Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasiulka188 (2009-05-23 16:50:46)

Temat: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Jako że zastanawiam sie nad podjęciem takich kursów w te wakacje chciałaby poznać wasze zdanie na ten temat. Nie mam co prawda doświadczenia w branży ale myślę że takie kursy mogłyby mi pomóż w zdobyciu go. Co o tym myślicie? Czy te kursy wg was mają jakiś sens? Co wg was powinien zawierać taki kurs?
A może lepiej wybrać kurs roczny a nie wakacyjny?

Jeśli znacie jakieś szkoły które takie kursy organizują to bardzo proszę piszcie:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Mnie się wydaje że taki kurs bez innej szkoły w tym kierunku to można zrobić sobie dla hobby i pasji smile bo raczej po 2 miesiącach nie dostaniesz pracy w biurze zajmującym się architekturą i aranżacją wnętrz bo tam wymagają z specjalnym wykształceniem kierunkowym sad najlepiej wyższym.

Także taki kurs to bardziej dla siebie ...i dla rowinięcia swoich zainteresowań.

3

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

A jeśli będę chciała zająć się aranżacja wnętrz na nie projektowaniem (różnica polega na tym że projektować trzeba umieć a do aranżacji wnętrz wystarczy mieć dobry smak ponieważ polega to na wstawianiu gotowych elementów w pomieszczenie.) czy myślicie że wtedy miałoby to sens?
A może są tu jakieś panie architekt które wiedzą w tym kierunku więcej niż ja. Każda uwaga jest mile widzaina:)

4

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

kasiulka188 ja mam koleżanke która ma biuro zajmujące się aranżacją wnętrz i powiem Ci szczerze że wszyscy tam są po studiach z odpowiednim kierunkiem....
Nawet nie zagląda w papiery gdy kandydat ma jakiś kurs neutral

Także jeżeli w Twoim mieście jest inaczej z takimi biurami to możesz próbować..

ale u mnie raczej po takim kursie nie ma zbyt dużych szans na prace w tym zawodzie.

5

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

No tak ale takie kursy mogą być dobrym startem do studiów albo dobrym uzupełnieniem jeżeli opierały by się na zajęciach praktycznych.
Przynajmniej mi tak się wydaje

6

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Mi mieszkanie pomagaął urządzić koleżanka. NIe ma żadnych kursów, po prostu sięna tym zna.

7

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Ja ci powiem tak ? unikaj samozwawczych ludzi od aranzacji wnętrz. Ja naprawdę im wierze, ze lubią ładne wnętrza, itd... Fajnie...

Tylko profesjonalne firmy charakteryzują się tym, że biorą też pod uwagę kwestie techniczne. Nam po znajomosci pewne rzeczy podpowiadala znajoma żony. I co? I się okazało, że nie przewidziała tego jak będzie szła instalacja elektryczna ? gniazdka, włączniki, itd. I wtedy wszystko wzielo w łeb, trzeba bylo uderzyc do kogoś kto sie zna. Padło na MB kwadrat i oni już przearanżowali to tak by wszystko zgrywało sie od strony technicznej.

8

Odp: Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Pewnie po kursie i tak pracy w tym kierunku sie nie dostanie. Trzeba pojsc na Architekture wnetrz na studia. Ale tam bardzo trudno sie dostac. A czesto sam talemt nie wystarczy. A glownie tez jest tak, ze sa studia Architektura i Urbanistyka potem specjalizacja- aranzacja wnetrz.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jaki sens mają wakacyjne kursy aranżacji wnętrz???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024