chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

mam 19 lat. 2 lata temu poznałam na imprezie takiego chłopaka. tam troche się przytulaliśmy i wgl, miło było big_smile później troche ze sb kręciliśmy, ale nagle z dnia na dzień on przestał pisać i odpisywać na moje wiadomości. okazało się, że zaczał chodzić z taką jedną. ok, nie narzucałam się, nie pisałam, od tamtego czasu próbowałam o nim zapomnieć, i nagle gdy mi się udało to on do mnie napisał. dalej jest z tą dziewczyną, ale pisał mi, że sie stęsknił, chciałby się ze mną spotkać, chciałby się ze mną całować, że jestem taka słodka i wgl. ja już o nim zapomniałam i w sumie już nawet mi na nim nie zależy, ale nie wiem czemu on tak do mnie pisze. nie bedziemy razem bo ja już nic do niego nie czuje, tylko zastanawia mnie fakt, dlaczego do mnie napisał po tak długim czasie. pisał mi, że ciągle się kłóci ze swoją dziewczyną, ale ja nie jestem taka, żebym rozbijała ich związek hmm spotkac sie z nim ?? czemu on do mnie napisał??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

Może dlatego napisał bo czuje że jego związek jest w rozsypce i chce cię mieć w rezerwacji za tamtą. Ile on ma lat?

3

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

Też mi sie tak wydaje. Chce sie przekonac czy w razie jakby skonczyl z tamtą to czy bedzie mial kogos do kogo bedzie mogl przyjsc

4

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

nie warto. Szuka wrażeń na boku i liczy że znajdzie je z Tobą. Jeśli by mu zależało i byłabyś według niego taka super to nie przestałby sie odzywać.
Ja bym nie szła, żeby po prostu mnie nie kusiło. Chyba że jesteś pewna że nic nie czujesz, tylko z drugiej strony po co....

5

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

Wyślij tego esemesa jego dziewczynie wink a najlepiej pokaż wink facet typowy dupek trzeba się przed takimi wzajemnie chronić tongue

6

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

Dokładnie... I facet zostanie na lodzie, nauczy go to trochę rozumu i postępowania wobec Kobiety... smile
Jeśli Ci nie zależy to na co czekasz smile

7

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??
czarna169 napisał/a:

Może dlatego napisał bo czuje że jego związek jest w rozsypce i chce cię mieć w rezerwacji za tamtą. Ile on ma lat?

19, tyle co ja

8

Odp: chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??
NetKaska napisał/a:

Wyślij tego esemesa jego dziewczynie wink a najlepiej pokaż wink facet typowy dupek trzeba się przed takimi wzajemnie chronić tongue

nie znam jego dziewczyny big_smile tzn wiem tylko, która to, ale prywatnie się nie znamy

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chłopak z którym kiedyś krecilam, napisał do mnie. co robić??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024