ważne pytanie apropo niełatwej sytuacji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ważne pytanie apropo niełatwej sytuacji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: ważne pytanie apropo niełatwej sytuacji

witam. jestem tutaj nowa, wątek taki, bądź podobny był tutaj już zapewne poruszany, ale muszę się wygadać gdzieś.. może ktoś zrozumie albo wesprze dobrą rądą.. od przyjaciół się już troche nasłuchałam. sprawa jest dosyć 'świeża'. otóż tak się zastanawiam teraz, czy warto próbować odbudować związek który nie dawno się skończył? z mojej winy niestety, ale po tym rozstaniu ja wiele zrozumiałam, nie chodziło tutaj o zdradę, tylko o moje zachowanie wobec chłopaka. nie jestem mu tak całkowicie obojętna..mimo to ciągle sie zastanawiam czy jest sens by o to zawalczyć (nie lubię tego słowa jeśli chodzi o takie sprawy) ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ważne pytanie apropo niełatwej sytuacji

Arielka, sens zawsze jest. Podstawową jednak sprawą jest to, czy on również tego chce. Jeśli rozstaliście się z Twojej winy, bo on miał już dość Twojego zachowania, to może najzwyczajniej nie chcieć. To, że Ty zrozumiałaś co nieco, nie jest najważniejsze.
Jeśli widzisz u niego chęć do rozmów, jeśli macie kontakt, to spróbować zawsze można.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

chęć do rozmów u niego widzę.. niby mi powiedział że nie przekreśla tego całkiem,  jednak mimo to zerwał. nie wiem czy sens jest, bo nie chce wyjść przed nim na jakąś desperatkę.. po prostu niektóre sprawy do mnie dotarły i coś sobie uświadomiłam - że straciłam kogoś na prawdę ważnego. dlaczego to zawsze po 'szkodzie' jest się takim mądrym..

4

powiedz mu to co nam, on nie chce z tego co piszesz zamknac drzwi za toba.
tylko sie za nim nie uganiaj.

5

uganiać nie, to raczej nie w moim stylu. ja po prostu chciałabym to zacząć od nowa, naprawić to jakoś. tym bardziej że ten nasz związek zaczął się od fajnej przyjaźni.

i z jego strony boję się odrzucenia.. bo będzie mi z tym ciężko, wiem to.

6

arielka933 napisał/a:

uganiać nie, to raczej nie w moim stylu. ja po prostu chciałabym to zacząć od nowa, naprawić to jakoś. tym bardziej że ten nasz związek zaczął się od fajnej przyjaźni.

i z jego strony boję się odrzucenia.. bo będzie mi z tym ciężko, wiem to.

Jeśli nie spróbujesz to się tego nigdy nie dowiesz. A im dłuższa przerwa - tym bardziej się oddalacie.

Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił.

7

Umów się z nim i powiedz co czujesz...jak zechce cie wysłuchać to masz pół sukcesu za sobą :-). Szansa jest a tym bardziej jak to jest jeszcze świeże wydarzenie...

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ważne pytanie apropo niełatwej sytuacji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018