Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem?

Witam.Mam chłopaka niestety mieszkamy dość daleko od siebie i nie jestem pewna czy mnie oszukuję i zdradza.Mogę mu jedynie postawić zarzut oszustwa a więc jakiś czas temu zobaczyłam że z początkiem roku był nad morzem.Oczywiście nic mi na ten temat nie powiedział,że sie wybiera na urlop;/Był tam z kolegami ale zapewne zabawiali sie z dziewczynami.Mam na to niezbite dowody w postaci zdjęć i postów na facebooku.Dokładnie pamiętam dzień przed jego  wyjazdem i z tego co pamiętam miał iść w poniedziałek do pracy i niby  był u kolegi i na basenie.Przez tydzień mnie oszukiwał  że jest w pracy i takie tam.A sobie odpoczywał.Nigdy nie ma czasu by do mnie przyjechać.W tygodniu pisałam do niego smsa z podpuchą że sie wybieram na święta na urlop i czy dawno temu był w tym mieście bo nie wiem czy jest tam drogo.A on,że niedawno i jest dość drogo ale piękne mieszkania kosztują 300zł w centrum i polecił mi nawet dyskotekę.Wiadomo próbowałam wymusić w pięciu smsach kiedy był dokładnie ale zmieniał temat;/ Nie wiem czy to jest doskonały powód do zerwania mam mętlik w głowie.Jak mu napisać że o wszystkim wiem ale żeby sam sie domyślił o co chodzi ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem?

PATI,
a musisz w ogóle pisać do niego? Na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój. Juz masz wątpliwości a co będzie dalej?Zgrzytanie zębów bo mnie oszukał. Zakończ tą znajomość jeszcze w zarodku. Ja bym mu od razu powiedziała że mam wątpliwości i papa. Powodzenia

3

Odp: Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem?
betti67 napisał/a:

PATI,
a musisz w ogóle pisać do niego? Na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój. Juz masz wątpliwości a co będzie dalej?Zgrzytanie zębów bo mnie oszukał. Zakończ tą znajomość jeszcze w zarodku. Ja bym mu od razu powiedziała że mam wątpliwości i papa. Powodzenia

raz oszukał zrobi to znowu ,mówi Ci to facet ,teraz bedzie prosił o przebaczenie a potem znów to zrobi ,a ciągnąć związek na siłę i w kłamstwie nie ma sensu

4

Odp: Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem?

Nie dość, że masz podejrzenia i już mu nie ufasz.
To chyba macie inne piorytety życiowe.
On ciągłe zabawy i imprezy. A ty chyba jesteś całkiem inną osobą, co?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Oszust-Jak powiedzieć mu że o wszystkim wiem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024