Co po filozofii!? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Co po filozofii!?

Witam forumowiczki smile

Mam problem. Waśnie ukończyłam liceum i oczekuję na wyniki matur. Zastanawiam się, jaki kierunek wybrać na studia. Każda z nas wie, jak ważna jest to decyzja. W wieku 18 lat mamy zdecydować o swojej przyszłości, więc chciałabym aby był to przemyślany wybór. Dlatego też rozważam wszystkie za i przeciw.
Najbardziej interesuje mnie język angielski i filozofia. Pierwszy aspekt odpada, bo pragnę dostać się na UMK do Torunia, a zdawałam ten język na poziomie podstawowym, więc moje szanse dostania się na filologię są zerowe. Zastanawiam się nad drugim. Wiem, że filozofia to mój konik i wiem również, że jest kilku polityków, redaktorów, dziennikarzy z tytułem magistra, bądź doktora filozofii. Jednak chciałabym znać Waszą opinię (a najlepiej nie opinię, tylko sprawdzone informacje) na temat tego, co można robić po skończeniu tego kierunku. Czy mam jakąś przyszłość!? Jak wyglądają szanse na zatrudnienie po tym kierunku? Bo mam dylemat jak diabli..
Proszę o odpowiedzi, to dla mnie naprawdę ważne!

Pozdrawiam wink)

'Sposobem na kochanie czegokolwiek jest uświadomienie sobie, że moglibyśmy to utracić..'

'Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie, jak dawniej.'
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co po filozofii!?

Możesz robić na zmywaku sprzątać ulice, pisać ksiązki, na czym na pewno nie zarobisz, może w sklepie sprzedawać, możesz wszystko i nic. Z filozofią jest jak z historią ciężko na tym zarobić. ;]

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

3

Janusz Palikot jest po politologii i coś tam zarobił mylenne big_smile

4

i po filozofii ziomek- na mojej uczelni zreszta big_smile:D

5

Ja natomiast chcę się dostać na łódzką filmówkę, wiem że mam predyspozycje do aktorstwa i recytowania. Na pewno znajdziesz prace po filozofii wink nie tak jak pisze mylenne

Never, never give up wink

6 Ostatnio edytowany przez anima sola (2009-06-06 09:56:30)

mylenne napisał/a:

Możesz robić na zmywaku sprzątać ulice, pisać ksiązki, na czym na pewno nie zarobisz, może w sklepie sprzedawać, możesz wszystko i nic. Z filozofią jest jak z historią ciężko na tym zarobić. ;]

Cóż... Można wiedzieć, jaki kierunek Ty skończyłaś? Każdy robi, to co lubi. Z całym szacunkiem, ale ja też studiuję na niezbyt poczytnym wydziale, a wcale nie narzekam.
Jeżeli koleżanka chce uzyskać fachową odpowiedź, niech wyszuka w necie stronę uniwersytecką, a na podstronach wydziałowych kliknie zakładkę- specjalizacje zawodowe.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018