Bezpieczna tablica dla malutkiego dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Bezpieczna tablica dla malutkiego dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Bezpieczna tablica dla malutkiego dziecka

Chciałabym powiesić w pokoju córki tablicę do rysowania i pisania. Zwykła tablica do pisania kredą odpada, bo ten paskudny, unoszący się wszędzie pył jest szkodliwy dla zdrowia i bardzo brudzi. A te pisaki do tablic suchościeralnych zawierają (chyba) alkohol i inne świństwa. Córeczka bardzo wcześnie rwie się do nauki literek i cyferek, ale pod innymi względami wciąż jest małym bobaskiem i niestety pcha wszystko do buzi. Czy są jakieś tablice z pisakami odpowiednimi dla takich żarłocznych maleństw? Mam dziś jakieś zaćmienie i nie potrafię wygooglać niczego sensownego sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bezpieczna tablica dla malutkiego dziecka

dobry temat. właśnie zaczęłam szukać, ale stanęłam przed podobnymi dylematami smile a myślę, że byłby to fajny prezent dla córki.

3

my już mamy, od jakiegoś czasu. taką z 'dużej sieciówki' z meblami wink
bardzo fajna, polecam.

4

BabaOsiadła, a może taka tablica z takim klipsem u góry i do tego przyczepiane zwykłe kartki (takie coś jak tablice do prezentacji - cos takiego: http://allegro.pl/flipchart-przenosny-60x80cm-fv-i3614418282.html). Wtedy córka może sobie bazgrać zwykłymi kredkami. Jak zabazgrze to wymieniasz kartkę (oraz czyścisz ścianę wokół. he, he big_smile)

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

5

a ja myślę aby pomalowac kawałek sciany farba tablicową,młody bardzo lubi mazac ściany więc bedzie miał swój kawałek na którym bedzie malował co mu się podoba

6

lena812, a nie boisz się tego, że skoro będzie mógł mazać po jednej ścianie, to uzna, że inne ściany w domu równie dobrze się do tego nadają? Poza tym pomalowanie potem ściany zamazanej świecówkami nie jest takie proste.... Ja bym była jednak za prostym przekazem: tablica jest do rysowania, ściana pod żadnym pozorem.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

7

po to powstała ta farba tablicowa aby nią ściany malowac,ie boje się,mając dzieci wziełam pod uwage że moje mój dom przejdzie czasem metamorfozę zrobiona raczkami dzieci,
jak bym miała płakać nad każda pomazaną scianą to bym zamknęła dzieci w kojcu do 5 roku zycia aby bron Boże nie niszczyli scian ,nie rysowali podłóg zabawkami itp,no ludzie to przeciez dzieci sa ,a dom to nie muzeum

8

Babo, są takie tablice "Znikopis". Wprawdzie one są w większości przypadków w wersji do malowania na stole czy podłodze, ale pewnie ktoś wymyślił też analogiczną tablicę do postawienia. "Znikopis" to nie jest obowiązująca nazwa, ale ja też mam zaćmienie i nie wiem pod jaką ogólną nazwą toto funkcjonuje. Zasada działania: pod tablicą znajdują się maleńkie opiłki, chyba jakiś metal, do tablicy przyczepiony jest pisak w kształcie długopisu, ów długopis jest magnetyczny i każde pociągnięcie przyciąga opiłki. Zmazanie obrazka wymaga pociągnięcia wmontowanym suwakiem. To na pewno jest wersja bezpieczna dla najmłodszych.

9

my tez mieliśmy pomysł na farbę tablicową, ale pod czas remontu nie wyszło. ale to fajne i myślę, że nie ma obaw, że inne ściany też będą pomalowane, skoro już mogą się wyszaleć na 'swoim kawałku ściany'

10

Ja polecam zainwestować w tablicę suchościeralną. Pamiętajmy, że będzie to przedmiot intensywnie używany przez dziecko, więc musi być dla niego bezpieczny. Mam u siebie tablicę Swissboard. Tablice Swissboard są wyjątkowo trwałe i dobrze znoszą wielokrotne wycieranie. Są też lekkie, a przez to bardziej bezpieczne i jednocześnie łatwiejsze do zamontowania. Można po nich swobodnie pisać, rysować i przypinać do nich magnesy, więc stanowią wspaniałe narzędzie kreatywnej zabawy, a później pomoc na wszystkich etapach nauki.

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-09 12:57:00)

też polecam tablice suchościeralne. Największym autem jest to że tablice występują w wersji samoprzylepnej. Tablicę można nakleić na ścianie, meblach czy lodówce. Tablica jest bezpieczna a jednocześnie bardzo trwała.

Różna rodzaje tablic znajdziecie na  nieregulaminowy link

Tablice różnią się nie tylko kształtami ale i kolorami oraz grafiką.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Bezpieczna tablica dla malutkiego dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018