czy moge sie strac o odszkodowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » czy moge sie strac o odszkodowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: czy moge sie strac o odszkodowanie

Hej dziewczyny mam do was pytanie!orentujecie się na temat odszkodowania w Niemczech po porodzie .Mialam po porodzie bole  bylam w szpitalu w którym rodziłam na kontroli i pani zobaczyla szwy i stwierdzila ze jest wszystko ok . po 4 miesiącach od porodu dalej miałam bole wiec poszlam do ginekologa mojego i on po zrobieniu usg stwierdził ze mam jeszcze lozysko  w srodku wiec na 2 dzień mnie umowiel na zabieg .i mnie wyczyścili  .teraz jestem 19 mieiscy poi porodzie i caly czas mam jakies bole ciagle oplawy i tym podobnewieczne problemy  .bylam teraz w Polsce i się okazało ze mam tez ogromniasta nadzerke i miałam zabieg . czy ja mogłabym się starac o odszkodowanie w sprawie tego lozyska ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy moge sie strac o odszkodowanie

niewiem ale raczej nie możliwe żeby mieć aż 4 miesiące kawałek łożyska w sobie,przeciez to długo,a już mając je kilka dni może dojść do zakażenia organizmu
o odszkodowanie zawsze możesz sie starać ale zapewne bedzie to długa droga,a i tak nie wiadomo czy coś osiągniesz

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » czy moge sie strac o odszkodowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018