2 Lata po slubie a po sexie ani sladu.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » 2 Lata po slubie a po sexie ani sladu....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

Temat: 2 Lata po slubie a po sexie ani sladu....

witam. ma 22 lata i od ponad dwoch lat jestem mezatka... problem polega na tym. iz od dlllugiego czasu nie ma u nas w maluzenstwie  sytuacji intymnych....    przed slubem nasze sprawy lozkowe byly w jak najlepszym porzadku, problem pojawil sie ok rok po slubie. nasz seks byl coraz krotszy bez namietnosci i rzadszy.... a teraz calkiem go zabraklo.  ja wiem ze po latach bycia razem ta namietnosc zanika....   ale myslalam ze po 15 czy po 20 latach a nie po zaledwie 2 ... sad probowalam rozmawiac ... maz tlumaczy sie z braku czasu, zmeczenie... nawet wtedy gdy ma tydzien wolnego... Staram dbac o siebie i od czasu naszej przysiegi maluzenskiej nie zmienilam sie.   DODAM ZE NIE MAMY DZIECI!   Emocjonalnie tez sie bardzo oddalilismy od siebie.  niema  tematow na ktore mozemy ze sobo porozmawiac... Tak bardzo mi brakuje tamtych czasow.... Czy to oznacza ze to cos miedzy nami sie juz wypalilo???      Poradzcie mi co mam myslec , zrobic....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 2 Lata po slubie a po sexie ani sladu....

No cóz czasami ludzie sie dobrze nie poznają a już biorą ślub... Ile znaliście sie przed ślubem, jak długo trwał ?

3

znalismy sie od malego....   a przed slubem bylismy ze soba ok 4 lata... i w tych sprawach bylo wszystko ok... sad

4

to jesteście ze sobą dwa czy trzy lata?
to brakuje ci seksu z meżem, czy przeszkadzają jego napady agresji?
bo to tak jakbys dwie inne historie opisywała....

a może się po proostu dobrze bawisz naszym kosztem?

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

5

Jestem z mezem ponad 2 lata . we wrzesniu beda 3. nie bawie sie niczyim kosztem. Tak brakuje mi seksu z mezem, ale tez brakuje mi milosci , czulosci i BEZPIECZENSTWA!!! Widze ,ze czytalas tez o moim drugim problemie...  Wiec teraz pomysc w jakiej ja jestem sytuacji...

6

jak dla mnie nieakceptowalnej
tym bardziej, że cztery lata przed slubem byliście razem
nie miał takich szałów agresji?

7

nie...   byl naprawde spokojny....   potrafil byc romantyczny....   Potrafil mnie pozytywnie zaskoczyc.... a teraz nerwy,  awantury, zero rozmowy, brak wspolnych rozmow, zblizen.... nie wiem co moglam zrobic nie tak... bo przeciez caly czas mi mowi ze to moja wina .... albo ze nie ma problemu.... mam taki metlik w glowie ....

8

Szczera rozmowa a jak ona nie pomoze to wyprowadzka, niech zauwazy co powoli traci.

9

End_aluzja
dobrze ze ruszylas temat innego tematu

malwina9107
czy to nie jest dziwne?
maz zaczal sie awanturowac PO SLUBIE
seks skonczyl sie PO SLUBIE
nie uwazasz ze to ma jakis zwiazek?
a wiec moze pogrzebac przy tym slubie, dlaczego go wzieliscie wlasnie gdy mialas 19-20lat? slub cywilny czy koscielny? komu na nim bardziej zalezalo? zapewne jestescie zagranica tak?

10

slub mamy koscielny.. To on bardzo nalegal na slub....     Dokladnie... mialam 19 lat jak wychodzilam za maz.  w tamtym czasie wydawalo mi sie ze wszystko jest ok bo powtarzal mi ze chce wziasc slub z milosci a nie np. bo wpadniemy...    Dokladnie tak.... mieszkam za granica....

Jaki zwiazek? co masz na mysli?

11

niektórzy faceci uważają (to już są jakies straszne dinozaury), że po slubie nie muszą sie starać, zona usidlona

zakłądam, że ty nie pracujesz
jesteś na jego utrzymaniu
nie widzisz wyjścia z tej sytuacji
zgadzasz się na coraz więcej dla świętego spokoju

więc pora zając się sobą
jak język?
jak praca?
jak samodzielnośc i niezalezniość?
co robisz oprócz bycia żoną?
jakie są twoje pasje, zainteresowania?
co czytasz? o czym marzysz?
co chcesz osiągnąć w zyciu?
jak widzisz siebie za 10 lat?

12 Ostatnio edytowany przez syla135 (2013-04-04 18:21:30)

skoro i brak seksu i agresja zaczela sie po slubie wiec czy to nie jest powod? sam slub, lub cos z nim zwiazanego...
a czy on przed slubem nie byl mocno zazdrosny?

a Malwina pracuje jesli dobrze wyczytalam w poprzednim temacie, ale masz racje, tez probuje do tego dojsc ze chyba po slubie polozyl na ciebie bo uwaza ze juz cie ma

13

Ja pracuje.   I nawet zarabiam wiecej niz moj maz....   i tak szczeze to tych wszystkich pretesjach , klotniach, i staraniach to juz jestem zmeczona... i nie mam czasu na dobra ksiazke....

14

Ja nie zauwazalam tego aby on byl zazdrosny przed slubem...

15

malwina jakies to wszystko dziwne masz przez 4lata ksiecia z bajki, nagle w bardzo mlodym wieku bierzecie slub i on zmienia sie w potwora ktory jest agresywny i nie interesuje sie toba...
cos jest nie tak i tu jest konkretny powod.
uwazam ze powiannas go wprost spytac dlaczego tak sie zmienil po slubie, jesli ci odpowie ze to od pracy to czy to znaczy ze przed slubem nie pracowal? jesli niedostaniesz konkretnej opowiedzi uwazam ze powiannas odejsc, przynajmniej na tydzien z zaznaczeniem ze wczesniej niz za 7dni nie worcisz a ten czas poswieccie na przemyslenie waszego malznestwa.

16

jest tak jak napisalas....SYLA135 ...przed slubem rowniez pracowal...   a ja juz pytalam i to nie raz co sie z nami stalo?  co sie stalo z naszym zwiazkiem?  Zawsze odpoowiadal , ze wszystko jest normalnie....  a ja jak zwykle sobie cos ubzdoralam... i kilka razy juz uslyszalam od niego
z takim przekasem docinal ze jestem gówniara, ze jestem jak mala dziewczynka...   ( on jest starszy o 6 lat )

17

czy on cie wogole kocha??
ja rozumiem ze mozecie roznic sie zdaniami na temat waszego malzenstwa ale nie rozumiem jak mozna gadac takie rzeczy ze jest normalnie ze sie nie kochacie albo seks jest taki suchy no i ta agresja.

czyli mam rozumiec ze jemu jest ok i temat jest obgadany i on wie o twoich odczuciach?
ja nie widze innego wyjcia jak mimo rozmow i naklaniania do zmian i namawiania do lekarza(w sprawie nerwicy) trzeba zostawic go zeby pomyslal.
nie da sie zmusic nikogo do zmian jesli on sam ich nie widzi, jesli jestes pewna ze zrobilas wszystko zeby sytulacja sie zmienila a mimo to jest tak samo a ty wiesz ze masz dosc to trzeba odejsc albo to znosic do konca zycia

18

Kiedys wspomnialam ze go zostawie...  ze to wszystko juz mnie przerasta... to tak mi dolozyl do pieca ze wyszlam.... Jaka ze mnie zona skora mu slubowalam a mysle o roztaniu.... ze kiedys nasze babcie i dziadkowie byli ze soba do deski grobowej.... a ja ponad 2 lata i mysle o roztaniu?   Nawet jak bede chciala dac mu czas... to nie mam gdzie pojsc... do polski tez nie moge jechac bo strace prace....  wszystko mnie juz meczy... juz nawet powoli zaczynam myslec ze moje zycie to jedno wielkie nieporozumnienie... ze chciala bym aby ono juz sie skonczylo... skonczylo by sie wszystko.... awantury , problemy... Nie naleze do tych odwarznych ale brak juz mi sil:(

19

Powiedz wprost, że jak nic się nie zmieni to się wyprowadzisz....

"... Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było..
Nie bać się tego, co będzie ..."

20

no a kolezanka? nie przenocowalaby cie przez pare dni?
a moze wynajecie w hotelu pare dni ?
pomysl czy chcesz to zmienic i musisz byc pewna ze tego wlasnie chcesz

21

Dzisiaj z nim porozmawiam....  bynajmniej postaram sie...  Jak czywiscie mnie nie zbyje... Postawie sprawe jasno... zobacze co z tego wyjdzie...  Trzymaj kciuki *:

22

obowiazkowo napisz co wyszlo
spokojnie, zastanow sie co chcesz mu powiedziec i mam nadzieje ze zdarzysz powiedziec co tyczujesz

23

dziekuje big_smile dam napewno znac ...   jeszcze raz dziekuje Wam dziewczyny ze moglam sie wygadac !!

24

Rozmowa nic nie da. Jesteś "uziemiona". Dobrze, że nie ma dzieci. NIe masz dokąd iść, jesteś skazana na niego. Taki jest stan na tę chwilę.

I najciekawsze jest to, że Ty możesz swoje życie zmienić. Spójrz na pytania endAluzji. Weź się do pracy, stań się samodzielna. Żyj swoim życiem. Potem pomyślisz o rozstaniu, chyba że dzięki temu, że będziesz bardziej niezależna on bardziej Cię doceni.

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

25

Współczuję - przeszłam to samo

- Mówi się trudno i płynie się dalej, płynie się dalej......:D

26

W związkach zdarzają się kryzysy. Widocznie macie względem siebie inne oczekiwania, nie poznaliście się za dobrze przez te cztery lata związku przed ślubem. Rozmawiajcie ze sobą o każdym problemie. Mówcie o swoich potrzebach. Zapytaj męża, jak wyobraża sobie wasze wspólne życie. Jesteście bardzo młodzi. Nie należy się poddawać. Na pewno wszystko sobie poukładacie. Tylko rozmawiajcie, wychodźcie razem na randki, do kina, kawiarni. Może trzeba "odświeżyć" relacje. Mój staż związkowy wynosi siedem lat. Jestem o dwa lata starsza od Ciebie. Nie wzięliśmy jeszcze ślubu, jesteśmy narzeczeństwem. Poznaliśmy się już bardzo bardzo dobrze. Ale mam świadomość, że po ślubie spadnie na nas niejeden kryzys. Ponieważ inaczej żyje się osobno, inaczej w duecie. Czasami człowiek potrzebuje spokoju, chce być sam, a ma obok siebie tę drugą osobę z jej oczekiwaniami. Wówczas dochodzi do spięć. Poradzisz sobie z tym kryzysem, tylko zabiegaj o to, by go nie pogłębiać.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

P. S. Chciałabym się przywitać. Jestem nowa na forum. Wiem, że miejsce na powitania jest w innym dziale, ale witam się przy okazji mojej pierwszej wypowiedzi smile

27

przykra sprawa ;( a próbowaliście skorzystać z pomocy specjalisty - seksuologa albo osoby, która zajmuje się terapią małżeństw? może coś takiego pomoże. a może twój mąż ma jakiś problem zdrowotny, którego się wstydzi i dlatego się od ciebie odsunął, albo po prostu przeżywa jakieś trudne chwile, które uniemożliwiają mu zbliżenia, np. jakiś ogromny stres? a może po prostu z jakiś powodów stałaś się dla niego mniej atrakcyjna, w sensie że więcej zarabiasz, robisz karierę a on nie i to podkopuje jego męskość, sprawia, że nie czuje się dostatecznie męski dla ciebie?

"Na pierwszy rzut oka nie widać, że cię kocham" <3

torby damskie? www.sklepverus.pl smile

28 Ostatnio edytowany przez annakott (2013-04-08 13:55:19)

Najważniejsza jest rozmowa, porozmawiaj z nim szczerze. Niestety dzisiejsze czasy są jakie są dużo rzeczy często załatwia się na forum a nie z partnerem.

-----------------
Miła, radosna... nachodzi wiosna
Najlepsze śmieszne zdjęcia w sieci.

29

Moim zdaniem taki związek nie ma przyszłości - facet jest ewidentnie przemocowy, seksu brak. Jedyne sensowne rozwiązanie to rozwód. Po co naprawiać, jeżeli "koszty naprawy" nie są warte uzyskanego efektu, a wszystko i tak się za jakiś czas zepsuje. Bo ja nie wierzę, że taki facet się zmieni.

"Si vis pacem - para bellum"

30

malwina9107 napisał/a:

jest tak jak napisalas....SYLA135 ...przed slubem rowniez pracowal...   a ja juz pytalam i to nie raz co sie z nami stalo?  co sie stalo z naszym zwiazkiem?  Zawsze odpoowiadal , ze wszystko jest normalnie....  a ja jak zwykle sobie cos ubzdoralam... i kilka razy juz uslyszalam od niego
z takim przekasem docinal ze jestem gówniara, ze jestem jak mala dziewczynka...   ( on jest starszy o 6 lat )

Malwina, do rozmowy musisz się przygotować, co to za pytanie, "co się z nami stało?"

Konkrety.

Dlaczego przed ślubem nie było agresji, a teraz jest?
Dlaczego się nie leczy, jeżeli jest chory?
Jakie podłoże ma ta jego nerwica?
Dlaczego nie ma seksu?
Mówi, że to Twoje wina, konkretnie co zrobiłaś, niech Ci wyjaśni.

I Twoje wymagania wobec niego:

Nie życzę sobie, abyś podnosił na mnie głos.
Jeżeli tak się stanie, wymagam przeprosin jak się uspokoisz.
Nie życzę sobie abyś mnie wyzywał.
Wymagam rozmowy, jeżeli są problemy.
itd dużo tego pewnie uzbierasz.

Piszesz, że wspomniałaś, że odejdziesz.... i w tym samym poście, że nie miałabyś nawet dokąd pójść. Czyli co, to była taka sobie gadanina, a on to pewnie wyczuł.

Jeżeli nie da się przeprowadzić z nim takiej rozmowy, napisz mu to, daj termin na reakcję, powiedzmy dwa dni czy tydzień, jak tam chcesz, jeżeli nie zareaguje w sposób pozytywny, daj mu nowy tydzień, zaznacz przy tym, że jeżeli nie zechce z Tobą rozmawiać jak dorosły człowiek, to Ty odchodzisz. I zrób to.

Nie jest proste tak po prostu odejść, bo pewnie go kochasz, i jesteście tylko dwa lata po ślubie.
Pomyśl jednak czy wyobrażasz sobie dzieci w tym wszystkim?

Tak w nawiasie 15 czy 20 lat po ślubie namiętność niekoniecznie znika smile . Ponoć kobiety około 40 dopiero są w pełni swojej kobiecości i ochoty na seks big_smile .

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » 2 Lata po slubie a po sexie ani sladu....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021