Nie do końca pomagamy! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nie do końca pomagamy!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Nie do końca pomagamy!

Słuchajcie, tak przegladam różne wątki problemowe, i kurcze dziwi mnie fakt,że tak duzo jest wątkow bez odpowiedzi!!!! yikes
Dlaczego nie wszystkim się pomaga? !!

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie do końca pomagamy!

Wiesz nie wiem dlaczego sie tak dzieje.Ja piszę odpowiedż wtedy kiedy mam coś do powiedzenia.Jeżeli uważam,że nie umiem nic napisać  do danego wątku to wolę niepisac nic. I tak może wiele osób robi.Ale to jest akurat moje zdanie.Fakt,że trochę przykro jest osobie ,która dodaje post i czeka za odpowiedzią a tu nic.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

3

Oczywiscie ,ze tak.Aby komus pomoc to trzeba umiec pomoc.
Wazne sa nasze doswiadczenia czy znajomosc problemu.
Takie slowa typu-trzymaj sie lub powodzenia,to nie pomoc.

4

Dokladnie jest tak jak piszą dziewczyny ja staram się pisać w tych tematach w ktorych mam cos do powiedzenia i jakimś sensie mogę pomóc danej osobie.Z drugiej strony jak wiele jest wątków osób które go założyły a nigdy więcej nie pojawiły się na forum albo napisały kilka postów znikając a miedzy stałymi bywalczyniami forum toczyła się zażarta dyskusja.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

5

Ja również odpisuje tylko wtedy gdy mogę pomóc.

6

No wiadomo, że przykro jest jak ktoś nie odpisze nic sensownego albo wcale. No, ale czasem nie ma dobrej rady dla niektórych...

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

7

Ja nie doradzam wtedy, kiedy na prawdę nie wiem co doradzić, bo na przykład nie orientuję się w temacie. Albo po prostu nie wiem.. Jeśli nie jestem w stanie się wypowiedzieć w danym temacie, to lepiej nie pisać nic i nie zaśmiecać forum.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

8

Czesc dziewczyny,to jest bardzo przykro jak ktos nie odpisze,czasami pare słów a doda otuchy,
Tylko trzeba wiedziec co napisac by nie zrobic gafy,mi sie zdarzyło ze poszłam za celem i rowniez brzydko odpisałam...
Pewnej dziewczynie....tak po czasie to odczytałam >szok>jestem teraz ostrozna..
Rowniez mi sie zdarzyło ze pewna osoba mnie poprawiła,(nie bład ortg.)poprostu inaczej myslałam ,a wpisałam inne okreslenie..
I tego własnie nie lubie,kazdy wyraza sie jak potrafi wykluczajac interpunkcje i błedy,a nie czychac na postach by wyłapac cos i wkleic
Z porawnej polszczyzny,
Popieram zdanie Emilii mniej jadu a wiecej merytoryki...
Pozdrawiam Serdecznie i pomagajcie w miare możliwosci.....

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nie do końca pomagamy!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021