Zostawił mnie z dnia na dzień - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawił mnie z dnia na dzień

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zostawił mnie z dnia na dzień

Witam niewiem od czego zacząć ,najepiej napisze od początku byłam kiedyś mężatką mąż mnie katował i zdradzał, poznałam póżniej mojego bylego zakochałam się był dobry kochan,a ja niestety byłam mega zazdrosna ale walczyłam z tym chodziłam na terapie bo nie radziłam sobie sama, dużo rzeczy napewno w tym związku zrobiłam zle, czasem kłamałam bałam się mówić prawdy wiem to głupie ale zostało mi to po mężu, zawsze musiałam go okłamywać mówić to co on chciał bo takto bym dostała porzadnie wpierdziel. Mój były nigdy nie podniusł na mnie ręki ,ale ten uraz psychiczny i strach został ,po pewnym czasie kłamstwa wyszły były to małe rzeczy  ,ale on analizuje dużo i pamięta, miałam zrobić prawo jazdy ,mature uczyć się angielskiego wszystko obiecałam i nic nie skończyłam słomiany zapał teraz żałuje byliśmy 4 lata a ja wszystko spierdzieliłam, on był ostatnio z koleżanka na papierosie tak twierdzi zostawiła portfel u niego w aucie ,ja to zobaczyłam i nie potrafie sobie z tym poradzić ,że już się spotyka z inna, on twierdzi że to jest koleżanka i nikt więcej że ja się nigdy nie zmienie. Dodał jeszcze że jest to osoba naprawdę dobra ma dużo koleżanek trduno przyzwyczaiłam się taki poprostu jest . Mam córke ale nie z nim i tylko dla niej chce żyć ale to  tak boli że nie daje rady sad:(:(:(:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawił mnie z dnia na dzień

Ty nie jestes zazdrosna tylko zaborcza. Chcesz miec go na własnosc i tylko dla siebie. Nie dziw mu sie, że on tego nie wytrzymał. On ma prawo miec koleżanki i nie mysl, że od razu kazda wskakuje mu do łóżka. Powinnas sie cieszyc, że jest lubiany i ma sporo znajomych. Powinnas pomyslec, że skoro był z Toba tyle czasu to własnie Ciebie wybrał. Moze popros go, żebyście razem spotykali sie z jego kolezankami to ich lepiej poznasz. Zaufaj mu troche bo zaden facet nie lubi byc całe zycie trzymany na smyczy. Zmien sie a zobaczys, że on to doceni i moze wtedy wroci.

3

Musisz pojąć że nie każdy facet jest jak Twój były mąż. Nie każdy bije. Są też tacy którzy chcą tylko po prostu mieć przy sobie fajną kobietę. Twoja zazdrość jest nie w porządku. Skoro był z Tobą to znaczy że tylko ty się liczysz dla niego. Odbudować zaufanie będzie ciężko ale dla chcącego nic trudnego. Wyrzuć z głowy myśli że on może w każdej chwili zrobić skok w bok bo sama się przez to jeszcze bardziej nakręcasz. Zmień się dla niego jeżeli go kochasz a napewno dostaniesz jeszcze jedną ale i ostatnią szansę od niego :-)

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

4

Dziękuje za wypowiedzi wiem że zle zrobiłam ,biore się za siebie i się zmienie

5

Zanim zdecydujesz się na nowy zwiażek lub odbudowe poprzediego zajmij się sobą. chodź na teriapie, rozmawiaj z psychologiem. dopiero potem działaj, bo każdy Twój zwiazekskonczy sie w ten sposób.

6

Wiem niestety , i to jest najgorsze że tak może ci życie rozwalić jedna osoba (chodzi mi o byłego męża )

7

iwiki31 napisał/a:

Wiem niestety , i to jest najgorsze że tak może ci życie rozwalić jedna osoba (chodzi mi o byłego męża )

Ale jesteś dorosła i czas wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

8

Twoj byly maz nie jest dla mnie mezczyzna skoro uderzyl kobiete. To zwykly... Twoj partner pokazal Ci ze Cie kocha i szanuje a Tobie dalej bylo zle. mam nadzieje ze nauczylas sie na bledach wiec teraz bedzie tylko lepiej. trzymam za Ciebie kciuki.

9

niewiem czy będzie lepiej, pocieszył się szybko juz ma jakaś i co powiecie mi że mam ufać jak ciagle dostaje po dupie sad

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawił mnie z dnia na dzień

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018