc ,uspokoic nerwy i ułożyc swoje życie na nowo,pozdrawiam wszystkich

24

brydzia, bo ja może przegapiłąm cześć histortii?
znalazłaś dodowy na intensywną korespondencję twojego męża z koleżanką z pracy, wykraczającą poza relacje zawodowe
kiedy zrobiłaś awanturę, mąż wykasował jej telefon i trzymał przy sobie jakiś inny, na który wypuszczał "głuchacze?/"

to wszystko?
jak zareagowałaś?
wyja,sniłaś mu twój punkt widzenia? porozmawiałąś z nim? powiedziałąś czego oczekujesz?

25

ODPOWIEDZ DO End-aluzja,znalazłam w bilingach po np.30sms dziennie,rozmowy po 3g.,dzien zaczyna o 3,30 rano,pierwsze smsy były o 4 rano ,ostatne np.o 23,25,to trwało od 23,04,2013-do 13,05,2013 kiedy to odkryłam,w niedziele wstawał rano o 5 i dzwonił,czyli krótko mówiąc ,zaczynał dzien i konczył z inna,na moje pytanie odpowiedział,ze to koleżanka z pracy,był bardzo wystraszony,a na drugi dzien przepraszał,mówił,ze to skonczone ,ze zrobil głupote,po częsci były to rozmowy słuzbowe,po tygodniu znalazłam trzeci numer nowy,na który puszczał głuchacza o 20tej. w sobote po powrocie z pracy,zadzwoniłam na ten telefon,odebrała jakas pani,w poniedziałek zadzwoniłam na poprzedni numer do tej pani i porozmawiałam sobie z nią,skąd takie intensywne kontakty,pani była zdziwiona i oburzona ,ze cos sugeruje ,ze sprawy słuzbowe,itp.na moje pytanie dlaczego te sprawy słuzbowe trwały tylko 3 tygodnie nie potrafiła odpowiedziec,na pytanie zy podała mu nowy numer ,zaprzeczyła,

26 Ostatnio edytowany przez bosa (2013-06-03 09:33:08)

brydzia29 napisał/a:

witam,dzieki za wpisy,mam teraz duzo czasu na myslenie,nie moge spac,chyba podjęłam decyzję,ciężko będzie ale już nie potrafie być z człowiekiem który mnie tak oszukał,macie racje ,skoro szukał czegoś innego,to znaczy ,że ja już nie wystarczam i nie mam siły ani ochoty starac się sztucznie zmieniac,było bardzo dobrze,szczęsliwy dom,dzieci imy,długie rozmowy o naszych sprawach,każda chwile po pracy spedzalismy razem,łóżko eż nie było zimne,więc nie wiem o co chodzi i chyba nie chcę już wiedziec,muszę się pozbierac i jakoś na nowo przewartościować mój świat,nie podejmuje narazie żadnych radykalnych kroków,nie będe latac jak wariat z papierami rozwodowymi,w tej chwili muszę sie wyciszyc ,uspokoic nerwy i ułożyc swoje życie na nowo,pozdrawiam wszystkich

Myślę Brydzia, że to bardzo dobry pomysł: odciąć się, uspokoić, zebrać myśli. Najważniejsze, żebyś była pewna tego, co postanowisz, bo emocje są złym doradcą i łatwo popełnia się wtedy błędy. Życzę Ci dużo sił! smile

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

27

brydzia29 napisał/a:

ODPOWIEDZ DO End-aluzja,znalazłam w bilingach po np.30sms dziennie,rozmowy po 3g.,dzien zaczyna o 3,30 rano,pierwsze smsy były o 4 rano ,ostatne np.o 23,25,to trwało od 23,04,2013-do 13,05,2013 kiedy to odkryłam,w niedziele wstawał rano o 5 i dzwonił,czyli krótko mówiąc ,zaczynał dzien i konczył z inna,na moje pytanie odpowiedział,ze to koleżanka z pracy,był bardzo wystraszony,a na drugi dzien przepraszał,mówił,ze to skonczone ,ze zrobil głupote,po częsci były to rozmowy słuzbowe,po tygodniu znalazłam trzeci numer nowy,na który puszczał głuchacza o 20tej. w sobote po powrocie z pracy,zadzwoniłam na ten telefon,odebrała jakas pani,w poniedziałek zadzwoniłam na poprzedni numer do tej pani i porozmawiałam sobie z nią,skąd takie intensywne kontakty,pani była zdziwiona i oburzona ,ze cos sugeruje ,ze sprawy słuzbowe,itp.na moje pytanie dlaczego te sprawy słuzbowe trwały tylko 3 tygodnie nie potrafiła odpowiedziec,na pytanie zy podała mu nowy numer ,zaprzeczyła,

powiedziałąś mu co wiesz, powiedziałaś, że czujesz się oszukana i zdradzona?
powiedziałaś, że nie wiesz, co z wami będzie, że nie rozumiesz, jak mógł ciebie tak zranić?
poczekałaś, co on powie, jak zareaguje??

potem będziesz wiedziała brydzia..
co z tym zrobisz

powiedz, że chcesz znać prawdę, że nie chcesz kłamstw
jesli powie, że hcce być z tobą i budować to, co zostało zniszczone - postaw warunki, żadnych kłamstw, żadnych oszustw, żadnych kontaktów

powiedz, że jeśli przyłapiesz go na kłamstwie - to koniec - tpo jest scenariusz pt. wiem, popełniołęm błąd, nigdfy wwięcej, kocham tylko ciebie

inny -w rodzaju - jestem newinny, coś sobie ubzdurałas, miałem prawo, nie jestem twoim niewolnikiem - tez odpowie ci na pytanie

brydzia? współczuję ci bardzo
znam te uczucia, przez które przechodzisz...

28

ja nie uważam, że odcinanie się, to jest dobra rada brydzia
mówisz, że jesteś silna.. rozumiem to, bo ja tez zawsze taka byłam

ale po co??
zranił cię?? zabolało? nie ukrywaj uczuć, był dla ciebie wazny? kochasz? cierpisz?  - niech on o tym wie, niech zrozumie...

osłąbił cię? pokaż to

nie chodzi mi tutaj o wyrywanie włosów z głowy i sceny jakieś
chodzi o szczerośc
oczekiwałaś od tego człowieka, że będzie lojalny i będzie z tobą szczery

nie ukrywaj uczuć, obaw, strachu, słąbości
to jesteś ty

jesli coś ma się wam udac uratować, to tylko uczciwie
bez gierek, bez pokazywania sobie nawzajem
słuchaj siebie i dbaj o siebie

ale daj sobie to prawo - do przeżywania, uczuć, slabości - to też jest siła

29

Witam Cię Brydziu
Wiem co czujesz, opowiem Ci może jak ja zareagowałam, co zrobiłam i co z tego wszystkiego wynikło. Ja zauważyłam,że mój mąż nie "rozstaje się" z telefonem w maju 2009 roku, oczywiście zapytałam wprost, czy się z kimś spotyka i oczywiście zaprzeczył. W listopadzie byłam już pewna, że sms-owe flirtowania z koleżanką z pracy zmienił się w romans. Nie kontaktowałam się z tą kobietą, chociaż wiedziałam już wtedy o niej sporo (imię, nazwisko adres, tel). Skontaktowałam się tylko z jej mężem,żeby potwierdzić swoje obawy ( nie było to najmądrzejsze posunięcie z mojej strony ). Wieczorem usiadłam przy stole i powiedziałam mojemu mężowi, że wiem o jego kochance, nie zaprzeczał. Powiedziałam mu również,że jestem w stanie mu to wybaczyć. I wiesz co usłyszałam, że się zastanowi nad tym. Styczeń 2010 usłyszałam,że już mnie nie kocha, że kocha tą kobietę, ale nie chce się wyprowadzić. Pozwoliłam mu zostać, jednak określiłam dokładnie, jakie stosunki teraz nas łączą, że mieszkamy tylko razem i wychowujemy wspólnie nasze dzieci. I wtedy się zaczęło. Mąż zobaczył, że doskonale daję sobie radę sama, zaczęłam być wtedy naprawdę szczęśliwa,uśmiechałam się przy każdej rozmowie z nim. W rzeczywistości bardzo cierpiałam. Trwało to tak do maja 2010, wtedy to na kolanach mnie błagał czy może do mnie wrócić, że była to pomyłka, że nie wie dlaczego to zrobił. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam Brydziu. Minęło już trzy lata a ja dalej pamiętam. Były to tylko sms-y i niewinne spotkania, jak to określił mój mąż zdradził mnie tylko raz(czyli przespał się z nią tylko raz) osobiście uważam, że zdrada psychiczna jest gorszą zdrada niż fizyczna. On był od jej sms-ów i telefonów uzależniony, dokładnie witał i kończył dzień z nią a nie ze mną.. Tego się nigdy nie zapomni, ufałam mu bezgranicznie - teraz już nie potrafię, kochałam - teraz już nie można nazwać to miłością. Po prostu mieszkamy razem, wychowujemy dzieci i spłacamy wspólnie zaciągnięte kredyty. On twierdzi, że mnie kocha, a ja?? Da się tak żyć, uwierz mi. Ale z każdym dniem się zastanawiam czy nie lepiej by było się rozstać. Nie ma jednej recepty co zrobić, gdy... Zdrada boli, to wiem na pewno i życie już nie jest takie samo przy tym samym mężczyźnie. Nie da się pokochać drugiej osoby tak samo dwa razy. I tak żyję już trzy lata, może się męczę? nie wiem....

Lubię patrzeć, jak patrzysz, czy patrze.

30

dzięki jurdin,niezbyt to miłe ,ze chociaż wiem ,ze nie jestem sama,ja też nie mam zamiaru wywalc go z domu,ale coś pękło,nigdy juz nie zaufam,wiec nie ma sensu tego kleic,mozemy razem mieszkac,nie mam zamiaru ułatwiac mu sprawy ku zadowoleniu tamtej

31

brydzia, tylko, że tak się nie da żyć
teraz czujesz żal
za moment poczujesz złość
potem nienawiśc
zacznie cię wkurzać JAK chodzi, JAK siedzi, JAK je...
jurdin - wybrałaś coś, co było dla ciebie wtedy decyzją słuszną..
ale czy byłas jej pewna? czy to przepracowałaś?
czy przepracowałaś żal? bół? czy on ci w tym towaqarzyszył?
czy ion zrozumiał, jak cię zranił?
czy był gotów to naprawić?
czy akceptuje ciebie - z bólem i słabościami także??

32

wiesz ja go po prostu kocham,był moja pierwsza i jedyna miłoscia,mam tylko jego i dzieci,oni maj własne życie,to był chyba mój bład ,ze kiedys tak mocno pokochałam az do teraz,nie wyobrażałam sobie życia bez niego ,on o tym wie ja mu to wszystko powiedziałam,wtedy jak mnie przeprosił,powiedział,ze on mnie nigdy nie zostawi,ze kocha mnie i dzieci,ale co ztego za tydzien był nastepny telefon,spimy nadal razem,bo ja kocham swój kącik w sypialni,wygodne łóżko,moje książki,i powiem Ci ,ze w sobote siedział w salonie ja tez bylismy sami,widziałam,ze sie zbiera do rozmowy ,ale ja nie ułatwiałam,troche się upiłam/pierwszy raz w życiu,wypiłam 3 kieliszki wina/zeby zasnac nie myslec bo mam wirówke w głowie,czułam ,ze w nocy całował mnie po rękach,ale udawałam,ze spie,bo nie umiem juz reagowac jak dawniej,mam wrazenie ,ze patrzy na mnie i porównuje mnie do tamtej,ze wypadam gorzej

33

a może on chce cię przeprosić.. a nie wie jak??
a może on się teraz boi??
brydzia, ja obserwowałam, co dzieje się z moim mężem - kiedy zrozumiał, co się stało, jak to boli jaką krzywde nam wyrządził

tyle razy powtarzał.. a co jak przestaniesz mnie kochać
\do dzisiaj pyta, czy go kocham

och brydzia - nie da się opowiedzieć i opisac wszystkiego
ale jego zdrada zmieniła i jego i mnie
to nie jest tak, że ja coś straciłam
on też
czasami myślę, że więcej niż ja....

34

ja tak czuje ,ze chce przeprosic,ale ja nie mam siły na to, jestem tak rozżalona  i obolała ,ze zyc mi sie nie chce

35

a co jak dam sie przeprosic a to tylko tak i znów będzie to samo,telefony rozmowy godzinami,przeciez to moze byc zeby mnie uspokoic,bo się boi reakcji rodziny ,znajomych,runie jego opinia spaniałego męża i ojca

36

powiem Ci jeszce ,ze po tym wszystkim,po przeprosinach za pierwszym razem ,rozmawialismy długo ,obiecał ze to sie nie powtórzy,zaczął planowac wakacje ,ze zabierze mnie na rocznice ślubu na mała wysepkę na morzu ,zebysmy byli sami i mogli odpocząc ,wtedy spytałam czy nie bedzie się ze mna nudził,to wtedy sie oburzył ze nigdy sie ze mna nie nudzi,ale jak chce to możemy zabrac tą kochankę i zaczą sie śmiac,ze jetsem wariatka,to rozumiesz cos ztego

37

może się zaangazował emocjonalnie brydzia?

może moniaco napiszę ci, jak przez rok walczy la o męża, który nie potrafił wybrać...
zasada jest prosta i ona to pewnie potwierdzi - musi wybrac od razu
bo się nie pozbierasz.. i razem tez się nie pozbieracie
jesli ktoś zastanawia się, czy cię kocha.....

to ta miłośc już nie jest nic warta.

38

Najważniejsze,żebyś wyszła z tej całej sytuacji z twarzą:) Pamiętaj, że jesteś lepszym człowiekiem od Twojego męża, coś przyrzekłaś i dotrzymałaś słowa a on nie. Jego już do końca życia będzie prześladować poczucie, że to on zawalił. Piszesz, że całował Cię po rękach. Nie da się przekreślić tylu lat małżeństwa. Do tej pory to ukrywał i czuł się bezpiecznie. Miał Ciebie i ją, a teraz Ciebie może stracić i się boi.

39

End_aluzja napisał/a:

brydzia, tylko, że tak się nie da żyć
teraz czujesz żal
za moment poczujesz złość
potem nienawiśc
zacznie cię wkurzać JAK chodzi, JAK siedzi, JAK je...
jurdin - wybrałaś coś, co było dla ciebie wtedy decyzją słuszną..
ale czy byłas jej pewna? czy to przepracowałaś?
czy przepracowałaś żal? bół? czy on ci w tym towaqarzyszył?
czy ion zrozumiał, jak cię zranił?
czy był gotów to naprawić?
czy akceptuje ciebie - z bólem i słabościami także??

Do End_aluzja
Jak wali się cały świat niczego nie jesteś pewna smile do tej pory nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam i czy dalej dobrze robię. Czy mnie denerwuje? czy czuje złość? żal?
Już nie, czas leczy rany. Jest po prostu partnerem w wychowaniu dzieci. Do końca życia będziemy przecież rodziną, i będę go szanować. Lecz do końca będę chyba też pamiętać jak mnie skrzywdził. I on doskonale o tym wie.

40

Brydzia, jak się trzymasz?

41

fatalnie,dopiero teraz dochodzi do mnie cała prawda/miłosc jest ślepa/,gdybym nie znalazła tych sms,to trwałoby to dalej,to najbardziej boli,a dzisiaj w nocy mój mąż próbował zaczepek w wiadomym celu,oczywiście go pogoniłam,on chyba myśli, ze łóżko załatwi wszystko,a ja ne mam siły na żadne rozmowy tylko jak zranione zwierze zaszys sie gdzies i spac,sorry nie mem siły nawet pisać,pozdrawiam

42

brydzia29 napisał/a:

fatalnie,dopiero teraz dochodzi do mnie cała prawda/miłosc jest ślepa/,gdybym nie znalazła tych sms,to trwałoby to dalej,to najbardziej boli,a dzisiaj w nocy mój mąż próbował zaczepek w wiadomym celu,oczywiście go pogoniłam,on chyba myśli, ze łóżko załatwi wszystko,a ja ne mam siły na żadne rozmowy tylko jak zranione zwierze zaszys sie gdzies i spac,sorry nie mem siły nawet pisać,pozdrawiam

Musisz mu to powiedzieć, tak po prostu jak tu piszesz. Bez emocji powiedz i nie czekaj na odpowiedź. Niech myśli, czeka... Dużo siły Ci życzę.

43

brydzia - ja nie wierze w takie sms-y przyjacielskie. Nie po tym co mnie spotkało. A wcześniej dałabym sobie rękę za męża uciąć.. sad
Wybaczyłam, powiedziałam, że jak tylko ponownie zobaczę coś podejrzanego to nie ma przebacz. I co? Ucichło na może 2 tygodnie i wróciło, trwa w najlepsze a ja nie mam siły zacząć tematu jeszcze raz i powiedzieć, że to koniec! Zbieram się do tego już chyba 3 miesiące.

Najgorsze jest to, że podjęłam już decyzję, powiedziałam, że koniec a potem dałam się przekonać i spróbowaliśmy żyć na nowo. Jedno wiem, że żałowałabym gdybym nie dała drugiej szansy. Jednak wiem też, że teraz trudniej to zakończyć.....

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich i ucieknie za morze....

44

Słuchaj, a czy on naprawdę chce wszystko z tobą skończyć? Wiem z doświadczenia znajomych, że jak jest za dużo smsów, rozmów telefonicznych, to rzadko jest  prawdziwa i radykalna chęć odejścia. To może iść dalej, jak najbardziej, ale w naprawdę radykalnej, prawdziwej zdradzie to nie ma 100 smsików dziennie, tylko porządne spotkanie, zbliżenie. Smsy, telefony to sygnał, że on jeszcze się tak naprawdę nie zdecydował, świadczy o tym też fakt, że się do tego nie przyznaje. Twoje zdecydowane posunięcie, np. wyprowadzka, wymusi decyzję. Jeśli odejdzie, to dobrze, a jeśli stwierdzi, że chce zostać z tobą, to wtedy ty ustalasz warunki, twarde, no i oczywiście na początku podejmujesz decyzję, czy zgadzasz się na kontynuację waszego związku.

45

annasweet napisał/a:

Słuchaj, a czy on naprawdę chce wszystko z tobą skończyć? Wiem z doświadczenia znajomych, że jak jest za dużo smsów, rozmów telefonicznych, to rzadko jest  prawdziwa i radykalna chęć odejścia. To może iść dalej, jak najbardziej, ale w naprawdę radykalnej, prawdziwej zdradzie to nie ma 100 smsików dziennie, tylko porządne spotkanie, zbliżenie. Smsy, telefony to sygnał, że on jeszcze się tak naprawdę nie zdecydował, świadczy o tym też fakt, że się do tego nie przyznaje. Twoje zdecydowane posunięcie, np. wyprowadzka, wymusi decyzję. Jeśli odejdzie, to dobrze, a jeśli stwierdzi, że chce zostać z tobą, to wtedy ty ustalasz warunki, twarde, no i oczywiście na początku podejmujesz decyzję, czy zgadzasz się na kontynuację waszego związku.

anna sweet, a jesli nie chce z zoną skończyć, tylko chce mieć drugie życie na boku, to cos zmienia?
bo jak on chce ze mną być, to ja z nim jestem
a jak on nie chce, to ja nie jestem??

jeśli mój mąż nie miał zamiaru się angazowac, a tylko bzyk bzyk na boku bez zobowiązań, obietnic.. i jego zdaniem uczciwie wobec mnie, bo NIGDy o mnie nie rozmawiał z suczą...
to ty to coś zmienia?

tylko tyle, źże świadczy o jego tchórzostwie i fałszywym skórwysyństwie

46

End_aluzja napisał/a:
annasweet napisał/a:

anna sweet, a jesli nie chce z zoną skończyć, tylko chce mieć drugie życie na boku, to cos zmienia?
bo jak on chce ze mną być, to ja z nim jestem
a jak on nie chce, to ja nie jestem??

jeśli mój mąż nie miał zamiaru się angazowac, a tylko bzyk bzyk na boku bez zobowiązań, obietnic.. i jego zdaniem uczciwie wobec mnie, bo NIGDy o mnie nie rozmawiał z suczą...
to ty to coś zmienia?

tylko tyle, źże świadczy o jego tchórzostwie i fałszywym skórwysyństwie

Pewnie tak. Wydaje mi się tylko, że facet przyparty do muru, nie słowami, ale czynem, musi coś zrobić, bo inaczej sam się wykończy. Myślisz, że jest możliwe, żeby on zdecydował się na żonę, żona postawiła twarde warunki, a on jednak dalej się "puszczał"?  To musiałby być totalny gnój. I myślisz, że żona nie znałaby go wcale przez cały czas małżeństwa? Czy można tak ukrywać bycie świnią, żeby nikt bliski nie widział? Czy to możliwe?

47 Ostatnio edytowany przez End_aluzja (2013-06-04 16:36:48)

tak

48

ja tez wiem, ze tak. Wlasnie tak jest najczesciej

Bądź dla siebie la­tar­nią, która oświet­la twą drogę i nie poszu­kuj światła po­za sobą.

49

annasweet napisał/a:

. Myślisz, że jest możliwe, żeby on zdecydował się na żonę, żona postawiła twarde warunki, a on jednak dalej się "puszczał"?  To musiałby być totalny gnój. I myślisz, że żona nie znałaby go wcale przez cały czas małżeństwa? Czy można tak ukrywać bycie świnią, żeby nikt bliski nie widział? Czy to możliwe?

Zdecydowanie tak. Wiele razy juz tak było tu na forum, wielu forumowiczów się na tym przejechało bo tak jest bardzo często.

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

50

Nie zgadzam się.
Wielokrotnie jest tak że,my zdradzeni nie widzimy lub nie chcemy widzieć jasnych symptomów zdrady partnera bo...
-dzieci
-kredyty
-rodzina
etc
Można by wymienić wiele powodów dla których nie chcemy widzieć że,partner zdradza ale chyba najważniejszym jest ten że,kochamy i nie wierzymy w to co się dzieje.Coś jakby chory mechanizm obronny na otaczającą na przykrą rzeczywistość.
Robiąc tak ułatwiamy partnerom dalsze zdradzanie i stwarzamy wspólnie z nimi pozory "idealnego związku"do czasu aż nagromadzona w nas negatywna energia na skutek jakiś okoliczności nie wybuchnie z całą mocą konsekwencji

51

Poprostu Daniel napisał/a:
annasweet napisał/a:

. Myślisz, że jest możliwe, żeby on zdecydował się na żonę, żona postawiła twarde warunki, a on jednak dalej się "puszczał"?  To musiałby być totalny gnój. I myślisz, że żona nie znałaby go wcale przez cały czas małżeństwa? Czy można tak ukrywać bycie świnią, żeby nikt bliski nie widział? Czy to możliwe?

Zdecydowanie tak. Wiele razy juz tak było tu na forum, wielu forumowiczów się na tym przejechało bo tak jest bardzo często.

I ja potwierdzam i cały czas się zastanawiam co kieruje takim człowiekiem. I byłam pewna, że go znałam jak własną kieszeń a tu taka "niespodzianka" big_smile

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich i ucieknie za morze....

52

kama13 napisał/a:
annasweet napisał/a:

I ja potwierdzam i cały czas się zastanawiam co kieruje takim człowiekiem. I byłam pewna, że go znałam jak własną kieszeń a tu taka "niespodzianka" big_smile

Jesteś pewna że,nic wcześniej nie widziałaś w jego zachowaniu niepokojącego?
To jak dowiedziałaś się o zdradzie?.

53 Ostatnio edytowany przez kama13 (2013-06-04 18:34:57)

Alterego1 napisał/a:
kama13 napisał/a:

Jesteś pewna że,nic wcześniej nie widziałaś w jego zachowaniu niepokojącego?
To jak dowiedziałaś się o zdradzie?.

Alterego to do mnie pytanie? Jeśli tak to proszę, oto odpowiedź....

Z tego co teraz widzę to klasyka: jest miłość, zrozumienie, żadnych zastrzeżen i nagle po imprezie facet jest nie do poznania! Pytany twierdzi, że wszystko ok. Nie chce powiedziec co jest grane i nagle po tygodniu wszystko wychodzi na jaw. Dalej się nie przyznaje. Przyparty do muru twierdzi, że coś tam może było ale ta druga go szantażuje (sic!) Podejmuję decyzję o rozstaniu, on prosi o drugą szansę. Dostaje ją i dalej kręci. Twierdzi, że najlepiej można by było mieć 2 kobiety. Tyle w telegraficznym skrócie.

54

Alterego czy Ty udawałaś że nie widzisz? :0

55

witam,moze ktos jest tak rano,bo ja nie spie od 2 ,nie moge przestac myślec,jest mi wstyd za siebie,ze tak sie dałam zrobic,nie potrafie tego przebolec,jakas zdzira/wiedziała ze zonaty/smieje mi sie w nos,a on na to pozwala,co za żałosny dupek,wprowadził takie bagno do domu,musieli miec dobrą zabawe ze mnie ,co ja mam zrobic?????

Posty [ 1 do 55 z 121 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy pisanie sms to juz zdrada

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018