Mogę stracić mężczyzny bez kompletną nieśmałość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Mogę stracić mężczyzny bez kompletną nieśmałość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez daisaay (2013-05-02 10:54:03)

Temat: Mogę stracić mężczyzny bez kompletną nieśmałość

w temacie trochę mi się poplątały znaki.; mogę stracić mężczyznę przez kompletną nieśmiałość.

Witam, jestem w szczęśliwym związku, a raczej tak było. Jesteśmy ze sobą o 2,5 roku.
Wszystko było dobrze do momentu aż przestaliśmy rozmawiać. Zdarza się, że spotykamy i siedzimy w ciszy.
Ostatnio powiedział mi, że przez to nie chce się ze mną widywać. Zablokowałam się, moje myśli nie wychodzą na zewnątrz, boję się, że palnę głupotę i będzie się ze mnie śmiał. Nie chce stracić chłopaka tylko przez to, że jestem nieśmiała. Jak mogę walczyć z nieśmiałością? Wspomnę tyko, że rodzice zawsze byli nadopiekuńczy i zawsze wiedzieli co dla mnie jest lepsze. Towarzyszy też temu niska samoocena, jestem dość niskiego wzrostu, w dzieciństwie zawsze zostawałam wyśmiewana i poniżana z tego powodu. W gimnazjum byłam dręczona przez byłego chłopaka. Byłam też wielokrotnie zdradzana. To na pewno ma wpływ, ale dlaczego nie potrafię się otworzyć na obecnego chłopaka? I to przyszło tak nagle, bo w pierwszym roku dogadywaliśmy jakbyśmy byli dla siebie stworzeni. Mam w nim masę wsparcia i zaufania. Mam też problem z komunikacją z innymi ludźmi, boję się nawiązywać nowe znajomości, boje się odezwać.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Mogę stracić mężczyzny bez kompletną nieśmałość
daisaay napisał/a:

[...]I to przyszło tak nagle, bo w pierwszym roku dogadywaliśmy jakbyśmy byli dla siebie stworzeni. Mam w nim masę wsparcia i zaufania.[...]

Usiądź wygodnie, zamknij oczy. Przypomnij sobie ten dzień, gdy po raz pierwszy , po roku znajomości, nie potrafiłaś powiedzieć słowa. Jaka była twoja pierwsza myśl przed, w trakcie i po tym spotkaniu. Takie zachowania zawsze mają przyczynę, jest w tobie jakiś strach, poczycie winy lub coś podobnego. To potrafi sparaliżować i człowiek wychodzi na .... lepiej nie mówić, sam tak miewam więc wiem coś o tym.

3

Odp: Mogę stracić mężczyzny bez kompletną nieśmałość

No to weź się w garść. Podkreślaj atuty, a mankamenty od razu przestaną ci przeszkadzać.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Mogę stracić mężczyzny bez kompletną nieśmałość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018