'Bardzo dziwne' zachowania mojej dziewczyny. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » 'Bardzo dziwne' zachowania mojej dziewczyny.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Problematic23 (2013-03-29 18:02:57)

Temat: 'Bardzo dziwne' zachowania mojej dziewczyny.

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.
Otóż od dawna, prawie że od początku mojego związku z moja dziewczyną mam pewien problem i mam nadzieje że pomożecie mi go rozwiązać.
Jestem mężczyzną mam 22 lata, moja dziewczyna z którą jestem już pół roku jest ode mnie o rok młodsza. Jak do tej pory nie byłem w żadnym poważnym związku, wszystkie 'przygody' z moimi kobietami były po prostu krótkimi epizodami w moim życiu o których szybko zapominałem, nigdy nie angażowałem się mocno - nie oznacza to że byłem totalnie obojętny i czekałem na ruch płci pięknej - po prostu nie chciałem nic na dłuższą metę, może dlatego że nigdy nie spotkałem się jeszcze z 'moją drugą, wymarzoną połówką'.
Moja dziewczyna jest osobą po przejściach. Co to znaczy? Ma ojca alkoholika, który pije od bardzo dawna i nigdy nie miała w nim oparcia, nienawidzi go i może to chore ale życzy mu najgorszego... Interwencje policji czasami zdarzają się kilka razy w tygodniu. Trochę ponad rok temu zakończyła swój straszny związek z rok młodszym od siebie chłopakiem. Próbowała popełnić samobójstwo, była załamana przez dość długi okres. Myślę że gdyby nie jej mama i siostra mogła by z tego nie wyjść.
Nie znałem jej jeszcze wtedy ale wiem że od czasu zerwania ze swoim ex przestała w ogóle myśleć o związku, prędzej czy później odrzucała swoich potencjalnych chłopaków. Po prostu korzystała z życia, bawiła się itd.
Pewnego dnia pojawiłem się ja... Tak dokładnie pojawiłem się po dłuższej nieobecności i zorganizowałem małą imprezę na która moja przyjaciółka zaprosiła moją aktualną dziewczynę. Tak to się zaczęło... Nie będę opisywać szczegółów bo to jest nieistotne.
Jak to na początku, gdy jeszcze nie spotykaliśmy się często, wszystko było super, czułem że to jest ona, zakochałem się w niej prawie że od pierwszego wejrzenia. Od tamtej pory nic się nie zmieniło, czuje do niej to samo, jestem pewien że to miłość nie zauroczenie. Sms-y na porządku dziennym, rozmowy na gadu, każdy wie o co chodzi. Gdy przyjechałem już na stałe do naszego kraju i zaczęliśmy się spotykać i widywać kilka razy w tygodniu jej dosłownie zaczęło coś się dziać w głowie. Przestała być dla mnie miła, zrobiła się agresywna, zaczęła mnie nawet trochę olewać. Po kilku próbach poważniej rozmowy dowiedziałem się od niej że ona sama nie potrafi wytłumaczyć swojego zachowania, mówiła mi że zależy jej na mnie i że to nie moja wina że ona jest taka a nie inna. Powiedziała mi również że najprawdopodobniej zostało jej to po jej byłym, boi się zaangażować i czuje się źle z tym że mnie rani. Udało się ten straszny okres mamy już za sobą, z tygodnia na tydzień jest co raz lepiej, otworzyła się. Zaczęła mi opowiadać o swoich problemach w domu, w pracy. Dogadujemy się co raz lepiej.
Przejdźmy do sedna, do problemu... Chodzi o to że moja kobieta bardzo dziwnie zachowuje się i ja chciałbym to zmienić za wszelką cenę!
Kiedyś, gdy byłem razem z nią w pubie i byli tam jej koledzy - których ja mogę nazwać moimi znajomymi, wychowałem się na osiedlu obok - których ona poznała dzięki swojej siostrze, jeden z nich jest jej chłopakiem. Poznała ich po tym jak rozeszła się ze swoim byłym. Moja dziewczyna totalnie mnie olewała gdy byliśmy w tym pubie, traktowała mnie jak powietrze, była zainteresowana kolegami, ich zaczepkami a nie mną. Już kilka dni wcześniej wyczułem zmianę w jej zachowaniu w stosunku do mnie. Jak się ostatnio dowiedziałem od niej, jeszcze tak jej wtedy nie zależało stąd te olewanie i agresja wobec mnie.
Ci o to kolesie, jak to na osiedlu mają swoją miejscówkę i dość często można spotkać ich latem, czasem i zima na szczycie swojego bloku. I tu jest problem! Za każdym razem jak przechodzę obok swojego bloku z moja dziewczyną ona się gapi bezczelnie w tamtym kierunku, jak jedziemy samochodem też się gapi. Gdy jestem razem z nią u mnie w mieszkaniu, za każdym razem gdy tylko wstaje z łóżka zerka w tamtym kierunku czasem nawet kilka razy przez wieczór MIMO IŻ NIKOGO TAM NIE MA. Schodząc po schodach na klatce również to robi! Możecie powiedzieć że  jestem jakiś popierd... albo mega zazdrosny ale ja mam wrażenie że ona nie ma nad tym kontroli i nie potrafi przyjąć do wiadomości tego że tam nikogo nie ma. Owszem jestem o nią zazdrosny ale to chyba normalne skoro ją kocham a moja zazdrość nie jest chorobliwa to ona daje mi do niej powody. Nie wiem do końca czy to co ona robi, chodzi mi o patrzenie w tamtym kierunku ma związek z tymi kolegami których ona poznała czy nie. Nie rozmawiałem z nią na ten temat jeszcze ale moja cierpliwość się kończy i niedługo to zrobię. Takie są moje przypuszczenia.
Zauważyłem też że moja dziewczyna, nawet gdy tańczę z nią sam na sam w klubie, ogląda się w kierunku innych mężczyzn na moich oczach. Strasznie mnie denerwuje coś takiego, robi to na bezczelnie a jak zwracam jej uwagę to się dosłownie obraża i mówi że się jej czepiam... Dla mnie takie zachowanie dziewczyny to chęć zwrócenia na siebie uwagi i to mnie boli że ona jest ze mną i tak się zachowuje przez co ja tracę do niej zaufanie...
Jaka może być tego przyczyna? Próbuje się dowartościować czy może specjalnie wzbudza we mnie zazdrość? A może jej nie zależy na mnie? Nie potrafię tego zrozumieć i dlatego proszę Was, w szczególności kobiety abyście się wypowiedziały dlaczego tak jest.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 'Bardzo dziwne' zachowania mojej dziewczyny.
Problematic23 napisał/a:

Za każdym razem jak przechodzę obok swojego bloku z moja dziewczyną ona się gapi bezczelnie w tamtym kierunku, jak jedziemy samochodem też się gapi. Gdy jestem razem z nią u mnie w mieszkaniu, za każdym razem gdy tylko wstaje z łóżka zerka w tamtym kierunku czasem nawet kilka razy przez wieczór MIMO IŻ NIKOGO TAM NIE MA. Schodząc po schodach na klatce również to robi! Możecie powiedzieć że  jestem jakiś popierd... albo mega zazdrosny ale ja mam wrażenie że ona nie ma nad tym kontroli i nie potrafi przyjąć do wiadomości tego że tam nikogo nie ma. Owszem jestem o nią zazdrosny ale to chyba normalne skoro ją kocham a moja zazdrość nie jest chorobliwa to ona daje mi do niej powody. Nie wiem do końca czy to co ona robi, chodzi mi o patrzenie w tamtym kierunku ma związek z tymi kolegami których ona poznała czy nie. Nie rozmawiałem z nią na ten temat jeszcze ale moja cierpliwość się kończy i niedługo to zrobię. Takie są moje przypuszczenia.
Zauważyłem też że moja dziewczyna, nawet gdy tańczę z nią sam na sam w klubie, ogląda się w kierunku innych mężczyzn na moich oczach. Strasznie mnie denerwuje coś takiego, robi to na bezczelnie a jak zwracam jej uwagę to się dosłownie obraża i mówi że się jej czepiam... Dla mnie takie zachowanie dziewczyny to chęć zwrócenia na siebie uwagi i to mnie boli że ona jest ze mną i tak się zachowuje przez co ja tracę do niej zaufanie...
Jaka może być tego przyczyna? Próbuje się dowartościować czy może specjalnie wzbudza we mnie zazdrość? A może jej nie zależy na mnie? Nie potrafię tego zrozumieć i dlatego proszę Was, w szczególności kobiety abyście się wypowiedziały dlaczego tak jest.

Czy próbowałeś ja o to zapytać? Szczerze z nią pogadać?

Regulamin naszego forum
Instrukcja Forum
Mężczyzno! Przeczytaj, zanim się wypowiesz smile
Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Cynicznahipo napisał/a:
Problematic23 napisał/a:

Za każdym razem jak przechodzę obok swojego bloku z moja dziewczyną ona się gapi bezczelnie w tamtym kierunku, jak jedziemy samochodem też się gapi. Gdy jestem razem z nią u mnie w mieszkaniu, za każdym razem gdy tylko wstaje z łóżka zerka w tamtym kierunku czasem nawet kilka razy przez wieczór MIMO IŻ NIKOGO TAM NIE MA. Schodząc po schodach na klatce również to robi! Możecie powiedzieć że  jestem jakiś popierd... albo mega zazdrosny ale ja mam wrażenie że ona nie ma nad tym kontroli i nie potrafi przyjąć do wiadomości tego że tam nikogo nie ma. Owszem jestem o nią zazdrosny ale to chyba normalne skoro ją kocham a moja zazdrość nie jest chorobliwa to ona daje mi do niej powody. Nie wiem do końca czy to co ona robi, chodzi mi o patrzenie w tamtym kierunku ma związek z tymi kolegami których ona poznała czy nie. Nie rozmawiałem z nią na ten temat jeszcze ale moja cierpliwość się kończy i niedługo to zrobię. Takie są moje przypuszczenia.

Czy próbowałeś ja o to zapytać? Szczerze z nią pogadać?

Jeżeli chodzi o to że patrzy się ciągle w danym kierunku to nie, tak jak napisałem zrobię to w najbliższym czasie ale przed tym chciałbym usłyszeć opinie osób trzecich dlaczego ona może tak się zachowywać.
Co do tego drugiego to tańcząc z nią po prostu zwróciłem jej uwagę, coś w stylu, HALO JA JESTEM TUTAJ. Pomogło na chwile...

4

Powodów może być wiele, ciekawość, ochota na poznanie czegoś innego...

Nie wiem. Osobiście uważam, ze najpierw powinieneś z nią pogadać o tym, zanim Ci tu ludzie podadzą miliony możliwości, które prawdopodobnie Cie zdołują.

Regulamin naszego forum
Instrukcja Forum
Mężczyzno! Przeczytaj, zanim się wypowiesz smile
Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

Gdy dziewczyna poznaje faceta, to myśli że albo złapała pana Boga za kolana, albo jest bo jest. W twoim przypadku jest bo jest. Jeśli zależy komuś, nieważne,mężczyzna, kobieta, to nie patrzy w okno, nie wspomina, czuje się po prostu wyjątkowo jak ten ktoś jest, zapomina się o świecie.
Osobiście myślę, że zależy jej na tobie, ale to dziewczyna nie nawykła do poważnego związku, będą więc problemy. Jeśli Ci zależy, bądź silny, bo to Ty będziesz musiał nią kierować.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

6

Rozmowa, rozmowa, rozmowa! Skąd niby ktoś nie znający ani Ciebie, ani Twojej dziewczyny miałby mieć pojęcie z czego wynika jakieś jej konktretne zachowanie?

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » 'Bardzo dziwne' zachowania mojej dziewczyny.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018