zerwać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: zerwać?

Jestem z moim chłopakiem ponad 2 lata, mieszkamy razem. Niedawno wyjechałam na ponad dwa tygodnie i po powrocie chłopak powiedział, że ktoś ukradł mój rower (za parę tysięcy). Dzisiaj weszłam na jego fb i dowiedziałam się z jego rozmowy z kolegą, że mój rower zastawił... Co mam zrobić. Zerwać? Jak mogę mu jeszcze kiedykolwiek zaufać?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-03-14 01:11:34)

Odp: zerwać?

Nie zerwać, tylko zażądać odpowiedzi na pytanie dlaczego skłamał. Za każde nadwyrężenie zaufania zamierzasz zrywać? To nie rozwiązuje problemu.

p.s.
Zerwać zawsze zdążysz...

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Gdyby zdradził, to pewnie powiedziałbym Ci, abyś została. Ale jak oszukał, czyli okradł Cię, to bym radził, abyś odeszła.

4

A może ma problemy finansowe. Podpytaj, zrób śledztwo, moze to calkiem inaczej wygląda. A jeśli nie, to zerwij, bo to znaczy ze to kłamca i złodziej w jednym.

5

Jasne, jeśli zastawił rower, aby poimprezować, czy spłacić długi u kumpli, to nie ma co się zastanawiać. Na dodatek bym zrobiła wszystko aby odzyskać własność.
Jednak warto się dowiedzieć, dlaczego tak się stało, stosując "domniemanie niewinności" smile
Choć poniekąd w to wątpię, to czasami mogło się zdarzyć na prawdę coś złego i chłopak znalazł z tego takie wyjście (bardzo głupie ale wyjście). Może miał nadzieje, że zdąży go wykupić przed Twoim powrotem. Daj szansę na wytłumaczenie, jak  będzie kręcić i okaże że zwykłym oszustem, to wtedy wiadomo już co powinnaś zrobić.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

6

dzięki za rady, niestety chyba już się nic nie da uratować. Sama nie jestem bez winy, przeczytałam jego rozmowę z kumplem na fb. Z niej jasno wynika (przynajmniej wg mnie), że rower zastawił, on twierdzi, że w życiu by tego nie zrobił, chociaż ma problemy finansowe... Już kilka razy mieliśmy podobne kłótnie i rozchodziło się o moje zaufanie do niego, ale zrobił kilka rzeczy, które nadszarpnęły moje zaufanie i wychodzi na to, że nie potrafię ufać. On uważa, że bez zaufania nie ma związku i wyjeżdża w niedzielę, albo poniedziałek gdzieś za granicę = formalny koniec. Czuję się okropnie, bo jeżeli on nie kłamie, jestem największą idiotką, a jeżeli kłamie, to jest najgorszym kłamcą. Żadna z tych opcji nie jest dobra. Choćbym się nawet dowiedziała, jaka jest prawda, czuję że zawiodłam.

7

Lepiej teraz niż później.
Skoro nie masz zaufania, a on Cię okrada...
I jeszcze mam wrażenie, że go tłumaczysz (?!)..
I to jeszcze ON ZERWAŁ..
Dziewczyno, jakie Ty masz szczęście.
Przynajmniej Cię zostawił i masz szanse ułożyć sobie zycie.
Bo ty byś nie zerwała tylko sie z nim meczyla, a on by dalej robił z Ciebie idiotkę.
Szczęscie w nieszczęsciu tongue

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018