Czy miłość może wypalić się z dnia na dzień? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy miłość może wypalić się z dnia na dzień?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

Temat: Czy miłość może wypalić się z dnia na dzień?

Witam. Pisze, bo nie radze sobie z moim problemem. Jestem z moim chłopakiem od 4 miesięcy, jednak znamy się od 7. Nasze uczucie rozwijało się powoli, dojrzewało. Było i w moim przypadku nadal jest silne. Dokładnie tydzień temu napisał mi smsa, że ma problemy i że odezwie się kiedy się z nimi upora. Napisał do mnie kilka dni później, że następnego dnia możemy się spotkać. Tak też zrobiliśmy. Zbierałam się na spotkanie cała w skowronkach, stęskniona po rozłące. Jednak szybko popsuł mi się humor. Mój chłopak oznajmił mi, że obawia się, że jego miłość do mnie się wypaliła. Po chwili rozkleiłam się. Zaczęłam strasznie płakać, nie potrafiłam się uspokoić. Nie mógł na to patrzeć, podszedł do mnie i przytulił. Powoli się uspokoiłam. Postanowiliśmy dać sobie szanse i zobaczyć co będzie...Przez cały czas naszego związku byłam troche skryta, nie wyjawiałam wszystkich swoich myśli, mało mówiłam a dużo słuchałam. Powiedział mi, żebym teraz postarała się być odważniejsza, otwarta. Obiecałam, że się postaram. Długo rozmawialiśmy tego dnia. Był ciągle tak blisko mnie..leżeliśmy obok siebie i nagle zamilkliśmy. Później on chciał mnie chyba rozweselić troche to zaczął mnie łaskotać, później ja jego i po chwili on zaczął mnie całować, przytulać jak gdyby nigdy nic. Miał przy tym taki smutny wzrok. Teraz od tamtego spotkania minęło trzy dni. Codziennie ze sobą piszemy. Nie jest tak jak dawniej. Zazwyczaj to ja zaczynam rozmowę, ale jeśli jest taka sytuacja, że on nie może w danej chwili pisać to sam odzywa się później..Czy może być jeszcze szansa, że on mnie jednak kocha?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy miłość może wypalić się z dnia na dzień?

Wydaje mi się, że coś jeszcze do Ciebie czuje. Bo gdybyś była mu całkowicie obojętna to Twoje łzy niczego by nie zmieniły. Spróbuj z nim porozmawiać, wspominałaś coś, że miał jakiś problem, spróbuj się dowiedzieć o co chodzi.
Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki!

3

Wczoraj spotkałam się z nim i był jakiś taki dziwny...ja nie rozumiem jak on by mógł tak nagle się odkochać. widziałam w jego telefonie, że zmienił moją nazwe, już nie ma mnie na tapecie..na pożegnanie, kiedy już wychodził długo stał i patrzył się na mnie a później pocałował mnie w czoło i poszedł. Nie wiem jak mam sie zachowywać..może przestać pisać do niego, dać mu się stęsknić?

4 Ostatnio edytowany przez Myszeczka23 (2013-03-17 09:39:44)

Dokładnie tak. Pisz do niego rzadziej i zajmij się sobą. Nie myśl tyle o nim. Rób coś co Ci sprawia przyjemność. Kup sobie np fajną książkę, idź z przyjaciółkami do kina. Warto zrobić coś dla siebie.
Ale dla niego bądź zawsze miła, mów mu, że się martwisz o niego, zapewniaj go, że może na Ciebie liczyć, pytaj go jak się czuje. Bądź przy nim, ale czekaj aż on zrobi pierwszy krok, aż zrozumie, że potrzebuje Ciebie i zatęskni. Bo związek to również przyjaźń.;)
Edit: a i na spotkaniu nie naciskaj na niego. Jeśli on powie, że nie wie czy coś czuje, to powiedz mu: "rozumiem, ale będę czekać na Twoją ostateczną decyzję i pamiętaj, że Cię kocham" i przytul go. Nie naciskaj i nie płacz. On sam musi zrozumieć co czuje.;)

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

5

Najgorsze jest to, że boje się, że on już nie wróci. Zostawi mnie, a ja będę musiała patrzeć jak uśmiecha się do innych dziewczyn. Już nie będzie mój..to strasznie boli i nie radze sobie już z tym. Mam nadzieje, że jeszcze będzie dobrze, ale czy jest jeszcze szansa?

6

A dodam jeszcze, że dzisiaj ma imieniny. Powinnam napisać mu życzenia? Czy lepiej nie pisać?
No i np czy pisać mu smsy na dobranoc? Nawet jeśli on nie odpisze.

7

Odpowiedź jest prosta: inna kobieta.

8

też tak myślałam, ale to nie to..inna kobieta nie wchodzi w gre. Ciągle widywał się ze mną, nie miałby nawet czasu kogoś poznać. Poza tym znam go już trochę i wiem, że jeśli by kogoś miał to powiedziałby mi o tym bez owijania w bawełne.

9

Nie bój się. Cierpliwość to najlepsze rozwiązanie. Daj mu możliwość wyboru. Uszanuj to, że jemu również nie jest łatwo. Jeśli go naprawdę kochasz to nie naciskaj na niego. Jeśli on kochał Ciebie to jego uczucia same się w nim odrodzą. Musi mieć tylko czas.
Tak jak pisałam: zajmij się sobą, ale bądź jego wsparciem. I pewnie, że powinnaś mu złożyć życzenia na imieniny.;)
Ale na dobranoc do niego nie pisz codziennie, jeśli nie odpisuje.

10

Myszeczka23 dziękuję Ci za dobre rady smile Zrozumiałam, że musze poczekać. Czuje sie odrobine lepiej i myślę, że jak kolwiek będzie to będzie dobrze smile

11

mówisz że jesteś skryta, i wydaje mi się że twój chłopak lubi przebojowe i otwarte dziewczyny... Pewnie myśli że przez 4 miesiące zdążyłas pokazać jaką jesteś, i boi się że jesteś skryta osoba... Sam powiedział że masz być odważna. Też jestes dla niego ważna, ale może on troszke się pogubił i zaczął nad wszystkim myśleć i może stwierdz że to jednak nie to... Ale jeżeli zgodził się na następna szansę to jest o co walczyć i co ratować. smile

a mam pytanie, nie nudzicię się że sobą?

12

Wspomnisz moje słowa, że za jakiś czas dowiesz się, że on w tym czasie z kimś już się spotykał.
Nie Ty pierwsza i nie ostatnia jesteś PEWNA, że nie chodzi o inną kobietę, bo"powiedziałby mi", "nie miałby czasu", "on nie jest taki".

13

Nie, nigdy się ze sobą nie nudziliśmy. Zawsze wymyślaliśmy różne sposoby na nude smile to wyjście do kina, to łyżwy, to jeszcze co innego smile

14

A wy wszędzie się doszukujecie kogoś trzeciego. Nie zawsze tak musi być. Może facet ma problemy osobiste i sam nie wie jak to wszystko poukładać? Moim zdaniem on potrzebuje czasu i potrzebuje by dziewczyna cierpliwie po czekała na jego decyzję. Potrzebuje by ona była po prostu przy nim bez zadawania pytań, na które on sam jeszcze nie zna odpowiedzi. Takie jest moje zdanie.
Faceci nie lubią o swoich wątpliwościach rozmawiać z kimś, bo dla nich to okazanie słabości. On potrzebuje SAM sobie z tym poradzić. A jego dziewczyna powinna po prostu uzbroić się w cierpliwość i pokazać mu, że to, że ma wątpliwości nie jest jego winą i że razem sobie dadzą z tym radę. Myślę że on taką jej cierpliwość bardzo doceni.

15

Witam ponownie. Rozstałam się z chłopakiem jakiś miesiąc temu. Ostatnio spotykamy się coraz częściej. Potrafimy rozmawiać ze sobą o naszych uczuciach szczerze i otwarcie. Miedzy mną a nim nadal jest niesamowita chemia. Podczas ostatniego spotkania powiedział 'wiesz, jak tak teraz patrze na Ciebie to mam ochotę Cie przytulić i pocałować, ale nie chcę Ciebie ranić'. Nie wiem dlaczego uznał, że mógłby mnie tym zranić. Potrzebuję go. Czuję, że nadal podobam mu się i zależy mu na mnie. Powiedział mi, że to, co było miedzy nami jednak wraca do niego i nie może znieść mojego cierpienia. No i też, że zawsze kiedy będę miała jakiś problem to mogę na niego liczyć. Mogę napisać, zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, a on mi pomoże. Łączą nas wspaniałe wspomnienia, byliśmy bardzo szczęśliwi ze sobą i chyba tak naprawdę nie potrafimy oddzielić się od siebie całkowicie. Dodam jeszcze, że w moim mieście będzie już tylko przez 5 miesięcy. Bardzo bym chciała sprawić, żeby to były najlepsze miesiące jego życia i żeby zapamiętał je na zawsze. Czy myślicie, że jest jeszcze szansa, żebyśmy się zeszli i spędzili razem ten czas?

Pozdrawiam, Miki

16

Jeśli Ci na nim zależy i czujesz, że jemu na Tobie też, to walcz o niego. smile
Przede wszystkim dużo rozmawiajcie i staraj się, by ta atmosfera zawsze miła była, ale tylko wtedy, kiedy będziesz widziała, że jemu też zależy. Po prostu zbliż się do niego. Trzymam mocno za was kciuki. wink

Hej
Zalogowałam się na forum, tylko po to żeby Ci odpowiedzieć jako starsza doświadczona koleżanka.
Otóż ja przerabiałam cos takiego nie miesiąca a lata i wiele czasu straciłam na czekaniu, że może jednak będzie coś dalej. Teraz z perspektywy czasu mam jasność o co chodzi w takich sytuacjach?
Otóż:
Facet ma z Tobą ?niezapomniane wspomnienia? ?czytaj: seks z tobą był super, super chemia. (punkt dla Ciebie jesteś namiętną kochanką).Chętnie z Tobą rozmawia, bo cię lubi. Mówi: ?jak tak teraz patrzę na Ciebie to mam ochotę Cię przytulić i pocałować, ale nie chcę Ciebie ranić' czytaj: chętnie bym poszedł z Tobą niezobowiązująco do łóżka, ale dobra z ciebie dziewczyna, więc nie będę cię wykorzystywać. Mówi, że chętnie ci pomoże, jakby co- czytaj: jesteś fajną dziewczyną, z którą miałem fajny seks, i która dowartościowuje moje ego, chętnie pomogę ci w potrzebie.
Podsumowując: facet cię lubi, i chętnie by z Tobą poszedł do łóżka, ale jest na etapie, iż nie interesuje go bycia w związku, ani żadne poważniejsze zobowiązania. Uważa cię za porządną uczciwą dziewczynę, której nie chce wykorzystywać.
Jeśli interesuje cię niezobowiązujący seks to możesz w tej kwestii na niego liczyć, ale na nic więcej.
Nie zawracaj sobie nim głowy, będzie następny. A wspomnienia dobra rzecz. Jeśli ten uważa, że jesteś do schrupania to znajdzie się prędko kolejny, który będzie chciał i chrupać i się z tobą związać.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

18

A czy da się tak jakby zobojętnić uczucia spotykając się co jakiś czas? Bardzo chciałabym moje uczucia do niego przemienić w zwykłą, nieszkodliwą sympatię. Chciałabym potrafić patrzeć na niego, kiedy rozmawia z jakąś dziewczyną i nie czuć zazdrości, tylko cieszyć się, że mu się powodzi i jest szczęśliwy. Wiem, że gdybym zdjęła nasze zdjęcie ze ściany i nie utrzymywała z nim kontaktu byłoby to proste. Z tym, że ja nie chcę zrywać z nim wszelkiego kontaktu, bo go bardzo lubię...no dobra, nadal kocham, ale dąże do tego, żeby go tylko lubić, więc tak sobie wmawiam codziennie smile . On sam pisze do mnie co jakiś czas, pyta co u mnie itp. No tak czysto przyjacielskie stosunki ze sobą utrzymujemy. Oczywiście, jak się spotykamy czasami to są jakieś tam podteksty, ale to jest takie dla rozluźnienia atmosfery. Z tym że mnie ta przyjaźń boli...dlatego wracam do mojego pytania. Czy to możliwe, żeby przestać kochać osobę utrzymując z nią kontakt?

19

Mało realne .. Ciagle sie zastanawiałam czemu tak jest ze konczac zwiazek nie utrzymywałam kontaktu z moimi bylymi własnie jako przyjaciele , to oni urywali kontakt a teraz wiem ze  innej opcji nie ma zeby zapomniec , utrzymujac kontakt i spotykajac sie  nie da sie zapomniec .  Ciagle bedziesz czuła do niego jakis sentyment albo i miłosc i cie bedzie bolało jak bd wiedziała ze z inna sie spotyka .

jesteśmy tylko ludźmi - zwykłymi szarymi istotami, które kochają, nienawidzą i czują - i właśnie to nas zabija - uczucia .

20

Hmm, cóż, więc chyba będę musiała zaczekać, aż on wyjedzie na studia i nie będę go widywać. Wtedy i on o mnie zapomni.
Najgorsze jest dla mnie to, że podczas naszej znajomości byłam wesoła, zawsze uśmiechnięta i tak jakby przyciągałam swoim pozytywnym nastawieniem do siebie moich znajomych jeszcze bardziej. A teraz, kiedy już nie tryskam tak szczęściem jak dawniej, bo jeszcze się nie uporałam z bólem po rozstaniu to wszyscy "przyjaciele" się ode mnie odwrócili. Nie mam żadnego wsparcia, każdy woli mnie zwariowaną, wesołą, a nie taką jaka jestem teraz...odkryłam, że nigdy nie miałam prawdziwych i szczerych znajomych...i czuję się bardzo samotna, nie mam czym się zająć.

21

Tak jest że wszyscy sie od Ciebie odwracają jak jest sie w potrzebie . Tez sie o tym przekonałam ...
Kazdy woli zadawac sie z osoba wesoła pełna pomysłów, spontaniczną wtedy jest fajna a jak ma jakis problem i trzeba jej pomóc wspierajac to nie ma komu ..
Teraz masz doła z powodu rozstania to nic dziwnego ze juz nie tryskasz takim szczesciem , ale jestes młoda i jeszcze nie raz bedziesz mega szczesliwa . Co do twojego bylego to na Twoim miejscu bym go unikała wtedy szybciej zapomnisz . Pewnie Ci szkoda tracic z nim kontaktu przez  te wspólne wspomnienia ktore was łaczyły ale tak bedzie lepiej dla Ciebie:)

jesteśmy tylko ludźmi - zwykłymi szarymi istotami, które kochają, nienawidzą i czują - i właśnie to nas zabija - uczucia .

22

Tak, w pewnym sensie świadomość, że jeszcze czeka mnie wiele wspaniałych chwil pomaga mi to wszystko wytrzymać smile

Dziękuję za rady, ja staram się go jakoś unikać. Nie piszę do niego, nawet już mi sie udaje nie myśleć o nim, aż tu nagle on pisze...to mam mu nie odpisywać już nawet? Często się nad tym zastanawiam...

23

To jest najgorsze , wydaje Ci sie ze zapomniałas zaczyna byc ok az tu nagle bach , wiadomosc od osoby o której chciało sie zapomniec i wszystko wraca . I pozniej znów od nowa. Ja mam taki sposób ze albo zmieniam nr i usówam ta osobe z portali albo nie odpisuje ..
I naprawde to pomaga, mozna o wiele szybciej zapomniec a poza tym nie  musze obserwowac jaka jest szczesliwa

24

Tez jestem na etapie ze chce o kims zapomniec i nie masz pojecia jak swietnie Cie rozumiem.  Kazdy Ci dobrze doradza ale to tylko jest tak łatwo napisac. Rzeczywistosc jest ciut inna. Piekne wspomnienia, razem spedzone chwile, wspolne szalenstwa. Tego sie nie da zapomniec od tak. Mysle ze w tej sytuacji mozemy podac sobie reke...

25

wszystko może zginąć z dnia na dzień ja straciłem związek 4 lata i znalazła innego to boli.........;(ale ja po czekam powiedziałem

Wolny zawsze usmiechniety zawsze mily szukać przyjaźni wobec wszytkich warzna jest szczerość:):):):*

26

Wiecie co, łatwo jest mówić o zapominaniu o kimś. Ale tak naprawdę to póki jest szansa, żeby go widywać, będę z tego korzystać do ostatniej chwili, bo życie jest tak kruche, że nie można marnować ani jednej chwili...Przed chwilą dosłownie dowiedziałam się o ciężkiej chorobie mojej bratowej. Od dzisiaj zaczęła chemie... Jak sobie pomyśle o tym, że każdego z nas mogłoby to spotkać to naprawdę nie warto tracić tego czasu na zastanawianie się czy wypada się kontaktować z byłymi miłościami czy nie. Nigdy nie wiemy co nas może spotkać, dlatego trzeba korzystać...

27 Ostatnio edytowany przez Zagubiona Ola (2013-05-15 21:17:12)

Fajnie ze tak myslisz. Zycie jest za krotkie i nie nalezy martwic sie tym co powiedza inni. To beda Twoje wspomnienia, ktorych nikt Ci nie zabierze.

28

Ależ mi się to wszystko piętrzy na raz... muszę zacząć spędzać tutaj, między Wami więcej czasu, wtedy dam radę, bo sama i z rozstaniem i z rakiem bratowej nie podołam już. Jestem już tak rozwalona psychicznie, że nie wiem co ze sobą zrobić...

29

Witam ponownie smile
piszę, bo potrzebuję się znowu wygadać. Od rozstania dosyć dużo czasu minęło, więc już nie płacze po nocach (chociaż zdarzają się dni, w których dopada mnie samotność i są niestety i łzy) , wrócił apetyt, a nawet uśmiech. Mam nowe plany, ambicje. Chcę się rozwijać, spełniać moje marzenia. Pewnie pomyślicie w czym problem. Już przechodzę do rzeczy. Właściwie to problem jest oczywisty. Nie potrafię zapomnieć o nim. A szczerze powiedziawszy to bardzo bym chciała. Wiem, że wtedy wszystko byłoby prostsze. Najgorsze jest to, że w dalszym ciągu jestem o Niego zazdrosna... Wiem, że od niedawna zaczął się z kimś na poważnie spotykać. Oczywiście, życzę mu szczęścia i w ogóle...tylko, że ta dziewczyna chodzi do mnie do szkoły (młodsza o rok)  i jeszcze pełen rok będę musiała ją przez cały czas widywać. Ona chyba wie, że ja z nim byłam i za każdym razem jak ja przechodze obok niej to ona patrzy sie na mnie takim wzrokiem jakby chciała mi przekazać, że jest lepsza ode mnie, bo to nią sie teraz On interesuje, a nie mną. Ja osobiście jak ją widze to od razu kojarzy mi się z Nim. Nie wiem już co mam robić, żeby nie myśleć o tym co było. Czekam niecierpliwie na czas, kiedy będę darzyła go zwykłą obojętnością. Tylko ile to jeszcze będzie trwać?

30

Znajdz sobie chłopaka , ida wakacje, jakaś miła znajomośc, zalicz jakiś wypad ze znajomymi bo chyba masz za dużo czasu wolnego skoro masz czas myśleć o facecie z którym byłaś 4 miesiące smile
zazwyczaj się nie wskakuje ze związku w zwiażek ale TWoj nie był poważny, 4 miesiące to króciutko , poznasz kogos nowego to zapomnisz bo katowanie sie byłym dupkiem nic nie da.

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

31

4 miesiące oficjalnie, ponad 8 tak ogólnie. Wiem, że to krótko w porównaniu do innych, ale jestem młoda i to był jednak dla mnie pierwszy poważny związek. I pewnie dlatego tak długo rozpaczam. Nie to, że mam czas, bo mam nauke i nie mam go prawie w ogóle no ale jednak jak już sie znajdzie chwila to przychodzi mi na myśl on. Oczywiście też nie zawsze, po prostu dzisiaj jest jeden z takich gorszych dni.. ale dzieki za rady smile

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy miłość może wypalić się z dnia na dzień?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018