Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

Hej. Siedzac dzis i tak rozmyslajac naszla mnie dzis ochota zeby do WAs napisac i sie poradzic. Zawsze czyjes zdanie bardzo mi pomaga.
Otoz mam problem ze soba. Jestem chyba za uczuciowa, i za bardzo sie przywiazuje do pewnych kwesti.
Mam faceta. jestesmy ze soba juz ponad dwa lata, jest nam ze soba dobrze..chcialabym zeby to bym juz ten..ale czasem nachodza mnie dziwne mysli i dziwna chec na cos innego. Wiadomo jak to juz jest w dlugim zwiazku. Nie mowie, ze wpadlismy w jakas okropna rutyne ale chodzi juz o fakt taki...ze facet nie walczy, nie zdobywa i nie adoruje kobiety tak jak robil to na poczatku..na tym stadium poznawania sie.
Pracuje, prowadze spokojne zycie juz, mieszkamy razem ale czasem wiadomo potzeba troche szalenstwa..tym bardziej ze jestem osoba ktora czasem lubi przypomniec sobie stare czasy studenckie. Wyskoczylysmy ost z kolezanka z pracy na piwo. mialo byc kulturalnie a skonczylo sie ze wyladowalysmy w klubie. Bylo super..wybawilysmy sie ekstra ale problem w tym, ze poznałysmy fajnych kolesi, takich naparwde ok..nie takich typowych co tylko szukaja pustych lasek na jedna noc.
Najpierw podszedl do mnie jeden, zaprosil mnie i kolezanke do stolika, tanczylismy, poznal mnie ze swoim kumplem..wogole super nam sie tanczylo ale potem na chwile poszedl do toalety i przysiad sie do mnie jego kumpel. Kurcze..swietny facet..powiedzial ze teraz to mnie juz nie pusci...bawilismy sie cala noc..smialismy, zarotwalismy...caly czas mi jakies komplementy prawil...ale jedyny minus- zonaty;/ tak wiem...szok..myslicie ze jestem glupia...ale nie wiem co mi sie stalo po tej imprezie caly czas mysle, jak bylo super..wspominam i wiem ze zaden znich sie nie odezwie..bo tamten sie obrazil ze jego kumpel mnie mu odbil a tamten zonaty...i lepiej ze sie nie odezwie...bo boje sie ze wtedy moglabym wejsc w jakis dziwny uklad a tego nie chce. podobnie jest z moim przyjacielem z pracy. Przyjaznimy sie ale czasem podchodzi to pod lekki flirt...lubie sie z nim spotkac, posmiac sie...

ALe moj problem polega na tym, ze czasem jakby szukam sytuacji tej takiej, jak sie poznaje faceta, jak jest ta taka fascynacja, ten flirt, to adorowanie, mile slowa..Nie wiem glupieje juz troche bo nie chce o tym myslec..a caly czas mysle...

Moze ja sie po prostu nie nadaje jeszcze do zwiazku??:( Chaotycznie to troszke wszystko napisalam..przepraszam..po prostu potrzebuje jakiejs rady..bo nie wiem co robic;/ Dziekuje ze ktokolwiek przeczytal moje wypociny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

tak, nie nadajesz się jeszcze, nie dorosłaś do związku.
oczekujesz na razie od życia zabawy i motyli, to etap dla Ciebie fascynujący .

3

Odp: Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

Trudno powiedzieć czy dojrzałaś do związku czy nie. Może chłopak nie mówi Ci już komplementów, nie kupuje kwiatów, nie adoruje jak to było na początku? Jeśli tak jest to warto z tym coś zrobić. Postaw się też na miejscu swojego chłopaka - czy chciałabyś, żeby on postępował tak jak Ty?

4 Ostatnio edytowany przez Lwica_ (2013-05-17 16:43:24)

Odp: Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

Na moje ślepe oko jeszcze się nie wyszalałaś. Szukasz wrażeń, motylków, niewinnych flirtów i dobrej zabawy, a tkwisz w dwuletnim (w sumie nie tak długim) "statecznym" związku i czujesz się jak w klatce. To widać.
Na Twoim miejscu wychodziłabym z chłopakiem do klubów, bawiła się z nim w fajne gierki: cokolwiek - masaż erotyczny, striptiz, dziki seks poza domem, erotyczne, flirciarskie sms-y, gdy się nie widzicie. Wiem, że niełatwo o szczyptę dreszczyku emocji ze stałym partnerem, ale jest to jak najbardziej możliwe.
Pytanie tylko, czy chcesz się tego podjąć i zachęcić do wspólnej "zabawy", czy jednak lepiej poznawać innych i dać się ponieść flirciarskim chwilom.
Uważam, że w szczęśliwym związku partnerzy nie szukają emocji poza tymi związanymi ze swoim partnerem, nie muszą się dowartościowywać ani bawić z innymi w sposób ukierunkowujący na flirt, ponieważ liczy się dla nich przede wszystkim ukochana osoba i czują, że ona mimo wszystko daje im najwięcej.
A to, że po dwóch latach motyli nie ma jest normalne. Bo nie na motylach się życie opiera - życie ludzi dojrzałych emocjonalnie.
Powodzenia smile

5

Odp: Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

dziewczyno 2 lata to wcale nie jest dlugo...

sama nie wiesz czego chcesz, wiec nie niszcz zycia twojemu facetowi... chcesz znowu motyli, to zerwijz chlopakiem, bo na razie dla mnie jestes zwyklym tchorzem.

6

Odp: Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.
zdradzana88 napisał/a:

dziewczyno 2 lata to wcale nie jest dlugo...

sama nie wiesz czego chcesz, wiec nie niszcz zycia twojemu facetowi... chcesz znowu motyli, to zerwijz chlopakiem, bo na razie dla mnie jestes zwyklym tchorzem.

Też tak uważam. Trzeba mieć odwagę powiedzieć sobie wprost - "to nie to" i rozstać się. Ty po prostu sama nie wiesz czego chcesz. Jakby Twój facet Ci tak zrobił to byś pewnie płakała tutaj jaki z niego bydlak i świnia. Ja, jak doszłam do wniosku, że nie jestem gotowa na jakieś większe zaangażowanie to kończyłam związek.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mam faceta...a czegoś mi brakuje i szukam flirtu;/ Proszę o radę.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024